neděle 28. dubna, 23:22 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 10:19
     

    .....jo,jo, Dago to Ti oddělá nohy úplně, od nevhodných bot je máš v pr... nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 10:21
     



    daga napsal(a):

    Podpatky nenosím, ale na druhou stranu jsem si kupovala sandály nebo balerinky bez podpatu úplně placaté a to je taky špatně nono smiley nono smiley


    tak v tom já nevydržím ani minutu... Hrozně mě z toho bolej nohy, přistihnu se pak,ž e chodím po špičkách. eye rolling smiley confused smiley .

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 20:24
     

    Obdivuju ty, které se umí na podpadcích nosit. Já nosím jen nízké boty a když už mám být někdy za dámu, tak týden předtím trénuju a chodím v podpadcích po domě stydlin smiley Vypadám směšně, zalamuju se grinning smiley Ale potom...Chodím jak svíčka a trpím confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 20:31
     

    ,,, jo pro parádu se musí trpět, hlavně, že se srovnáš, já se lámu a trpím se zádama, pohled na mě hrozný

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.07.2012 23:52
     

    Podpatkům je už odzvoněno .Vzít si je tak nedojdu nikam. Bolavé nohy mám z toho ouzkého konce. Už mám spadlou klenbu tak se docela i trápím ,při určitém našlápnutí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 09:06
     

    ... jo, jo, ráno chodím jak kačena coffe smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 09:56
     

    No to já někdy taky stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 10:08
     

    Holky,já a podpatky - to nejde dohromady. Klátím se na tom na všechny strany grinning smiley takže zásadně rovné boty a z těch mě zase hrozně píchá pod patami, takže zrovna tak jako Anavka pak chodím po špičkách a doma se můžou utlouct smíchy grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 10:29
     

    Myslím, že na podpatcích chodit umím, nosím to od sedmnácti,takže trénink už mám smiling smiley. Kolegyně chodí bez podpatků a kolikrát mi nestačí smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.07.2012 10:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 10:42
     

    ... bolavé nohy - kolena paty,jsou ze špatných bot nono smiley nono smiley // Anav to já jsem byla takový borec , že jsem měla sádru a na druhé noze botu na podpadku

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 10:51
     

    Ze mě si dělaj srandu, že i pod stan pojedu v lodičkách. Ale není tomu tak, čím dál víc začínám upřednostňovat sportovní styl oblečení... je to pohodlnější, možná i mladistvější a nožky tolik nebolej. I když - koupila jsem si teď dvoje boty na vysokém klínu a ty jsou teda pohodlný jak bačkory, fakt!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 11:47
     

    Podpatky jsem nikdy neuměla nosit. stydlin smiley rovné taky nenosím. Boty se snažím kupovat kvalitní, páč mám ostruhy, ale díky kvalitním sportovním botám i sandálům mám pár roků klid.

    Nekupuju poslední výstřelky módy, sportovní spíš ty vyběhlé, zlevněné, ale aby měly měkou patu na došlap, nepařila se v nich noha, prostě kvalitní a do nich funkční ponožky. Říkám si, že se o ty své fajfky musím starat, když chci, aby mě nosily až do konce života

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 13:06
     

    Koupila jsem si balerinky, ale chůze v nich je pro mě teda větší utrpení, než ty podpatky.. Navíc mají měkkou podrážku, cejtím každej větší šutr... Takže letošní sezona a šlus, pudou smiling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 13:11
     



    Anavi napsal(a):

    Koupila jsem si balerinky, ale chůze v nich je pro mě teda větší utrpení, než ty podpatky.. Navíc mají měkkou podrážku, cejtím každej větší šutr... Takže letošní sezona a šlus, pudou smiling smiley

    Jj, taky se mi letos líbily krásné plátěné kytičkované, naštěstí už jen při zkoušení jsem dostala rozum smoking smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Nejlepší je silnější podrážka typu do klínku thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.07.2012 13:21
     

    ... Dago, vyhoď je, dokud ještě můžeš chodit, zmršej Ti nohy,že tě bude bolet až koleno nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.