středa 1. května, 13:35 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 21:58
     

    Samozřejmě to mrzí, ale jsou to jen plechy.

    Můj výčet se služebním autem. Jezdil jsem asi 30-40 000 km ročně.

    - vjel jsem na náledí, hodiny, škarpa .................................... 53 000,-

    - srnka ...................................................................................15 500,-

    - couvám ve firmě,chlap otevře vrata a zrcádko v pr ............ 7 200,-

    - předjíždím traktor a najednou odbočí, rachot, rána, ..........151 000,-

    Mou vinou akorát první případ.

    A s vlastním autem akorát jedno štrejchnutí v garáži, nacouvání do pařezu, do popelnice a jeden důchodce na kole.

    Měl sice přednost, ale nevěnoval se řízení a čuměl po vejrech a narazil mi do boku, respektive do předního kola, přeletěl řidítka, dosedl mi na kapotu rukama se mi opřel o přední sklo a pomalu klouzal dolu pod auto a jak mu ty ruce klouzaly po skle, tak to pískalo. Zmizel vedle auta, pak se na blatníku oběvila jedna ruka, pak druhá a vykoukla hlava. Chlap vstal vzal kolo (nepojízdný) a šel pryč. Tak běžím za ním, že mu to zaplatím a jestli mu něco není, ale on že ne a kola má doma ještě tři. Štěstí.

    To byla všechno sranda, ale manželka měla vážnou nehodu, kdy nedala přednost motorkáři. Sanitky, vrtulník, ... hrůza.

    Pána sešroubovali a snad je už v pohodě. Je to bývalý plochodrážní závodník, tak říkal, že je na pády zvyklý. Byli jsme za ním v nemocnici s nějakejma dobrotama a chlap sedí v posteli do půl těla a hotovej bilboard, jak byl potetovanej. Manželka si s ním povídala a já si na něm zatím četl. A dočetl jsem se, že je Pekelnej anděl od roku 1991, .......... . Občas si zavoláme a je to frajer. Tak to taky vlastně při vší smůle dopadlo jakž-takž.

    Nechcete někdo svézt ??

    Jsem se nějak rozpovídal ................... coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 22:03
     

    Taku, dik za uprimny povidani. winking smiley grinning smiley smiling smiley

     

    Apropo: oni existuji i cesti prislusnici Hells angels? To jsem netusila. eye popping smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 22:14
     

    ... určitě mají v Česku odnož a normálně tu fungují.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 22:25
     

    Já vím, proč mám řidičák už stráááááášně dlouho a neřídím winking smiley . Jo, kdysi dááááávno jsem na babetě zahučela do sklepa, po schodech, nějak jsem to neodhadla stydlin smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 22:27
     



    Didi napsal(a):

    Taku, dik za uprimny povidani .....

    Není zač. To se jaště někdy rozpovídám o úmrtích v naší rodině. To je taky na román. Přirozená versus vraždy a neštěstí 20 : 80 % eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley .

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 23:07
     

    Taku, to snad ani radeji ne.

     
  • Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 29.03.2014 01:12
     

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:02
     

    Ejka napsala

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni

     

     

    Když už jsem to nakous Tak to dopovím .

    Podotýkám, že jsme normální rodina platící řádně daně i zdravotní a sociální pojištění. Naše děti byly vždy čisté a jejich školní docházka pravidelná.

    Píši o těchto událostech s nadhledem, protože se staly v rozmezí roku 1958 - 1967 a já zesnulé znám pouze z vyprávění a fotek. Moji rodiče zemřeli přirozeně i když také pracovali na dráze .......

    Babička

    Jela vlakem do svého rodiště (Moravské Lieskové). Při cestě z nádraží v Novém M.n.Váhom na hřbitov šla po krajnici a okolo jedoucímu traktoru se v ten moment uvolnila lišta na sekání trávy, která jí podrazila nohy. Při pádu na silnici na místě zemřela.Byla pochována na hřbitově na který právě šla ..............

    Moje sestřenice

    Byly jí 4 roky když jezdila na tříkolce a uviděla kamarádku. Rozhodla se jít za ní, ale ona bydlela na druhé straně okolo vedoucí tratě.Utekla ze zahrady a při přetahování tříkolky přes trať se nějak šprajclo kolečko o koleje. Chtěla zachránit tříkolku, ale projíždějící rychlík to neubrzdil .................

    Strejda 1

    Pracoval na dráze jako posunovač. Při spojování vagónů musíte vlézt (tenkrát) mezi vagóny a ručně je zaháknout v momentě, kdy přirazí k sobě. Špatně došláp, zavrávoral a v momentě kdy se mají nárazníky potkat se ještě stihnul dostat mezi ně .........

    Strejda 2

    Pracoval v Ostravě, vzal výplatu a cestoval vlakem domů. Po třech dnech ho našli v roští u tratě mrtvého, bez peněz a jen s doklady. Byl propíchlej a vyhozen z vlaku .............

    Strejda 3

    Jel na motorce (ne vlakem) a byl nalezen vedle silnice mrtvý. Podle brzdných drah došlo pravděpodobně ke střetu s jiným vozidlem. To se nikdy nenašlo ..............

    Já už vlakem jel a přesto tu mohu psát.

    Nechci nikoho děsit a sám to už beru jako historii v našem klanu. coffe smiley . Zneužíval jsem tyto historky v době když jsem ještě kouřil. Říkal jsem, že moji příbuzní nepili ani nekouřili a stejně zemřeli předčasně confused smiley winking smiley smoking smiley

    Přeji všem hodně štěstí, zdraví a ať se Vám vyhýbají maléry !

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (30.03.2014 00:04)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:10
     

    Taku, jen tak pro zajimavost, kde pracujes ty? winking smiley

     
  • Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:14
     

    Taku, právě jsem dočetla, myšlenek plná hlava... nějak nemohu najít pravá slova jak to napsat.... je to hrozně zvláštní a člověka to nutí k přemýšlení - osud? náhoda? ... každopádně děkuji, že jsi to napsal!!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:25
     

    Rudo,

    jsem kooperátor = zadávám jiným firmám práci, kterou naše firma neumí, nebo nestíhá, nebo ji oni dokážou vyrobit levněji v oboru strjírenská výroba.

    Ejko,

    bylo to zvláštní a jeden by se z toho zbláznil, ale všechny ujišťuji, že nyní umíráme již naprosto přirozeně thumbs down . Stále, ale opakuji, že člověk není nikdy dost starý na to, aby umřel.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:26
     

    Taku, ty bys mohl sepsat dějiny rodiny a nebyl by to ležák na pultech. To snad ani není možné, aby tolik členů jedné širší rodiny zemřelo jinak než nějakou relativně "normální" smrtí stářím nebo nemocí! Ale je moc dobře, že ty si neneseš nějaký cejch a nemáš fobii ze železnice (i silnice). Tak se drž i dál a užij si dovču s manželkou.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:28
     

    smiling smiley děkuji a slibuji, že užiju

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:31
     

    Taku, to nebyl Ruda, to jsem byla ja. No kazdopadne, kdyby clovek byl povercivy, tak by si musel domyslet, co za tim vezi. Bylo by zajimave zjistit, kolik ma zeleznice na svedomi zivotu. Asi to nebude male cislo.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:33
     

    Proč návštěvy s kterýma se dobře kecá a pije přijdou když mám druhej den ranní ( o zkur****ný změně času nemluvě) angry smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.