pátek 3. května, 14:15 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.10.2023 09:28
     

    Elí, včera jsem si říkala, jak jsi tu slávu zvládla. Jak čtu, tak na výbornou a jako bonus máš rodokmen. Samozřejmě je věci třeba brát trochu s rezervou, jistá je vždycky jenom matka. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.10.2023 10:41
     

    Silva udělala taky rodokmen - už před asi 4 roky.. dosáhla až do 16 století - kdy dále nejsou záznamy. tam jsme zjistili , že můj a dědkův rod se v 17 století už jednou sňatkem propojily. takže ted´ dědek vykládá , že žijeme v hříchu .. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.10.2023 10:56
     

    Taky mám rodokmen,z maminčiny strany,dělal jej její bratr a dostal se do r 1611,kdy na jižní Moravu přišli naši předkové z Francie.Byli to vinaři apřivezli s sebou i hlavy vinné révy.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.10.2023 11:12
     

    Moji předkové tu zůstali po bitvě na Bílé hoře, nějaký Maďarský zeman se zakoukal do české holky a měli 7 dětí.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.11.2023 21:46
     

    Chválím, ne sebe ale přeci jen někdy platí, že bohulibé činy bývají odměněny. Dneska jsem si byla v Praze vyzvednout Pupíka na hlídání, omladina odjíždí pryč. Jen jsme dojeli domů a psi ze začali zdravit na zahradě a dovádět, zaslechla jsem takové jiné štěkání a pištění. Vystartovala jsem ven a zahlédla, jak se o něco přetahují v trávníku. Jak mě zmerčili, Hercule to chytil do tlamky a utíkali s tím pryč. Vyrazila jsem po chvíli za nimi na kontrolu a našla jsem uloveného krtka. Dlouho jsem tu žádného neměla ale teď se tu jeden, možná je jich víc, objevil. Tak už není.Nejsem příznivcem zabíjení a navíc je krtek pěkné zvířátko. Jen kdyby tak neryl.Psům jsem nenadávala.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.11.2023 22:20
     

    Krtek je chráněný! Doufám, že jsi ho resuscitovala. ................................................ šmejda. Když ho chytíš, tak ho musíš odnést, tam kde neškodí - nejlépe k sousedům.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.11.2023 22:34
     

    Krtek v žádném případě není chráněný, kvůli hádce na FB jsem to nastudovala

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.11.2023 07:58
     

    grinning smiley Taku, už to nešlo. Jak jsem psala, dlouho jsem je neměla ale tohohle bych neoživovala. Na resuscitaci jsem byla někdy já. Byl nesmírně pracovitý, krtiny dělal ohromné a hodně mimo záhony, kde je půda tvrdá. Ryl i pod kameny na cestičkách.

    tak63 napsal(a):

    Krtek je chráněný! Doufám, že jsi ho resuscitovala. ................................................ šmejda. Když ho chytíš, tak ho musíš odnést, tam kde neškodí - nejlépe k sousedům.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.11.2023 09:03
     

    To jsou pejskové šikulové. thumbs down Dostali by velkou odměnu. Zapůjčila bych si je. grinning smiley Moc se nám nedaří letos boj s krtky vyhrávat....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.11.2023 12:30
     

    dala jsem ptákům do misky na okně trochu slunečnice.. úplné nálety . sem tam se trefí i do skla- a to jsou rány. winking smiley hlavně brhlíci tu dělaji kravál .

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.11.2023 15:05
     

    Kaaj, jak jsou vychytralí. Jídla zatím musí mít dost ale tohle je pohodlnější. smiling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.11.2023 11:01
     

    Mě zase začínají loudit sýkorky, každou chvíli sedí na sušáku. Taky docela brzo.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.11.2023 15:29
     

    Naši sušili ořechy na okně chráněném balkonem o patro výš. Celé vlašské. Rehek si pro ně chodil jak do krmítka. Chvíli kloval a jak byla díra, čapnul a odnesl. Přemlouvala jsem je, ať je tam zas dají, že je ořechů dost.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Manca (04.11.2023 15:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.11.2023 16:24
     

    Já už krmím sýkorky z kupovaných ořechů

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.11.2023 22:37
     

    Nekrmíme zatím, hmyzáků, semínek a ostatního je všude po zahradách a polích dost ... ať si nazobou tam.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.