středa 1. května, 02:09 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 07:54
     

    Tady v nadávací diskusi se člověk parádně zasměje grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 08:36
     



    tak63 napsal(a):

    ... jen bych se tak trochu nesměle zeptal. Ty voly, krůty, debily - to je zvěř z práce ? To já tam mám lenochoda, mičudu, hejkala, padáka (furt mu něco padá z ruky), nerváka, Gargamela, Droběnu (pššš, to je manželka šéfa - tu než obejdete, tak sníte suchej rohlík). .... . Ale doma mám bezva ženskou a moc si toho vážím.

    Tak můj debil je soused angry smiley Což je blbá kombinace, ale snad se to brzy změní, až se odstěhuji spinning smiley sticking its tongue out V práci jsem měla štěstí na lidi bez těchto "titulů" Byli jsme tam dobrá parta, bylo to asi tím, že jsme v tomto kolektivu pracovali dobrovolně, že jsme se dali dohromady na základě vzájemného výběru winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 10:57
     

    Ja mam na nadavani zase jenom jeden druh zvere. Jako vzdy. Zase mame na balkone "roztomily" vonavy darecek. Nacystam si namoudusi do rozprasovace ocet a beda te, ktera to nestihne vcas se pred mnou zdekovat. angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 11:17
     

    Didi, čtu tě a chápu flower smiley Po té, co jsem minule viděla kocoura, jak se vys... na zámkovku, již nemám sílu se dál s někým přít, že je to skutečně možné sad smiley.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 11:19
     

    Ivco, kdyby pritomni neverili, je mozno dodat cerstvou fotodokumentaci. Rozbor, zda je to kocici,ovsem delat nehodlam. smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 12:02
     

    zcela chápu, jsem taky svědek, co kočky na zámkovku dovedou angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 12:40
     

    už jsem v sobě velmi těžce zpracovala ústupek, že jestli chci zachránit stromky na kmínku, budu je muset obalit tím králičím pletivem, protože je to čím dál horší, co tam ty mrchy vyváděj. Ale jak mám zabránit tomuhle, to už fakt nevím.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 15:49
     

    Sobecky si přeju, aby ještě tento víkend nesvítilo slunko a aby měl den 50 hodin. stydlin smiley No nic, zpět do rachoty ...

    ahoj coffe smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 17:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tak na "žranici " nic nepřidám..nemám ...mám štígro, ale dorazím, otom žádná grinning smiley Lanimko máš snůlu, ještě ti z víkendu bude hodina ubrána..všechno zvládneš v pohodě.. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 18:09
     



    Anavi napsal(a):

    Didi, čtu tě a chápu flower smiley Po té, co jsem minule viděla kocoura, jak se vys... na zámkovku, již nemám sílu se dál s někým přít, že je to skutečně možné sad smiley.

    ... hmm. A jak to ten čistotnej kocour po sobě zahrabal ?

    Mě takhle pos--l krb v pergole.Blbec a taky to po sobě nezahrabal.

    Teď jsme nakonzervovali nábytek v pergole a už je to poťapaný a od bahna. No nic, jsem si ulevil a jdu ven posbírat nadílku.

    Aby jim kuna vejce vypila a tejden se vysr-t nemohli.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 18:22
     

    Nakopala bych si prdel angry smiley Při vjezdu do garáže jsem si o taras odřela blatník. Čumím dozadu a předek jsem si neohlídala angry smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 19:48
     



    Arturka napsal(a):

    Nakopala bych si prdel angry smiley Při vjezdu do garáže .....

    Pokud můžu poradit, tak by to šlo patou, ale chce to švih. grinning smiley

    To moje životní partnerka včera v garáži nevyřadila 1 a a pustila spojku. Při skoku do zdi promáčkla masku o opřenou násadu koštěte.

    Mohu za to já, protože jsem to koště tam neměl postavit. 3 týdny nový auto, tak je pokřtěný.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 20:44
     

    Taku, ty dovedeš poradit grinning smiley Já jsem si jenom říkala, co že se to se mnou děje, když tam den co den couvám už dlouhý roky a dneska udělám takovou chybu thumbs up Takový jobárny mají občas asi všichni. Nový auto to není, ale pokřtěný ode mě je už potřetí angry smiley A to mě štve. Přemýšlím nad svým řidičským umem sad smiley Jednou jsem sjela na sněhu a napíchla se na kus větvě od stromu, pak jsme se míjeli na úzké silnici s jiným autem a štréchli jsme o sebe zrcátkama a dneska ten taras sad smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 21:23
     

    Arturko, nic si z toho nedelej. Chtela bych videt toho, kdo uz nejake roky jezdi a nikdy se mu neco podobneho nestalo. Myslim, zejich moc nebude ani mezi "pany tvorstva". grinning smiley

     

    Jo a Taku, to koste tam opravdu nemelo co delat, to je snad jasny, ne? winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 28.03.2014 21:40
     

    Arturko, v pohádkách jsou vždycky 3 sudičky.Tys na to sama, tak musíš "sudit" třikrát! grinning smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.