pátek 26. dubna, 17:38 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.02.2024 16:24
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, ty nejsi očkovaná? Ale dobře, na drápech může mít leccos a snadno se zanese.

    To byl kousanec, asi to bylo na hraně.. to očkování

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 09:32
     

    Tak ono to asi chvíli trvá, než postavěj bejvák. winking smiley grinning smiley

    cancourek napsal(a):

    Já před chvílí pozorovala ptáčka jakéhosi winking smiley a měl plný zobáček stavebního materiálu na hnízdo eye popping smiley

    Nějak brzo, ne? confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 09:37
     

    Šárka chodila týden do školy, hurá ! A už je zase doma nemocná, dělají ji testy na černy kašel.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 09:38
     

    Ráno jsem poslouchala v rádiu, že ten černý kašel se nehezky rozmáhá. sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 10:16
     

    A to některé matky odmítají očkování confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 10:48
     

    Pinko, ono je to trochu jinak.Za mého mládí téměř nebyl. Ještě v dobách synátora neznámá diagnoza. Začalo se objevovat až když dorůstala dcera. Nakazila se před maturitou od jedné spolužačky. Ta s tím dlouho chodila do školy, protože to pediatři vůbec neznali. Něco jako před nedávnem pokousání štěnicemi. Je to už 22 let. Že by se někdo z dospělých přeočkovával o tom nebyla vůbec žádná řeč.Větší problémy začaly až po zavedení hexavakcíny, období ministra Julínka, jejíž součástí právě černý kašel je.Zřejmě přílišným zhuštěním onemocnění, před kterými má vakcína chránit, vzniká u některých jedinců nedostatečnost ve vytvoření imunity. Dalším bude i mnohem volnější migrace osob, u kterých nikdo očkování nezkoumá. A problém je na světě.Už u hexavakcíny se vyskytly určité problémy v možných následcích / kupř. autismus/ Poslední ranou očkováním jako prevenci dodaly velice problematické vakcíny proti covidu. Takže léta osvěty, že očkování je jednou z nejlepších prevencí, jsou nahlodána překotným a napůl násilným zaváděním některých novinek,kdy nejsou ani vyloučeny úvahy o hmotné zainteresovanosti jedinců, kteří mají možnost o očkováních rozhodovat.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 12:44
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Pinko, ono je to trochu jinak.Za mého mládí téměř nebyl. Ještě v dobách synátora neznámá diagnoza. Začalo se objevovat až když dorůstala dcera. Nakazila se před maturitou od jedné spolužačky. Ta s tím dlouho chodila do školy, protože to pediatři vůbec neznali. Něco jako před nedávnem pokousání štěnicemi. Je to už 22 let. Že by se někdo z dospělých přeočkovával o tom nebyla vůbec žádná řeč.Větší problémy začaly až po zavedení hexavakcíny, období ministra Julínka, jejíž součástí právě černý kašel je.Zřejmě přílišným zhuštěním onemocnění, před kterými má vakcína chránit, vzniká u některých jedinců nedostatečnost ve vytvoření imunity. Dalším bude i mnohem volnější migrace osob, u kterých nikdo očkování nezkoumá. A problém je na světě.Už u hexavakcíny se vyskytly určité problémy v možných následcích / kupř. autismus/ Poslední ranou očkováním jako prevenci dodaly velice problematické vakcíny proti covidu. Takže léta osvěty, že očkování je jednou z nejlepších prevencí, jsou nahlodána překotným a napůl násilným zaváděním některých novinek,kdy nejsou ani vyloučeny úvahy o hmotné zainteresovanosti jedinců, kteří mají možnost o očkováních rozhodovat.

    souhlas, názor mám stejný, násilí k ničemu nikdy nevedlo, spíše se lidi tzv. zasekli a nic nechtějí....neočkovaná migrace je další problém.....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 13:26
     

    no jo - já jsem černý kašel měla- a nejen já- i mí sourozenci a matka. - si pamatuju ,že jsem stála na rouře od potoka .a dostala jsem záchvat kašle. spadla jsem do toho potoka..byl to děs... angry smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.02.2024 15:47
     

    Taky jsem ho jako úplně malá asi 2letá měla.Kašlala jsem prý až do bezvědomí a babička si mě uvázala na záda do "chůvky "a běžela přes pole do nemocnice.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 08:27
     

    Není to tak dlouho a vedla se tu diskuse o jednom z celé galerie našich zpěváků. Od svých původních textů se prý distancoval a byl to jen úlet. Nejsem si úplně jistá jak to s jeho upřímností vypadá. grinning smiley [cnn.iprima.cz]

    Samozřejmě to není nic zásadního ale má to určitou vypovídací hodnotu o úrovni naší progresívní kulturní fronty. smiling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 11:35
     

    Regi, nemyslela jsem všechna očkování, ale třeba záškrt, nebo tetanus by utčitě nikdo nechtěl. Právě už kvuli tomu, co se sem v poslední době všechno dá zatáhnout...

    O tom B. jsem to četla, neumí ani zahrát, že ho to vyděsilo. Na fotce má lehký úsměv. Úroveň nulová thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 11:57
     


    Nebudu zastírat, že mi to bylo hnedka divné a trochu jsem ho podezírala z touhy po zviditelnění. Ale jelikož by to - řečeno nahlas-byl asi rasismus, tak jsem skromně mlčela, ale jsem ráda, že pravda vyšla najevo. thumbs down

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Není to tak dlouho a vedla se tu diskuse o jednom z celé galerie našich zpěváků. Od svých původních textů se prý distancoval a byl to jen úlet. Nejsem si úplně jistá jak to s jeho upřímností vypadá. grinning smiley [cnn.iprima.cz]

    Samozřejmě to není nic zásadního ale má to určitou vypovídací hodnotu o úrovni naší progresívní kulturní fronty. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 12:04
     

    Mně je silně nesymptickej. Když někde mluví, tak má plnou pusu moudrostí, ale jeho činy jsou někde jinde.

    Nedávno byl v nějakém pořadu, kde ho zpovídali a byl tak děsně "moudrej, uvědomělej", až z toho ta neupřímnost trčela jak drát. On byl možná v tu chvíli o tom dokonce přesvědčený, ale...

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 14:59
     

    Bendig bydlí u nás na vsi. Je to silně namachrovanej frajírek thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.02.2024 15:38
     

    Trochu zadostiučenění pro mě, že si te´d připadají jako blbci všichni ti, co se mu snažili vlézt až kdovíkam do řiti...

    [www.super.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.