pondělí 29. dubna, 09:11 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 09:42
     



    HanaK napsal(a):

    je na krabičce od mobilu

    ......a kde je krabička grinning smiley ,..... už to je OK

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 18:14
     

    ..... máme po revizi za 600,- sekačku a děda se rozhohl sekat, thumbs down nejdříve stávkovala asi po 6 pruzích , potom si dala říct a nakonec se zadřela vrtule, / nebo motor ? , radši jsem s foťákem neprovokovala , ale tu hrůzu jste neviděly, posekáno na přeskáčku eye rolling smiley thumbs up , a aby toho nebylo málo, jeli jsme pro benzín - do té rozbité sekačky eye rolling smiley a už jsem od benzínky neodjela angry smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 18:23
     

    Korul, dej si panáka drinking smiley a už se dneska na všechno vyprdni winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 18:50
     

    Kordulo už se dnes vyhni obloukem veškeré technice winking smiley.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 18:54
     

    den blbec

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 18:59
     

    kordul eye popping smiley

    Oprava sekačky podléhá taky záruce - takže vrátit, znovu a jinak.

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 18.04.2014 19:15
     

    Posledni dobou tady skoro nejsem, protoze jsem pracovne velice zaneprazdnen a ted jeste aby se to nepletlo, misto toho abych se trochu zrekreoval na Velikonocni svatky, tak budu kopat na zahrade 2 kuly u plotu, ktery se pri velkem vetru zlomily eye rolling smiley a musim je vymenit winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 12:42
     

    Jsem fakt na.rana! Uklidila jsem balkon a cely jsem ho polila nekolika flastickami panske kolinske, kterou manzel nechtel, byla to takova sada. Misto, kde mi letosskocky uz 2x na.raly, jsem fakt prolila, ze jsme ani nemohli 2 dny otevrit okno na balkon. A co myslite? Dneska uz je tam zase ho.no. A navic ty kocky snad umi litat. Tedy ta jedna, ja presne vim, kterej smejd to dela. Zatarasila jsem oba pristupy vsim moznym a malo platny. angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 15:00
     

    Didi,mame to marny.jedine zkus ten plasic,co tu nedavno nabizela maj.ja o tom vazne uvazuji,ale stale mam na poradu dne jine veci k financovani, nez abych si to doprala. Sousedka dnes tez byla vytocena,protoze nejen,ze nam tady litaj ty dve kocky od sousedu,ale jeste se za nima stahujou kocky z sirokeho okoli. Vcera jsem mela na terase hnusneho,opelichaneho cerneho kocoura,jeste navic nevypadal uplne zdrave. Co nadelame? Se tady sejrim s bylinkovistem,a nakonec abych se bala si to dat do jidla. A navic kvuli nim mluvim cim dal vic sproste. sad smiley sad smiley sad smiley 

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 16:10
     

    Anavi, me to nastvalo hlavne proto, ze jsem byla skalopevne presvedcena, ze se mu to misto bude hnusit, kdyz to tam tak smrdi po vonavce. Houby s voctem. Plasic si nekoupim, ted to tam jdu zalejt octem a poradne opeprit.Uvidime.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 17:54
     

    Didi, lepší by bylo lapit kocoura a toho postříkat tím parfemem. smoking smiley ...to by si pamatoval navěky grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 18:59
     

    Dát čuchnout pepř nebo feferonku. Mně zatím na terasu nechodí - ťuk ťuk ťuk winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 19:13
     

    Manža se právě probudil a četl mi tu přes rameno, při odchodu jenom zamumlal něco o vzduchovce eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:09
     

    Jsem debil... eye rolling smiley Udělala jsem důkladnou očistu truhlíkům..Loni byly zaharašený na zahradě, tak jsem jim po letech dopřála důkladnou koupel, vytahala a vyprala knoty..To že jsem si zas.ala celou koupelnu budiž..., dělala jsem to před jejím úklidem. Dnes jsem teda všechno osázela, už mám uklizenej balkon a že ty kytky zaleju..Co myslíte, že jsem na regále objevila..samo všechny knoty..Tak jsem zase všechny truhlíky vysypala a šla na druhé kolo.. angry smiley No ještě že jsem neměla zalito..Jo ty truhlíky byly teda jen 4..jindy jich bývalo 12..naštěstí.. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (19.04.2014 20:10)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:14
     

    Ladus, promin,ale... grinning smiley grinning smileyja takhle vyklapim buchtu, kdyz si po vyliti na plech vsimnu na lince zapomenuteho prasku do peciva winking smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.