pondělí 29. dubna, 04:21 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 05.07.2012 20:20
     



    kordula napsal(a):

    .... Emilko, to jsme na tom skoro stejně, bederka,koleno, rameno a teď ta pata, měla jsem pl. inv. důchod coffe smiley


    Kordolko já jsem měla taky plný invalidní duchod.Vstala jsem ze smrtelné postele tak mě ho srazili napul a už i tu pulku mě chtěli vzít. confused smiley sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 05.07.2012 20:21
     

    Holky, ne že bych vám to přál,chraň bůh, ale vstává i uléhám s bolavým tělem už léta. Teď mě momentálně berou záda, ramena a mezižeberní vazy. A pokaždé si říkám, že nebudu tahat zěžký krámy. Ale stejně si nedám říct, páč se mě v práci nikdi neptá. Chce jen výkony eye rolling smiley. Ale mám teď čtyřdenní pauzu, tak se to snad zklidní tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 05.07.2012 20:31
     

    NO jasně Karlosi,ono to tělo bolí i když lěžíš a nic neděláš,to si člověk nevybere.Tak si pěkně odpočinˇ smiling smiley smiling smiley a nic těžkého netahej.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 05.07.2012 21:15
     

    ....... Emilko, já také napůl, tak byl lepší důchod starobní, i když předčasný coffe smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 05.07.2012 22:39
     

    Teda, vy mě tady děsíte... Jestli se něčeho v životě bojím, tak je to být nemocná a mít bolesti confused smiley sad smiley .

     

    carlosi, copa to jsou ty mezižeberní vazy? Já totiž už týden úpím ... a svoji bolest bych specifikovala právě tak, že mě bolej žebra... eye rolling smiley . Ale nikde jsem na nic nenarazila, ale je to fakt hrozně nepříjemný sad smiley.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.07.2012 21:53
     

    ... jestli se nemůžeš nadechnou, nebo být moc čiperná, tak to by mohl být skřípnutý mězižeberní nerv eye rolling smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.07.2012 21:57
     

    Anavi, nic si nesmýšlej nono smiley Taková mladá. Zítra se řízneš do prstu a o žebrách nebudeš nic vědět. Jedna bolest přerazí tu druhou winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.07.2012 22:54
     



    Emilka12 napsal(a):

    Já žiju v bolestech každy den.Od večera do rána a od rána do večera.Někdy jsem naštvaná ,proč to tak musí být.Potřebovala bych nové ksti.Klouby pěkně obalené křupavkou,bez výrustkůA pěkně rovnou páteř.To jsem ale snílek. confused smiley nono smiley thumbs up please smiley smiling smiley

    A neměla bys to vzít celé od počátku

     
  • Autor: sob22
    Status: nováček

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.07.2012 12:43
     

    Ve třiadvaceti se po ránu cítit jako sedmdesátiletý...asi je něco hodně špatně, co. Naštěstní růžové lentilky fungují, takže zatím pohoda grinning smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.07.2012 13:26
     



    balanclady napsal(a):



    Emilka12 napsal(a):

    Já žiju v bolestech každy den.Od večera do rána a od rána do večera.Někdy jsem naštvaná ,proč to tak musí být.Potřebovala bych nové ksti.Klouby pěkně obalené křupavkou,bez výrustkůA pěkně rovnou páteř.To jsem ale snílek. confused smiley nono smiley thumbs up please smiley smiling smiley

    A neměla bys to vzít celé od počátku

    A co vzít odpočátku,jako že se mám znovu narodit? confused smiley grinning smiley tongue sticking out smiley To bych brala,dnes se děti mají,Mají spoustu hraček...... winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.07.2012 13:28
     



    Arturka napsal(a):

    Anavi, nic si nesmýšlej nono smiley Taková mladá. Zítra se řízneš do prstu a o žebrách nebudeš nic vědět. Jedna bolest přerazí tu druhou winking smiley

    grinning smiley grinning smiley Jako vyrazit klín klínem, jo? winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 21:19
     

    Holky konečně jsem dneska sehnala zdravotní sandály které se mi líbí, třeba mě chvíli přestanou bolet nohy. Zatím si připadám jak když se vznáším na obláčku.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:01
     

    Dej sem fotku, ať můžem závidět konkrétně. please smiley

     

    Mě dnes bolí jen ruce, tedy spíš pálí, protože jsem zcela klasicky vytrhla jednu kopřivu, pak druhou a pak jsem uznala, že už jsem se popálila, tak je zbytečné hledat rukavice... výsledkem je, že mám ruce rudé a pálí to jak čert.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:04
     

    Spike jsou především pohodlné :-), možná se holkám nebudou líbit :-), já už jsem ve věku kdy nusím myslet na bolavé tělo a ne na parádu :-) Cvaknu je jsou od Firmy santé, jé kouknu na net .

    tak jsou to tyhle

    [www.sante-zdravotni-obuv.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (11.07.2012 22:09)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:10
     

    Však je nás tu víc, co hledáme především pohodlnost a ne parádu. Nakupuju taky boty ve zdravotnických potřebách. Pokud v nich chci vydržet celodenní chození, tak pohodlnost musí být na prvním místě. Když jsou navíc i hezké, je to bonus navíc.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.