pondělí 29. dubna, 06:32 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 13:30
     

    Kordulko, ten můj by vypraný prádlo nešel pověsit ani nááááhodou, stačí, že si stále někde věší propocený trika - styl - jak to pověsím je jedno - nejraději co nejvíce roztáhnout a bez ohledu na švy - tím pádem jsou všechna jeho trika roztahaná a "do vrtule". Už mě to ani nese.e. Většinou ze šňůry následně ani nesundá, některá jsou parádně vyšisováná (mapy, příp. půl trika jo, půl ne) od slunka - když je pověsí a zapomene na ně na balkoně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 14:21
     

    Syna má teď v parádě manžel, musí mu pomáhat kolem domu. Spoustu věcí je schopen udělat si sám, snaží se mu (s různými úspěchy) předat to, co umí. A je to si takto: co chce sám, to pomůže, zkusí si. Ale co se mu nechce, tam ho ani párem volů nedostaneme ... je to myslím úplně normální, telecí léta vybírají svou daň.

    Jakékoliv "ženské" práce má momentálně na těžkém háku. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 15:21
     

    ... vypadá to , že je sekačka v tahu, tak scháním novou, mrchy jsou pěkně drahé,.. to je vydání mimo plán angry smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 16:23
     

    kordulo já jsem dostala loni sekačku na narozeniny, no nechtěla bych na ni šetřit angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 17:06
     

    ..... nešetřím, když už novou tak pořádnou , abych mohla případně sekat i sama, takže s pojezdem a kovovým převodem, tu co máme nenastartuju,ale je jí škoda, bylo to dělo

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 17:10
     

    kordulo moje řeč, jen ty výdaje někdy příjdou hodně neplánovaně thumbs up , jak máme tu zahradu do kopce, tak jsem se mordovala s tou starou bez pojezdu a s malým košem, sekala jsem to cca 3 hodiny, teď za hoďku a něco a hotovo thumbs down. Naštěstí máme malou zahradu, jen teď mám problém, že to musím vychytat, ať si opět neposekám tulipány a tak grinning smiley . Teď je pro mě sekání zábava ne mord thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Jarka. (22.04.2014 17:12)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 18:40
     



    Jarka. napsal(a):

    kordulo moje řeč, jen ty výdaje někdy příjdou hodně neplánovaně thumbs up , jak máme tu zahradu do kopce, tak jsem se mordovala s tou starou bez pojezdu a s malým košem, sekala jsem to cca 3 hodiny, teď za hoďku a něco a hotovo thumbs down. Naštěstí máme malou zahradu, jen teď mám problém, že to musím vychytat, ať si opět neposekám tulipány a tak grinning smiley . Teď je pro mě sekání zábava ne mord thumbs up

    .......té staré je velká škoda , je perfektní s pojezdem , všechno v kovu, nastavování výška koleček, ale jestli je pryč motor, tak to nemá oprava cenu ,máme ji asi 11 let , byla repasovaná za 5000,- a nová by stála kolem 30 tisíc sad smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 18:56
     

    kordulo tak to nase - naštve angry smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 22.04.2014 19:33
     

    Přehnala se u nás bouřka, řádně zapršelo a co myslíte ? Plaveme v předsíni angry smiley to je na novou střechu thumbs up

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 24.04.2014 14:57
     

    Dělala jsem chvíli na zahradě a užívala si při tom sluníčka, jenže naproti dělají na baráku fasádu, teď jim část obkládají a dělníci si zlepšují náladu nahlas puštěnou hudbou a logicky úplně jinou, než bych ev. byla ochotná poslouchat (ikdyž přednost dávám ptačímu zpěvu). angry smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 24.04.2014 16:12
     

    Potřebuju si zanadávat. Celý březen byla Denča nemocná, nejdřív 14 dní angína - antibiotika, pak 3 dny ve škole. Tam nejspíš v oslabení chytla streptokoka - antibiotika. Opět tak dva tři dny ve škole a lup ho zánět nosních dutin. To už jsem antibiotika odmítla, ale asi to byla chyba, protože se jakž takž vylízala, ale....co myslíte opět tři dny chodila do školy. Od minulého pondělka jí nebylo dobře nechala jsem jí do středy doma, pak čtrvtek pátek prázdniny. Včera šla poprvé do školy a už v deset dopo mi volala učitelka, ať si pro ní přijedu, že jí není dobře. Do večera 39 horečka a dneska dostala antibiotika. Takhle nikdy, opravdu nikdy nebyla nemocná. A tolik antibiotik nesnědla za celých jejích 10 let života. Jsem z toho na nervy, buď jsem s ní doma a nestíhám práci, už se na mě všichni divně koukaj, anebo je holka chudák celý dny doma sama a to jsem zase na nervy v té práci.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 24.04.2014 19:34
     

    ... naše Šárka, vnučka to samé sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 25.04.2014 09:15
     

    Amee, já mám dobrou zkušenost s tinkturou z lichořeřišnice. Prodává se v lékárně. A taky bych doporučila nasadit ji kolostrum.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 25.04.2014 10:54
     

    Kolegyně to má s dcerou podobně... z tohoto měsíce moc v práci nepobyla... Podezíráme z toho tu mírnou zimu confused smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 25.04.2014 12:58
     
    dscn2897.jpg

    Až toho hajzla, co tohle udělal, chytím, tak mu natrhnu prdel angry smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.