neděle 28. dubna, 00:11 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:38
     

    Deficit vody se srovnal, nejde šlápnout do záhonů ... taky dobře, stejně se mi nechce.

    Pooperační komplikace ... mohla by vyprávěr Regina a teď v nedávnu můj skorobratránek. Vykládal v neděli synátor, měli školení - Hartman - přišel z toho docela rozhozený - na dlouhé povídání a ne na sklo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:49
     

    potvrzuji, že rehabka v HK má fakt výrobnou pověst... už mi tam dali dohromady hned několik členů rodiny... ale ortopedie ve fakultce má šílené recenze snad už dvacet let sad smiley

    alenak napsal(a):

    Kaaj, výborná zpráva. thumbs down Taky díky dr. Tady v HK to moc nechválí, dost pooperačních komplikací. Muž je po kyčli v lázních, nebyl v Hk, včera jim tam přivezli z HK pacienty, vč. zanícených operovaných kolen. Vrátili zpět do HK a nepřijmuli, dost drné pro pacienta. Má na pokoji pána, kterému řekli tak rok na srovnání, kyčel, byl v HK, problémy veliké a skoro nechodí, je mladší než muž. Ten pán měl být dán na rehabilitační kliniku, tj. v HK výborná, až poté lázně. Ten můj sice stýská, protože chce domů, ale zvládá to dobře, nj. kolař. Prý ať jedu na pár dní za ním... no doma mi je dobře, winking smiley

    Chtěla jsem jít ven pracovat do zahrady, silná přehánka, tak snad se decifit vody trochu srovná.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.11.2023 12:32
     

    dnes přestalo pršet ,tak jel dědek pro jablka - 3 kg winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.11.2023 14:08
     

    Eliška byla na kyčly v Litomyšli a na rehabce v Brandýse n. O. , iž je doma, začala ji bolet kyčel na druhé noze, ale jak si ulevuje

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.11.2023 21:07
     

    Eliška byla na kyčly v Litomyšli a na rehabce v Brandýse n. O. , iž je doma, začala ji bolet kyčel na druhé noze, ale jak si ulevuje

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 12:02
     

    naši jsou jedni v Rýmařově- je tam modrá obloha. tady musím svítit , abych viděla na obrazovku . ti druzí kdesi chodí po Jeseníkách coby turisti .. takže doufám , že tam mají taky slušné počasí confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 14:10
     

    U nás černo, vítr a každou chvilku prší

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 14:47
     
    Další fotografie:

    Tady to moc na výletování není.Hned po ránu mi od známých, s kterými jsem se něco namrzli v 89., přišel mail připomínající slavné výročí. grinning smiley Podělím se.

    Abych se neutápěla v žalu grinning smiley nad ztracenými iluzemi, naplánovala jsem na oběd rychlovku smažený sýr a vyrazila obhlédnout vánoční výzdobové trendy. Hned na začátku na mě vybafli u Starkla dva sobi a velký strom s ohromnými rolničkami. Ukázkově komplet celé nazdobené byly dva stromky.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 14:54
     
    20231117_101550573_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Pamatuju doby, kdy toho bývalo mnohem víc. Časy se mění, prodej se racionalizuje a lidí dávají v téhle době přednost nákupům v OBI, Hornbachu atd...

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 15:22
     

    Proboha eye popping smiley ti sobi to snad néééé to je hrozný. Ale ty baletky by se mi líbily. Soba o Vánocích viděti cholera a mor v celém příštím roce a ještě hůl a čepice s bambulí a mám osypky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 16:38
     

    Může mě někdo vysvětlit proč dnes 17. listopadu zpívala hymnu černá zpěvačka a ještě nic moc ten zpěv.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 17:43
     

    No sobící nemusím, nepatří to k nám, ale tj. můj názor. Kde jsou ty krásné ozdoby, co se tu vyráběly. Zvonečky, rybičky apod.

    Kordul, musíš být in, ale jinak ji to děs. Já ji teda neslyšela, proklimbala jsem a četla. Televizi skoro nepouštím. ...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 18:39
     

    Klasické ozdoby kupujeme každý rok buď na vánočním trhu nebo potom ve velkých obchodních centrech bývá stánek. Jinak soby taky nemusim. A ty baletky mi nepřijdou jako vánoční

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 19:10
     

    Baletky nejsou vánoční, ale jsou krásné, naštěstí budou určitě pěkně drahé, tak jsou jen pro potěchu oka. smoking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 19:51
     

    Baletky jsou krááásné, ale proč na vánočním stromku ... ach jo, já už jsem opravdu mimo mísu ... a nakonec, vždyť vy všechny "délesloužící" tady na weeku můj poměr nebo přístup nebo ... nevím jak nazvat ... znáte ... jo, jo, určo, je super mít vyzdobeno, napečeno, naklizeno, navařeno ... ale proč zrovna davové šílenství v jeden den. Vím ... někdo má vánoce od prvního adventu a štědrým dnem konečná, u nás bývalo zvykem vždy od štědrého dne do Hromnic. Proto se mi vánoce znechutily - od začátku listopadu vánoční výzdoba všude a horší - vánoční masáž co všichni mít musí, nejsou jinak IN.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.