pátek 3. května, 06:50 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 09:09
     

    Kiko, moc se koutek povedl. Musí Vám tam chutnat. Barvu nábytku jste trefili. Na zalévání tam máš taky dost květníků. thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 09:32
     

    Kiko, koutek je na jedničku. thumbs down A begonie jsou povětšinou docela vděčné, jak jsem zjistila v posledních letech.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 09:57
     

    Kiko, pěkné místečko se povedlo thumbs down, tak si užívejte, dokud ještě bude počasí, no a begonky jsou super smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 11:09
     

    ahoj Kiko a všichni ostatní .. jsem doma- i když dobré to není, musím ještě do nemocnice N.J mám velmi nízký stav čer, krvinek .asi dostanu transfuzi . jsem bledá , slabá , dýchavičná . snad se to zlepší- koleno se celkem dobře hojí .. Kiko - moc přeju dcerce zlepšení stavu .byla jsem 5 týdnů v rehabilitačním ůstavu Chuchelná .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 12:00
     

    Lilo, koutek se povedlo

    Kajoí vítej doma

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 12:46
     

    Kájo, ahoj a vítej doma. Copak děda dnes uvařil dobrého na přivítanou? Bude to dobré, doma máš své pohodlí. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 12:55
     

    Kiko, moc hezké místo. flower smiley

    Kájo, vítej doma a a´t je brzo líp. love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 14:53
     

    díky za přivítání- jste moje zlatíčka.. love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 20:42
     

    Káji,vítej doma.

    Kiko,taky mě se váš koutek líbí.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 21:28
     

    Kaaj, nechala jsem tvůj příjezd jako překvapení. smiling smiley A taky jak strašně rychle ten čas utíká. Tobě asi tak rychle neutíkal.Ale je to za tebou. Krvinky budou chtít transfuzi a trochu vylepšit stravování. Doma se určitě porovná. flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.08.2023 22:07
     

    Kaaj, Asi jsem poslední kdo vítá ... nedosedla jsem dřív k PC o to větší překvápko. Jsem ráda, že jsi opět doma a taky tady doma love smiley flower smiley . Krvinky se srovnají - snad někdo uzná za vhodné, že trasfuze je potřeba, přeju moc. Jinak děda snad navaří játra na nějaký poživatelný způsob ... já smažená nejím a omáčka se mi poslední dobou nějak nedaří, všichni ji mají rádi, ale vždycky, nechápu proč, zřídne do polévkové konzistence angry smiley , Prý jsou dobré jeřabiny na krvinky, papriky, rajčata, ostružiny, kapusta, salát ... mnoho dalšího, cpala jsem se s tím před víc než 20ti roky hoooodně.

    Kiko, koutek podle mého gusta thumbs down , zadařilo se velmi

    a u nás funguje neustále "udržitelnost" dávno před tím, než se o ní začalo mluvit. Kam moje pamět sahá (a sahá už docela dlouho) bylo vždy u nás "překladiště" věcí, které rodina a známí měli za to "přece to nevyhodím" ... malý zlomek nakonec k vyhození došel, ale ... vždy někdo další třeba potřeboval nebo se recyklovalo na něco jiného. Jsme syslíci se syndromem chudoby, ach jo.

    Chtěla jsem dnes vyfotit venkovní ibišky, syrské, jsou už sice za vrcholem kvetení, ale stále koukatelné - jednak přeprchalo, na závadu by nebylo, aspoň by měly věrné barvy, nemůžu ... všechny jsou ze všech úhlů nějak obestavěné právě věcmi přece nevyhodím a "stalinovy pomníky" fotit nehodlám. Ale ibišky jsou snad dvoumetrové, možná i víc.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.08.2023 08:12
     

    ahoj všichni - hlásím , že jsem po 5 týdnech v noci spala . sice jsem měla skvělé sny- žehlila jse cíchy, ale jinak paráda. spinning smiley sticking its tongue out, dokonce mi splaskl otok operované nohy. zato mně bolí hodně v kříži -to asi kvůli tomu skvělému počasí . zítra jedu do nemocnice v N.Jičíně. domluvila to telefonicky doktorka z Chuchelné- kvůli nedostatku krvinek . přímo s primářem - tak snad to dopadne dobře a dají mi transfuzi . ??

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.08.2023 08:37
     

    Ahoj Kaaj, je skvělé, že jsi doma - moje postýlka je moje postýlka, viď? A zase tu budeš se všema kamarádkama. Moc ti přeju běhací kolínko a žádné další potíže, už sis jich letos užila dost. Ať tě zítra dají do pořádku a pak už jen pohodu doma a hodně zdraví k tomu love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.08.2023 08:57
     

    Kiko, místečko na posezení je kouzelné, opravdu se povedlo a je dobře, že můžete nastolit skoro normální život love smiley love smiley love smiley . No, a jak píšeš o zahradě, řekni mi, kdy je tam hotovo? všechny víme o tom, co jsme nestihly....někdy toho je víc, někdy míň......ale příroda to nějak dá a příští rok budeš mít času na zahradu víc. A begonky máš parádní flower smiley .

    No a houby teprv začínají a pži současném počasí je nadějě, že jich bude hafo. Tak to ještě vyjde.

    A Alena nás všechny pořádně namlsala, úžasný úlovek.

    Kika napsal(a):

    A podařilo se mi letos v létě upravit místečko na sezení pod třešní, byly tam složené betony, palety a tak. Nábytek jsem dostala v podstatě za odvoz, tak jsme ho obrousili a natřeli a kdykoliv to počasí dovolí, tak tam snídáme či večeříme.

    Na zahradu bohužel moc času nezbývá (na chalupu vůbec, tam jsem letos skoro nebyla a už je z toho zase džungle, ale to je na jinou diskusi), ale hezky se mi letos povedly begonky, kvetou v podstatě celé léto.

    Aleno, krásný úlovek, ráda bych na houby vyrazila, ale ani to letos nestíháme.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.09.2023 15:02
     

    tak je pátek a jsem opět doma .byla jsem dva dny v nemocnici N.Jičín, tam mi dali dvě transfůze a jednu kapačku s železem . takže uvidím , jak se to udrží.- spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.