neděle 28. dubna, 21:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.09.2010 17:32
     

    Věro, asi jo, Už jsem o tomhle názvu taky slyšela

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.09.2010 17:35
     

    Mně to vysvětlovaly, že se obal kloubu jakoby zvrásní a tím se při pohybu bolestivě tře. A musí se počkat, až se to zas srovná. Až po letech si opět zapínám podprsenku vzadu a nepřetáčím ji kolem těla. V leže při cvičení ruce vzpažím, ale na zem nedosáhnou,holt už mi to tak zůstane. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.09.2010 17:38
     

    No jo, no, člověk se s tím bude muset naučit žít. Nemládnem a lepší už to asi nebude.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.09.2010 17:40
     

    tak při tomhle mi dr. řekl, že mám zvápenatělou kloubní jamku....proto nemůžu hýbat rukou, je bez mazu jamkasad smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.09.2010 19:05
     

    spinning smiley sticking its tongue out ...a mne toto bolave rameno vyliecili orientalne tance!!!!...a od vtedy - vysse 10r. mam "klud", aj ked uz trosicku obcas znovu to citim...

    A to som niekolko rokov chodila na reumatologiu a napchavala sa liekmi na klby a posilnenie kosti ( uff...vdaka jednemu som si vyrobila asi aj zaklad zlcnikovych kamenov - asi 4-5r. zrazu moja obvodacka mi ho stopla s tym , ze je to nebezpecne a mozem na to doplatit...ale uz neskoro)...ono tie postihnute klby naozaj mam (takmer vsetky - uz aj zdeformovane)...ale ten ramenny, ktory kedysi pri pohybe doslova nahlas praskal( reumatologicka zahlasila, ze s tym sa uz musim zmierit, ze inak to uz nebude, lebo...som stara - nebolo mi 45rgrinning smiley )....tak neskor sa tym pohybom pri tom takmer rocnom tancovani - ja som to brala skor ako inu formu cvicenia - tak ten sa upravil ...a ja som sa zas mohla zdvihnut ruku, ucesat sa...utierat prach...

    Hm...ono si stale hovorim, ze na tie moje artroticke klby - napr. aj prsty na rukach, zapastia...kotniky...atd. by sa ten kruzivy pohyb znovu zisiel!!!!!...aby sa klby hlavne prekrvili..a uvolnili....aleeeeeee...lenivost stale vitazi!angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.09.2010 00:43
     


    balanclady napsal(a):

     


    Jo tak to vím o čem mluvíš.Jak ti šlo si utřít řiť levačkou to je opravdu makačka.Na jednu stranu jsem se dozvěděla ,že takto ti pracují obě hemisféry,protože před tím ,když člověk používá jen jednu stranu těla tak druhá zakrní. A v našem případě jsou už zapojeny obě, tak máme i delší životnost {pouze cituji } a doufám.


    No útěr levačkou, to bych raději nekomentoval, některým by se to fakt mohlo eklovat grinning smiley , dřina to sice nebyla, ale musel jsem pak huspnout do vany eye rolling smiley . Ale našel jem pár fíglů jak se oblíct (trika nepřipadají do ůvahy fakt to nejde). Ještě že nenosím podprdu, to by byla asi havárka grinning smiley , dost na tom že se holím levačkou. Naštěstí je jeden pohyb který mě rameno dovolí, a to je dát sousto do úst. Ale nalívat do sebe nápoj zase jen levačkou. Období na prd, fakt. Ale nic to není proti tomu když jsem měl dlahy na obou rukách současně (cca v 17 letech), jo to bylo žrádlo, a jak jsem se styděl, i když mě mě ošetřovala máma ........... stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     

    P.S. ale nechci si ztěžovat, protože si stačí přečíst příspěvek Irisky, a člověk by se měl opět stydět, že si stýská

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.10.2010 11:54
     

    Kurňa už jsem asi jediný stěžovatel eye rolling smiley , ale nedá mi to. Včera odpoledne mě hrklo v zádech a připadám si jak lazar, ležet dobrý, sedět jakž takž, ale vstát ze židle, onout se, něco zvedat, to je fakt o překonávání sebe sama. Zvláštní že chůzi to snáší celkem bez problémů, i když je to znát. A aby toho nebylo málo, v hubě se mě rozrůstá aft jak prase. Samé dobré vyhlídky do budoucna sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.10.2010 12:32
     

    carlosi vydržať.....záda polevují pomalu, ale bude to zas dobrý. Nejhorší je, že má člověk hrozně krátký ruce při oblíkání ponožek co?grinning smiley Zatím práci na zahradě odkládám, jen pořád okukuji a občas něco udělám, a pak si nadávám. Takže raději se taky hlídej a nech se obskakovatgrinning smiley . A chce to suché teplo a ne mokré.

     
  • Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.10.2010 13:33
     


    carlos napsal(a):

    Kurňa už jsem asi jediný stěžovatel eye rolling smiley , ale nedá mi to. Včera odpoledne mě hrklo v zádech a připadám si jak lazar, ležet dobrý, sedět jakž takž, ale vstát ze židle, onout se, něco zvedat, to je fakt o překonávání sebe sama. Zvláštní že chůzi to snáší celkem bez problémů, i když je to znát. A aby toho nebylo málo, v hubě se mě rozrůstá aft jak prase. Samé dobré vyhlídky do budoucna sad smiley sad smiley sad smiley

    Carlosi, o bolestech bych mohl psát romány. Kdykoliv sahám po tramalu, aby mě bolest přešla, vzpomenu si na pana poslance Voleníka. V jednom rozhovoru, kdysi dávno, říkal že si na bolest zvykl. Redaktor se ale ptal, že to asi není možné a co že dělá, když bolest je nesnesitelná. On odpověděl, že si uleví řvaním a sprostým nadáváním. Takže moje bolest zad, když už je taková, že jen stěží si sednu na posteli a pouze si ulevím polohlasně "kurva", je vlastně brnkačka. Ten rozhovor, který tady popisuju, jsem nenašel, ale kdyby sis chtěl upřesnit, kdo byl pan Voleník, dávám sem odkaz na jiný článek:

    [revue.idnes.cz]

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 19.10.2010 00:33
     

    Jene, čtu pozorně, a s pokorou se uklízím do kouta se stydět ...... stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     

    P.S. jasnačka že pana Voleníka znám, není potřeba dalších komentářů winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 16.12.2010 19:30
     

    Nevím jestli už nepotřebuju brýle eye rolling smiley Určitě se objednám na oční, abych měla jistotu, zda jsem v pořádku nebo ne. Zatím jsem se zrakem problémy neměla, ale poslední dobou se nemůžu dívat na televizi. Její obraz je pro mě strašně ostrý. To samé počítač. Vydržím u něho jen chvíli. Je to na brýle, nebo ne? eye rolling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.02.2011 22:39
     


    Arturka napsal(a):

    Nevím jestli už nepotřebuju brýle eye rolling smiley Určitě se objednám na oční, abych měla jistotu, zda jsem v pořádku nebo ne. Zatím jsem se zrakem problémy neměla, ale poslední dobou se nemůžu dívat na televizi. Její obraz je pro mě strašně ostrý. To samé počítač. Vydržím u něho jen chvíli. Je to na brýle, nebo ne? eye rolling smiley

    Každopádně to chce prohlídku ,protože takto to začíná.Budeš muset mít brýle.

     
  • Status: nováček

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.02.2011 19:54
     

    Přátelé,jdu se s váma taky podělit o svou bolest z blbosti. thumbs up

    Tak jsem před pár dny tak urputně tančila,až jsem si opět pohla plotýnkama..............mám je už dvakrát operované.........jsem normální blbka............bolest strašná a aby toho nebylo málo,tak jsem včera sebou mrskla v lese na procházce tak pitomě,že jsem zapadla někam mezi polena a ted jsem tak vymalovaná po těle,že nemůžu ani k doktorovi............vypadám jak týraná žena.........i když.........to by nebylo od věci,aspon bych se toho svého na chvíli zbavila grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.02.2011 19:58
     

    Minimálně na deset dní... grinning smiley, nelze to nějak sehrát? winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.02.2011 20:04
     

    I to by bylo dobré...................budu to muset promyslet grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.