čtvrtek 28. března, 10:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: jahody

Pečení je radost

Datum: 08.08.2006 13:31
 

Samožerky

180g hr.mouky, 1 prdopeč, 120g mouč.cukru, 100g tuku, 180g solamylu, 1 vejce, 1 lžíce mléka, vejce na potření

Krém:

250g másla, 200g mouč.cukru, 1 žloutek, 1 lžíce kakaa, 1 lžíce rumu, 4-5 lžic horké vody nebo silné kávy

-vše ušleháme

 

Vypracujeme těsto a necháme je přes noc uležet. Druhý den těsto rozválíme na plát a vykrajujeme kolečka. Urovnáme je na tukem vymazaný plech a potřeme rozšlehaným vejcem. Na polovinu koleček můžeme dát půlku vlašského ořechu. Pečeme opatrně a ještě horké sundáme. Spojíme krémem.

 

 

Tak mne to tedy nešlo vyválet (praskalo mi to), tak jsem udělala váleček a podélně krájela ta kolečka. Rukou jsem je trochu dotvarovala.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 19.04.2023 13:32
     

    Anavi, to je jednoduché cukr je tvrdá droga a jedou v tom skoro všichni.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečení je radost

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 19.04.2023 13:33
     

    grinning smiley grinning smiley no povídej mi vo tom eye rolling smiley Snažím se ve všem cukr ubírat, buchty na talíři necukrujeme, ale stejně no...

    jaja99 napsal(a):

    Anavi, to je jednoduché cukr je tvrdá droga a jedou v tom skoro všichni.

     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 19.04.2023 13:42
     

    Pekla jsem rohlíky se slánkem, je v nich 1 g kvasnic a vláčné jsou dva dny na další zkoumání už není materiál, jsou sežrány. Je to úžasná metoda paní Gottwaldové [www.vune-chleba.cz]

    Neumím to krátce interpretovat v tom odkazu je to vysvětlené důkladně a hlavně to funguje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 19.04.2023 16:15
     

    Slánek znám, ale ještě jsem se nějak nedostala k vyzkoušení. To jsou přesně ty věci, které bych si v důchodu uměla užít... pokud by na to byl čas. love smiley flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 19.04.2023 21:52
     

    Mé dámy, vy si teda s pečením vyhrajete eye popping smiley thumbs down . Já jsem nejspokojenější, když upeču nějakou rychlovku-plechovku (buchtu na plech), naštěstí se sní vždy. Na velikonoce jsem pekla beránka (hrnového), medové řezy a mazance, jak jinak. Tento víkend byla buchta těsto-jabko-těsto ... podařilo se zachránit pár kousků Tondě na pondělí do školy na sváču. V pátek mne čeká dorta pro Tondu k narozkám - určo ji zase zmrším - to už je několik let tradice, že dorta pro ni je paskvil stydlin smiley - vybere si něco co nemám odzkoušené, ale vždy skončí na talířích a ne v popelnici - je jedlá, ale nevypadá tak.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 20.04.2023 08:44
     

    Eli, vzhled je až na druhém místě. Horší, kdyby ten dort krásně vypadal a nedal se jíst. A že už jsem pár takových dortů dostala ochutnat, a to se pak člověk ošívá, je mu trapné to nesníst. winking smiley grinning smiley Zrovna nedávno jsme byli na navštěvě, za dort dali snad 1500 a bylo to jako když jíš piliny, strašnej sušák, a to já ráda "dusivky", ale tohle bylo i na mě moc, nemít kafe, tak jsem se udusila. grinning smiley

    Ale každopádně ti držím pěsti, ať to vyjde jak vizuelně, tak chuťově. love smiley

    Jinak u nás vede nejvíc perník, to je fakt hrnková rychlovka, zvládne i můj chlap. Recept máme vyvěšený ve skříni, myslím, že by to při větší snaze zvládli i synci. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 21.04.2023 21:07
     

    Povidali, že v Kaufu tu mouku ztahli z prodeje. A koukala jsem na pytlík mouky co mám doma. Nikde ani zmínka, či to je výrobek. A to v TV říkali, že je to na ní napsáno. Houbelec..... není angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 21.04.2023 21:41
     

    Jsme nejrychleji zsdlužovaný stát z EU. Pokud Fiala nešlápne na záchranou brzdu jdeme do

    kopru.

    Třeba když budeme žrát tu mouku, maso a vejce, pochcípáme

    a zbyde víc na UK a zaplacení astromického dluhu.

     

    stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.04.2023 22:20)
     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 07:12
     
    pomoc.jpg

    Určitě s nějakým řešením přijde naše fantastická vláda podpořená EU. Třeba něco jako ve stylu vakcín. Koupí se a pak znehodnotí. Obilí se už prý zaříná užívat na technický líh.Takže třeba všechno nebudeme muset sníst. EU náš přítel a vůdce do ....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 08:18
     

    Holky, když naše obilí pálíme v ráci super eko obnovitelných zdrojů v bioplynkách ... co říct či napsat ... svět se v pr.el obrátil již dávno.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 08:27
     



    Anavi napsal(a):

    Eli, vzhled je až na druhém místě. Horší, kdyby ten dort krásně vypadal a nedal se jíst.

    Dort dopadl přesně podle očekávání eye rolling smiley ... korpus se zdrcl, rychle jsem upekla ještě náhradní díl ... sádlovou buchtu na plech ... při šlehání krému, jak jinak ... babí, ta čoko už je vychladlá dost ... nebyla, stalo se tekutým téměř .. přidaly jsme studené máslo - výsledný efekt, trochu řidší krém, ale chutí pařížské šlehačky ... babí, pařížskou šlehačku jsem nikdy nejedla ... zaúkolovaly jsme tátu koupit zákusek s pař. šl., stejně se chtěl zastavit v cukrárně, ... zbyla trocha krému, odřezky sádlové buchty, všichni tvrdili, že tahle kombinace je lepší než ty koupené zákusky.

    Důležitější než cokoliv, aspoň prá nás dvě ... byla cesta k výrobě a výroba samotná ... dort je nefotitelný, musela bych se stydět, dobrý bude určitě ... řehtaly jsme se při práci jako dva koně, mě od smíchu tekly slzy, Tonda ci cvrka ... ach, jo, nejsem zdatná kuchařka a Tonda se ode mne nic nemůže naučit, může, pokud se poučí z mých chyb.

     
  • Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 08:29
     

    Elí, grinning smiley to píšeme už dlouho kam se obrací či obrátil. Teď to ale nabírá grády. Už je to jak jízda na lochnesce. Blbý na tom je, že pouť za dva dny skončí, lochneska zastaví a cirkusáci zabalí maringotky a jedou zase dál. Fungování státu by asi mělo vypadat jinak. confused smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 08:31
     

    Já myslím, že (asi jako vždycky) bude pravda trochu nebo i dost jiná.

    Tohle sdílela moje kamarádka, která na Ukrajinu jezdila hodně a často pracovně.

     

    Pár vět k ukrajinským potravinám dováženým do EU.
    Na Ukrajině žiju už dlouho. Jako všude jinde na světě je tady spousty věcí, které mě štvou a spousty, které mám rád (jinak bych tady tak dlouho nevydržel, že?).
    Místní potraviny patří k tomu, co mě na Ukrajině drží. Jsou skvělé, chuť, kvalita, často i cena.
    Ukrajina je ráj pro pojídače bio potravin.
    Na geneticky modifikované potraviny je Ukrajinský trh mimořádně citlivý, podle mě i z náboženských důvodů.
    Sami Ukrajinci občas nedoceňují to, jaké potraviny jde na Ukrajině koupit.
    Rozumím třeba polským zemědělcům, že se bojí konkurence, nízkých cen. Přestože ukrajinští zemědělci si mohou o dotacích, jaké mají Poláci, jen zdát.
    Co nechápu, je ta panika, jaká se šíří ČR ohledně kvality a zdravotní závadnosti.
    Koukám, že i mí bývalí turisté, kteří mlaskali blahem a olizovali se až za ušima, když jsem je krmil ukrajinskými produkty, zapomněli jak jim chutnalo. Několik jsem jich viděl sdílet absolutní hlouposti. Nechápu.
    Přes hranici EU by závadný potravinářský produkt měl minimální šanci projet. Kdo někdy dovážel potraviny z Ukrajiny do EU, ví o čem mluvím. Asi ano, věřím, že překupníci v EU můžou úmyslně zaměnit třeba krmnou pšenici za potravinářskou. Takovou rošádu ale můžou udělat i s domácí produkcí. Pamatujete na posypovou sůl?
    Dnes jsem se docela zasmál nad fotkami oleje, který pochází z Ukrajiny, který je potřeba hned vylít. Odkud myslíte že pochází slunečnicový olej, který roky kupujete? Vám možná unikla zpráva z loňska, že Polsko plánuje výstavbu 600 km potrubí, kterým se bude olej dovážet. Olejovod - ano, tak moc je na EU závislá na oleji z Ukrajiny . Kdyby nebylo ukrajinského oleje budou v EU podstatně vyšší ceny. Slyšeli jste někdy o obilnici Evropy?
    Pokud je něco, v čem je přínos Ukrajiny pro Evropu nezpochybnitelný, pak je to potravinářství.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečení je radost

    Datum: 22.04.2023 08:57
     
    342602157_557040683208917_7860677777328794730_n.jpg

    Mrkvová buchta

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.