pátek 3. května, 06:48 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 23.12.2023 19:54
     

    Manco, uklidili jste to nejdůležitější a taky to, do čeho se většinou moc nechce, protože to není na první pohled vidět.

    U vás teď určitě tedy neplatí "navrch huj, vespod fuj". grinning smiley

    Až doladíš obývák, bude to "huj" všude - nahoře i vespod. I když moc nevěřím, že bys to neměla ok už teď. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.12.2023 13:20
     

    Včera jsem vykopala javor, co rostl u kamenného plotu. Měla jsem tam okop celý rok, aspoň dvakrát jsem ořezávala kořeny a okopávala, až včera konečně hotovo. Kořen, co jde pod plot, bude možná ještě zlobit, zbytek snad je. A už je tam zasazená růže odjinud, loni skomírala, třeba se polepší. Akorát jsem nestihla udělat tu zábavnější část, upravit to a dosadit kytky. Tak příště.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.12.2023 22:42
     
    dsc08332.jpg

    Mančo, ty jsi pro mne neskutečná jako Kordula ... já nic nestíhám ... nevím, zda nemohu nebo nechci stydlin smiley . Teď jsou pro mne prioritou tyhle rostlinky ... a zaberou docela dost času, nestěžuju si ... v mém věku a tak nějak nastvení mysli už takhle strávený čas je víc než aaaach, díky za něj.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.12.2023 22:49
     



    babkaela napsal(a):

    Mančo, ty jsi pro mne neskutečná jako Kordula ... já nic nestíhám ... nevím, zda nemohu nebo nechci stydlin smiley . Teď jsou pro mne prioritou tyhle rostlinky ... a zaberou docela dost času, nestěžuju si ... v mém věku a tak nějak nastvení mysli už takhle strávený čas je víc než aaaach, díky za něj.

    Bab to jsou zlatička love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.12.2023 23:57
     

    Já se taky musím pochválit, listí před barákem se povedlo ještě letos. Ale bylo to o chlup, eye rolling smiley 

    Jinak toho moc ke chválení není, sulc jsem předělávala dvakrát, Šlehačku jsem přešlehala pomalu na máslo. Normálně dopad jen ovocný salát. Pak už jsem radši kuchyň opustila.

    Štěňata nemají chybu. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.01.2024 07:34
     

    kolik těch štěnat je? - já se teda nemám čím chválit . sice nemám covid ani chřipku ,ale jsem jak mátoha. asi mám zase málo krvinek . po svátcích bude laboratoř sad smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.01.2024 09:31
     

    Štěňátka jsou k pomuchlání.U mě zatím všechno v normálu-bohudík za to.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.01.2024 10:44
     

    Bab, štěňata jsou kouzelný.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.01.2024 10:00
     

    vnuk Honzík včera k večeru hrál s kapelou winking smiley stydlin smiley Hospodský bordel v Novém Jičíně . bylo zaplněné náměstí winking smiley obě dcery se byly podívat . prý bomba. smoking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (02.01.2024 10:09)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.01.2024 11:22
     



    kaaj napsal(a):

    vnuk Honzík včera k večeru hrál s kapelou winking smiley stydlin smiley Hospodský bordel v Novém Jičíně . bylo zaplněné náměstí winking smiley obě dcery se byly podívat . prý bomba. smoking smiley

    Gratulace, to potěší love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.01.2024 11:52
     

    Kordul díky- ovšem zrovna tenhle vnuk nám moc ku pomoci není .. žije vlastně v Brně nebo se toulá po světě.. ale aby v sezonu posekal zahradu - to teda ne. nono smiley ... přítelkyni má z N.Jičína . v tom Brně mají spolu pronajatý byt .. ona tam studuje.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.01.2024 11:56
     

    Ale Kaaj, je to šikovnej kluk. A ber to tak. Ku pomoci je už to, že se sám o sebe postará. A jednou určitě ne špatně. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 09:17
     

    přesně, já vždycky říkám, ať ti mladí užívají života, dokud to jde thumbs down ... může se stát, že odjedou studovat přes půl světa a pak člověk s tou pomocí taky počítat nemůže. Já vždy říkám, že se pak člověk musí přizpůsobit situaci a v mnohém ubrat, když na věci nestačí,protože jsem si neporodila děti, aby mi doživotně byly k posluze... člověk musí respektovat, že mají vlastní život, dnes i jiné možnosti cestovat a člověk jim to chce dopřát. flower smiley love smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Ale Kaaj, je to šikovnej kluk. A ber to tak. Ku pomoci je už to, že se sám o sebe postará. A jednou určitě ne špatně. smiling smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 10:26
     

    Anavi přesně, nemůžeme je obtěžovat a svazovat našimi koníčky, když oni mají své koníčky a zájmy většinou naprosto jiné než my.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 10:29
     

    no - tak špatně se o sebe nestará smoking smiley . pracuje pro amer.firmu jako ajťák a sice jako vedoucí skupiny. už jako zaměstnanec. - služební auto a jiné prebendy . takže asi dobrý džob . spinning smiley sticking its tongue outjezdí si i po světě- nedávno měsíc na Malorce. přeju mu to... občas se u nás i ukáže winking smiley te´d byl na štědrý den -

    má 25let - takže už je dospělý winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.01.2024 11:26)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.