pondělí 29. dubna, 02:40 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:35
     

    ...... ráno jsem měla opravené auto, tak první cesta vedla pro zeminu,.. takže naložené auto pytlem s hlínou , strunovkou žrádlem ,kanistrama s benzínem a klukem, otočím klíčkem a ani ťuk, zase pro změnu se posral startér, angry smiley ale mám obětavého mechanika a už autíčko šlape jako hodinky, love smiley než se posere něco jiného winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:38
     

    Kordul buď ráda, našim mladým ve středu v noci auto samo od sebe shořelo. Zřejmě sebevražda smoking smiley. Naštěstí nechytilo nic jinýho a nikdo nepřišel k úrazu.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:42
     

    Jajo eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Mankote, to si nedovedu představit. Ještěže jim nehořela garáž, nebo barák.. Oni měli nějakou vadnou elektroinstalaci?

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:47
     

    Stálo na oploceném pozemku, naštěstí nikde kolem nic hořlavého. Ani sedačky v něm neměli, chystali se ho prodat, byla to stará Felda, no tak už to má spočítaný :-(.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:57
     

    Jajo, toto nebylo neštěstí, ale ohromné štěstí nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 20:58
     

    JJ já vím, však to byl jen povzdech, když mi malej ukazoval fotky v mobilu, zděsila jsem se že bourali, nemohla jsem pochopit co se stalo. To víš mládež, už z toho měli prču.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 19.04.2014 21:04
     

    ...... to mě děda radil, ať parkuju stranou , aby nezačalo hořet nějaké auto,... jediný abonenti se starým autem je jeden cikán s Fiatem a naše Škodověnka winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 20.04.2014 14:41
     

    Ahoj lidičky, mně chodily kočky do záhonu, vypudila jsem je použitými sáčky čaje, které jsem pokapala mentolovým olejíčkem - mátou nebo eukaliptem - ty jsem rozházela po záhoně - kočky tam přestaly hrabat a dělat potřebu, Ty sáčky - vylouhované a usušené - naplnila jsem sklenici, nakapala olejíček a nechala uzavřené aby pořádně nasákly vůní - většinou přes noc - pak vydržely vonět celé léto

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 20.04.2014 15:28
     

    ..... a sere se to dál, nejde ani jedna sekačka a PC také nějak stávkuje angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 20.04.2014 17:54
     

    Diky, to me nenapadlo,zkusim to rozhazet aspon kolem nejvic trpicich rostlin.treba to zabere,i kdyz nevim.on je fakt divnej,nevadil mu ani ten spesl sprej ze zveraku...

    samanka napsal(a):

    Ahoj lidičky, mně chodily kočky do záhonu, vypudila jsem je použitými sáčky čaje, které jsem pokapala mentolovým olejíčkem - mátou nebo eukaliptem - ty jsem rozházela po záhoně - kočky tam přestaly hrabat a dělat potřebu, Ty sáčky - vylouhované a usušené - naplnila jsem sklenici, nakapala olejíček a nechala uzavřené aby pořádně nasákly vůní - většinou přes noc - pak vydržely vonět celé léto

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 10:14
     

    ...... chlap neumí kloudně pověsit prádlo, hodí tričko přez šnůru a připne uprostřed kolíčkem, takže ho máme pěkně vylisovaný uprostřed břicha a zad, je fuška to vyžehlit eye rolling smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 10:17
     

    Jo jo, správné pověšení je základ .... to jsem zatím ještě nikomu nesvěřila, krom ponožek a spodního prádla. Vyučila mě mamka - když jsem jako puboš věšela prádlo, musela jsem ho vždycky vyžehlit.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 12:13
     

    Vidite, tak ja uz ucim synka veset pradlo a trochu varit. Je mu 12 a pul, jednou mi nevesta podekuje. grinning smiley Anebo se aspon bude o sebe umet postarat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 12:42
     

    didi, věšet prádlo ho učím taky, ale minule byl drzej, protože když jsem ho po každém kousku zpeskovala, že takhle ne, následovalo: Buď to pověsím NĚJAK nebo NIJAK!!! eye rolling smiley A byl celej zakaboněnej, že už bych mu do toho jako nemusela mluvit... Asi mu pohrozím následným žehlením špatně pověšených kusů! grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 13:12
     

    Anavi, vis, co to moje trdylko udelalo, kdyz jsem mu rekla, ze ma ty ponozky sparovat? Tak misto aby je povesil vedle sebe, tak je zamotal do sebe, jako to delam ja, kdyz jsou suchy a cekal asi, ze tak uschnou. eye rolling smiley grinning smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.