|
|
neděle 7. června, 13:02 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Pečení je radost
Tak nový sporák je doma, zkusím buchty jako Gáby, někdy
Je černý + matný chrom ,jako lednice
Re: Pečení je radost
Re: Pečení je radost
Kordul,vypadá dobře.Je kombinovaný? Já mám taky nerez a zdá se mi,že je na něm vidět každý prášek.Já mám novou lednici bílou,(stará byla nerez),tak si asi koupím i bílý sporák.Ať se ti v něm dobře peče.
Re: Pečení je radost
Kordulko, přeju ať dobře slouží

Re: Pečení je radost
Kordul, ať funguje bez problémů a dlouhá léta.
Re: Pečení je radost
Děkuji, za dlouhá léta
Re: Pečení je radost
Re: Pečení je radost
dnes bochánky s mletým masem - dva plechy.
ještě budou tvaroh. koláčky- když je ta pout´. i když banda je až do neděle ve Španělsku . . ---oni to schramstnou i příští týden ..
.
Re: Pečení je radost
Kaaj, na ty bochánky bych se hned nechala pozvat.
Re: Pečení je radost
snad jsem je dobře ochutila.. a je fakt , že v mražáku jsou po ruce..
Re: Pečení je radost
......Ty jsi jak můj dědek, furt brouzdá v receptech.....
Re: Pečení je radost
Jedna mamince k svátku

Re: Pečení je radost
Tak upečeno, krásně dozlatova, uvidím jestli je to dobrý,nebo špatné
Re: Pečení je radost
vypadá to žravě

Re: Pečení je radost
Kordul, vypadá to moc dobře.
Tak snad bude sporák s troubou funkční.
Re: Pečení je radost
Pekla jsem rohlíčky s tvarohem, vypadají divně, ale jsou docela dobrý