|
|
neděle 7. června, 13:53 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Pečení je radost
Dostala jsem rebarboru, tak jsem upekla koláče. A hned raději víc, další s jablečnými povidly a třetí dvojctihodné se švestkovými povidly (to trošku teklo, ale chuťově jsou nejlepší).
Re: Pečení je radost
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Pečení je radost
Trošku jsem pekla, pro Spike necukrované :-), opět jsem nechutnala možná jsou osolené
Re: Pečení je radost
Vy jste úplně neskutečné
, dala bych si všechno, i když teď na sladké nejsem.
Já dnes nepracovala ... výletovala ... nikdy víc už. V půlce Strážnického skanzenu se blokly záda, navíc lilo jako z konve, zbytek (dalších asi 6 hodin) byl tak nějak - jsem to dala ...
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Pečení je radost
Elo u pečení sedím doma v teple, tak asi tak.
Re: Pečení je radost
Eli, to je škoda, že se nevyvedlo. Ani počasí nepřálo. Ale neodříkej se. Příště to může být lepší.
Re: Pečení je radost
Trouba je vynikající, dnes francouzké brambory. Krásně do zlatova řekla bych, že to ani netrvá tak dlouho jak v plynový, když jsem chtěla kůrčičku
Re: Pečení je radost
Holky, jste moc šikovný. Rebarboru mám, ale jak já to pečení tak "miluju" /pozor neplést si pečení s upečeným/ , tak jsem radši udělala marmošku.
Kordul, určitě je to velký rozdíl. Ale jak vařim jen pro sebe, stačí mi remoska a troubu používám jen když peču kvůli návštěvě něco většího. Takže o změně sporáku neuvažuju.
Re: Pečení je radost
To já bych to s celoplynovým taky dožila, ale zrezatel spodek.
Vařím ještě taky pro kluka. Dnes jsem myslela, že ho zabiju. V 9 hod přijde pro oběd, 😡dědek si ještě v klidu spal . První jeho bylo, že mám plný odpadkový koš. A to mu vůbec nedocvakne, že by oběd ještě nemusel být hotový, říkam mu nechoď dřiv jak v jedenáct a ještě propašuje tašku s prádlem.
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Pečení je radost
Pinko já ráda peču, ale nejím to ani neochutnám, brrrr. Obzvlášť kynuté nesnáším, o to líp mi to jde péct
Re: Pečení je radost
jajo, v tomhle jsme pravý opak

Re: Pečení je radost
Špaldové palačinky s jahodovou marmeládou
Jablečný štrúdl ze šlehaného těsta
(podle GPS v mobilu 620 m n.m.)
Re: Pečení je radost
Majolkové
Re: Pečení je radost
Čekali jsme návštěvu, tak jsem pekla víc, než obvykle.
Krémeš řezy a bezé roláda s jahodami (na posyp drcené sušené mrazem)
Re: Pečení je radost
Spike, posyp sušenými je moc dobrý nápad.
Re: Pečení je radost
Spike, že nic ke kafi nemám...hned bych se do toho pustila, vypadá lákavě.
