|
|
pondělí 8. června, 12:48 Svátek má Medard
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: hortenzie
Je to moc barevné, už jsem to maličko stáhla, ale první fotky to byla hrůza
Č 2 pro Ivu , kombinace s rozchodníky, tak to asi jde
Re: hortenzie
Re: hortenzie
Dubolistá se začína vybarvovat
Re: hortenzie
Betas, nemám ji svázanou. na části mám podpěru, půlkruh, po dešti v srpnu. Ona drží dost dobře sama.
Re: hortenzie
Ještě mě kamarádka koupila tyto dvě , kus 150,-
Dosáhla jsem počet 61 latnatek
Re: hortenzie
Jsi neskutečná.
Ať to roste.
Re: hortenzie
Děkuji
Re: hortenzie
Kordulko, ještě, že ti prší. Jinak by ses musela zbláznit. A co za druhy jsi koupila ještě ty? Přírůstky jsou pěkné rostliny a cena je super.
Re: hortenzie
Pinkachu, ta barva je úžasná
Re: hortenzie
teda, ty se u tebe mají
Re: hortenzie
Asi se opakují, ale mam dost fofr.
Re: hortenzie
Ořezaná borovice a hortenzie v barvě podzimu
Re: hortenzie
Pomalu začinám stříhat, včera jsem stihla zasadit dvě poslední hortenzie
Re: hortenzie
Možna se opakují, ale mám fofr
Re: hortenzie
Taky jsem většinu dnes ošmikala. Nechala jsem vlastně jen tuto.