pondělí 29. dubna, 05:18 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 06.06.2010 12:39
     

    Drahuško to tam můžeš mít klidně zánět, asi to chce nějaké vyšetření. Taky můžeš zkusit kostivalovou mast

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 06.06.2010 12:45
     


    drahus napsal(a):

    Mě už dva měsíce bolí pravé rameno a to, že dost. Mám omezenou hybnost.... No, velmi neříjemná věc to je angry smiley

    Může to být i od krční páteře.Kdysi mi stačilo napravit,pak asi 10rehabek a bylo to pryč.A to jsem se fakt v noci budila bolestí a skoro se nemohla učesat.Ale může to být i ten zánět,jak píše Arturka,nebo něco kloubního.Určitě to chce vyšetřit.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 06.06.2010 19:20
     

    Holky, dík, já to neřeším, je to chronické, měla jsem zlomené tři krční obratle, mám na to mrzáckej důchod, jen jsem si postěžovala winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 06.06.2010 21:31
     

    Zatím se ten otok pomalu střebává a zítra se jdu podívat k doktorovi ,aby mě když tak doporučil něco více účiného.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 11:06
     

    Od včerejška vypadám jako oběť domácího násilí stydlin smiley Zalívala jsem zahradu, kterou máme ve svahu, uklouzla jsem na mokré trávě a spadla na konvu. Takový monokly jsem na sobě ještě neměla. A protože je to na ruce a na noze, tak to v tom parnu dávám pěkně na obdiv ( údiv) thumbs up Aby toho nebylo málo a abych na tohle nemyslela tak jsem se probudila s bolestí v krku. Mám tam něco jako podjedy a na patře červený fleky sad smiley Nevíte co to může být? Já jsem angíny nebo něco takového měla jen jako dítě. Tak abych měco nepřechodila.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 11:11
     

    V tomhle parnu je angína cobydup, jestli si chodila hodně z horka do domu se chladit a nebo pila studené, budeš mít angínu jak vyšitou.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 16:34
     

    U doktora jsem byla a podvrknutý kotník to není dokonce je to zlomené pod kotníkem ,tak v tom teplém a krásném počasí jsem nucena nosit sádru.angry smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 19:28
     

    balanclady to tě teda lituju.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:37
     

    .. asi budu mít zítra smiling smiley grinning smiley... to bolavé tělo winking smiley

     

    Dneska jsem makala téměř bez přestání na zahradě. A pak ještě zametla docela velké parkoviště před barákem, protože tam byly kupy listí, které nikomu nevadí. Mně jo, protože když se zvedne vítr nebo leje, mám to všechno v zahradě angry smiley (jsem mírně pod kopcem, takže se mi to sem buď splaví nebo navane).

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:44
     

    Strašně mne bolí zuby angry smiley sad smiley.Už asi tři dny se cpu práškama, protože mne doktorka objednala na pondělí odpolko. Asi budu mít pusu jako pučmelák jak to natýká. sad smiley. Na zahradě to moc nejde, protože jak se ohnu a nažene se mi krev do hlavy tak ty zuby pulsujou a daleko víc to bolí.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:46
     

    Zítra nebudu moct chodit, posekala jsem 2/3 zahrady a budu zničená, budou mě bolet ostruhy v patách.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:46
     

    maco, tak ať je brzo líp!!! flower smiley Bolest zubů důvěrně znám a vím, že není o co stát nono smiley Ať ti to do pondělka rychle uteče, ale pokud bude hodně zle, jela bych na pohotovost. Kamarádka to takhle nedávno oddalovala, pak jela na pohotku s pusou dvojnásobnou a skončila na sále, kde jí rvali moudrák ve zbídačeném stavu sad smiley A pak si pochvalovala, že u toho měla přímo pana primáře a byl úžasnej love smiley winking smiley grinning smiley. Takže nakonec i z rvaní zubu měla pozitivní zážitek smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:47
     


    jaja99 napsal(a):

    Zítra nebudu moct chodit, posekala jsem 2/3 zahrady a budu zničená, budou mě bolet ostruhy v patách.

    seš borec eye popping smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:49
     

    Kus mám ještě neposekaný ani jednou nevím co stím udělám. A před barákem jsem si to nechala na zítřek, to asi neposekám....hřmí, blejská....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:50
     

    jajo, hlavně dej pauzu a hodně pití!!! Mně tady dneska pomáhal ta´tka, tak jsem ho taky pořád hnala do stínu a napájela smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.