neděle 28. dubna, 21:54 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:15
     

    Jájo tak ty jsou fakt pěkný....by se mi taky hodily.

    Já mám poslední dobou problém...brní mi prsty na obou rukou.....a hlavně v noci. Někdy je to tak silný, že to i děsně bolí a nevím, co bych s prstama udělala. Myslím že to bude od zatuhnutý krční páteře. Tu prý mám v hrozném stavu říká masérka sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:16
     

    Irisko taky by to mohly být karpály to kolikrát bolí až ruce necítíš.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:17
     

    jajo, vypadají dobře. Jsou to prostě sandály. Čekala jsem klasický bílý asi pracovní stydlin smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:19
     

    Oni je mají i takové, holky a nebyly drahé staly jen 550,-Kč což mi přijde super , už jsem si tam vyhlídla stejný vzor pantofle, tak mám na co šetřit a pak je v lékárně poprosím aby mi je objednali. Santé bohužel nemá eshop

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.07.2012 22:21
     

    Hezký jsou! thumbs down

    Vybrala bych si i mezi těmi ostaními. Pohodlí je na nich vidět a nejsou přitom jak na starou bábu. Tohle nosí i mladý holky jako modernu. Dobře jsi koupila.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 07:47
     
    boty.jpg

    Jarčo, mám ty na konci a jakou v nich dělám porádu

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (12.07.2012 07:51)
     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 08:00
     

    Ty se mi taky moc líbí, koukala jsem na jejich stránkách a ještě si v lékárně nechám nějaké objednat. Mám zborcenou příčnou klenbu a potřebuju kloudné boty. Navíc mě bolej paty a to šíleně, a nejsem schopná jít na ortopedii. Zahrada mě nechce pustit :-)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 08:04
     

    Jaru, to je jak kdybych to psala já , klemba, pata , koleno a to jsem si do těch bot koupila tu vložku

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 09:24
     

    Jájo , sandály líbí a moc thumbs down thumbs down thumbs down a začínám uvažovat od nich nějaké podzimní botky a hlavně zimní ... protože zimní mám jedny, max. dvoje, takže tak často nestřídám jako v létě a když v nich chodím každý den, tak pak mě bolí nohy.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 09:27
     

    dago taky jsem už koukala a ty ceny zase nejsou v lékárně až tak hrozné, myslela jsem, že je to horší. To spíš jsou děsivé ceny dětských botiček, to mě až jímá hrůza když to vidím. Nám boty při slušném zacházení chvíli vydržej, ale dětem roste noha jako z vody a botičky se střídají děsným tempem.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 09:47
     

    kordulo, ty se mi líbí moc - já se snad dám taky na takové botky a ty moje x centimetrové jehly pošlu do pekel... přece jen vidím, jak dopadla s nohama moje mamka, která nic jiného,než podpatky v životě neobula... eye rolling smiley A teď trpí jak hrom.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 09:50
     

    Anavko taky jsem podpatky nosila a ráda a podívej jak trpím. Někde jsem viděla fotky nohou modelek a to je tedy síla. Taková Viktoria Beckhem ta bude asi k stáru na vozíčku..

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 09:54
     

    .. Anav také jsem nosila podpadky, ale teď už paráda musí stranou winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 10:03
     

    Podpatky nenosím, ale na druhou stranu jsem si kupovala sandály nebo balerinky bez podpatu úplně placaté a to je taky špatně nono smiley nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (12.07.2012 10:07)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 10:05
     



    jaja99 napsal(a):

    dago taky jsem už koukala a ty ceny zase nejsou v lékárně až tak hrozné, myslela jsem, že je to horší. To spíš jsou děsivé ceny dětských botiček, to mě až jímá hrůza když to vidím. Nám boty při slušném zacházení chvíli vydržej, ale dětem roste noha jako z vody a botičky se střídají děsným tempem.

    Jáji, cena se mi zdá více než příznivá .... opravdu takové sandály si člověk nekupuje jen na jedno léto, rozhodně vydrží , takže 500 -600 je cena hodně dobrá za zdravotní obuv.

     

    Dětské botičky - no děs eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley angry smiley Těm se koupí botky na jaře a na podzim je už neobujou thumbs up thumbs up thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.