|
|
neděle 7. června, 13:12 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Pečení je radost
Obyčejná olejová buchta (mamka ji má asi nejradši)
Re: Pečení je radost
Re: Pečení je radost
Meruňková bublanina
Re: Pečení je radost
Já před chvílí vytáhla koláče, zítra máme sraz s holkama z intru ,tak jsem slíbila něco upéct. 😁
Re: Pečení je radost
Gábi ,to si povhutnají
Já z pomazánkového, meruňky a černy rybíz
Re: Pečení je radost
Olejová buchta s kakaovým pudinkem, na hotovou se dá hodně zakysanky a popráší se kakaem.
Re: Pečení je radost
Bílková s mascarpone a šlehačkou. Já si k tomu dala ananas, ale děti by to pitvaly, kdyby byl uvnitř.
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Pečení je radost
Já zase jen koláče 😁
Re: Pečení je radost
Byla jsem líná jít 300m do Billy, tak jsem upekla buchtu z kompotu jahod s mandarinek,
Kupodivu dost dobrý .
Koláče zkusím příště, dnes mám odpočinkový den, snad🙈
Re: Pečení je radost
Já jsem pekla koláče,byla jsem od středy se synovou rodinou na chatě a jen se po nich zaprášilo.
Re: Pečení je radost
Chytla mě mlsná, bylo hned hotovo. Listové těsto a krém z mascarpone
Re: Pečení je radost
Jablíčková buchta se šlehačkou a borůvkami
Horké maliny
Re: Pečení je radost
Zkoušela jsem šlehačku karamelovou z Kunína, výborná. Taky jsem dne s zdobila s borůvkami, už snědeno.
Re: Pečení je radost
Bublanina s višněmi
Bramborové škvarkovky
Tříbarevná buchta
Re: Pečení je radost
Jablečný štrúdl z litého těsta
Linecké a ořechové košíčky
Bezé roláda
Maminka měla 90, bylo třeba něco napéct.
Re: Pečení je radost
Dnes jsem pekla koláče z aronie/černý jeřáb a sušených švestek