neděle 28. dubna, 20:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 19:32
     

    Pod SVÝMI okny pravíš grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 21:33
     

    U nás po dlouhou dobu platilo, že se smí pálit nepořádek ze zahrady pouze v pondělí, po pár pokutách sice lidé brblali, ale zvykli si a potom byla všeobecná spokojenost. Sice dědina v ten den byla zahalena dýmem, ale jenom jeden v týdnu. Dnes je zakázáno pálit kdykoliv, ale, protože žádný postih nehrozí ...... angry smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 21:57
     

    U nás je teda pálit zakázáno a skoro o hubu. Stačí, aby někdo nahlásil dým u domu a vyjedou hasiči - takže pak zaplatíš pokutu a ještě výjezd - před lety se to stalo sousedům sad smiley .

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 22:01
     

    Na hasiče by u nás musel být snad opravdu hořící dům .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 23:58
     

    Evi, jsem naproto klidna, stastne zenati me naprosto nezajimaji tongue sticking out smiley grinning smiley

    Evca napsal(a):



    ejka napsal(a):

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

    Ejko,on nejen dobře vypráví,ale i vypadá (nespravedlnost sad smiley ) smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 31.03.2014 08:50
     

    U nás je povoleno pálit celý týden, jenom so, ne je kratší interval. přes zimu je to také pouze časově kratší winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 10:58
     

    1. duben začal pěkně - nacouvali jsme sousedovi do auta... eye rolling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 12:17
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley proč si couval, tos neslyšel, že to píská ?! Simtě,píská to dycky a je tam ještě metr .... Staníku,kdo byl za volantem ? winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 13:18
     

    Stano, promiň, ale já si hned pomyslela, že jste měli vyskákat z auta se slovy: Apríl! grinning smiley

    Možná by z toho byl tak vedle, že by mu to v první chvíli ani nedošlo smiling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 13:53
     

    Stano zajisté je z vás nadšen smoking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 14:00
     

    Já jsem si nedávno nacouvala do vrat od garáže, zavřela se levá půlka, smůla, já couvám a hlídám si pravou winking smiley ještě jsem si sešlápla plyn, protože se mě zdálo, že to nějak drhne grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 14:26
     

    Hani, tak tuhle historku neznám grinning smiley. Taky dobrý. Jak to vzal Bořek? winking smiley

     
  • Autor: hope
    Status: nováček

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 14:52
     

    Ja som minule nacúvala do brány samonosnej. Vždy jak vyjdem z domu, tak ihneď otvorím auto a bránu. Lenže to ráno už bolo pekne vidno, tak mi zrak spočinul na tom mieste záhrady, čo neviem čo sním. Tak ma pri tom osvietilo, že by tam boli pekné ruže. Zasnene plánovala ďalší záhon - ruže a levandule. Na bránu som zabudla. Celá zasnená nasadla do auta, späťáky primrznuté - takže som nič nevidela, ale čo budem čakať kým sa nahrejú, to musím dať i naslepo. Navyše bolo treba dohnať čas, ktorý som venovala plánovaniu toho záhona. Takže cúvam a rána. Našťastie bráne sa nič nestalo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 01.04.2014 14:58
     

    Já se přiznám, že už snad stokrát při mně stáli všichni svatí, páč jsem couvala (podle zrcátek, díky mé krční páteři) a něco mi říká - brzdi. No a za mnou nějaká překážka, co nebyla v zrcátkách vidět. Naposled jsem vyjížděla z kolmého stání, couvám a v poslední chvíli blik... kretén si stoupnul podél přímo za mě, bílé auto, slunce pálilo rovnou skrz něj, náměstí máme povápněné, takže nebyl vůbec vidět.

    Jo, nedávno jsem skutečně nacouvala u Tesca do takovýho toho kolíku. Je tam mezi řadama strašně úzká ulička, tak couvám fakt hodně opatrně a pomaličku. A jak jsem se zároveň otáčela, tak ten kolík byl pořád schovaný za sloupkem zadního okna. Ani když jsem narazila, tak jsem netušila, co tam vlastně je.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 02.04.2014 13:59
     

    Musím si zanadávat , proč byla v TV zrušena dnes Nova Sport ???? Místo toho je tam Slovenský program Slovak sport 1. ????? PROČ ,??????????????????????????????????????

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.