pátek 26. dubna, 12:52 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 22
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 14.02.2024 23:20
     

    Já chudobky viděla, taky 38. Líbily se mi víc než petrklíče. Ale neviděla jsem předpověď počasí, tak jsem nevzala nic. Semínka nějaká. A slimákům krmení.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 14.02.2024 23:25
     

    Do truhlíků mám dobrou zkušenost s chudobkami. Slabé mrazy jim nikdy nic neudělaly. Vydrží daleko déle než petrklíče. Ty už ani nekupuju, dříve jsem jich brala více.Teď max.2. Truhlík se dá taky ochránit twxtilkou, když by bylo zle. Květy dělají parádu, i když není slunce.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 15.02.2024 08:29
     

    Chudobky jsou držlavější než petrklíče. Kytky hodně podražily už bez zvýšení DPH, náklady na energie a hnojiva. Hnojiva jsou příšerný ceny. A teď ještě ta pomsta s DPH. A nevím přesně, ještě jsem tak nepátrala, bude to i jiný rostlinný materiál. Třeba stromky, cibule květin,sadba. Babiš kvůli tomu určitě nezchudne, jen obyčejným lidem zase zdraží a seberou kousek radosti. Aby bylo na stíhačky a další nákupy všech možných předražených a polonefunkčních počítačových programů a dalších kraviny.A třeba taky na neziskovky zabývající se velmi aktuálním problémem jako je situace barmských žen a řadou dalších palčivých problémů.Nesmám o tom moc přemýšlet, protože se jinakhned po ránu nase..... angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (15.02.2024 08:35)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 15.02.2024 13:00
     
    img-20240215-wa0000.jpg

    A tanky budeme kupovat, ....

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 13:21
     

    Mám první drobné macešky a chudobku. Byla jsem v OBI. Viděla jsem tam čemeřici- bez názhvu, podle listí ICE, tak jsem se šla vyptávat, nedalo mi to grinning smiley . Přišly prý v úterý, celý vozík směska, vše vyprodáno, nejdražší za 400, jinak 280, že je to prý překvapilo, jak byly rychle pryč....v Kaufu jsem zas viděla nádherné kamélie za 169, rostliny super obalené poupaty a sem tam rozkvetlý květ, naštěstí nemám pro ně místo, tak kdo potřebujete.... smiling smiley tam jsem zakoupila svazek narcisů za 25...nekupte to

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (16.02.2024 13:22)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 13:38
     
    2967da70-7984-40c5-91fe-4516b8439ba0.jpg
    Další fotografie:

    Sleduju na FB květiny Jánský u nás na Pace. Vždy když dají nový příspěvek, najdu v něm něco, co nutně potřebuju. grinning smiley

    Už mám od nich x čemeřic, petrklíče, pítka, květináče. To je zase nemoc...

    Minule dávaly holky fotky nových čemeřic, no co myslíte? Už mám zase další a to jsem se zařekla, že už neeeee.

    Měli i žlutý, ale to už jsem naštěstí nestihla, byly prý hned fuč.Tuhle jsem si tam nechala dát stranou.

    Helleborus Frostkiss® Glenda's Glos

    Děvčata, poraďte. Není na škodu, že nemá moc listů, ale spíš spoustu květů? Snad nějaké vyhodí. Já radši kupuju, aby měla i pár hezkých listů....

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 17:48
     
    181282173-4.jpg
    Další fotografie:

    Ty čemeřice jsou nadherné, mě zůstaly dvě které mám v květináčích, chystají se teprve na květ.

    Obědnala jsem si velikonoční kaktusy různé barvy. V Penny mají v nabídce velikonoční kaktusy byla jsem se na ně mrknout, ale jsou to vánoční kaktusy flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (16.02.2024 19:49)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 20:24
     

    grinning smiley grinning smiley Gabčo, nemám ji, myslím že Regina jo. Tyto čemeřice frostkiss série pouští listy déle a mají je zdobné, krásné.

    Ať roste, je krásná. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 21:11
     

    Gabco, tuhle mám. Je celkem bezproblémová. I letos vypadá docela slušně a to nemám dobrý rok.

    K dotazu. Že nemá listí by zase až tak nevadilo. Podle fotky není naštěstí zase až tak hrozně nadopovaná a nemá tolik květů. To jsme s Alenou měly Pirouette, nádherný rostliny ale těch květů bylo tolik, že málem nepřežily zasazení. Máš to ale lákadlo v sousedství. smiling smiley Ať roste.

    Magusko, došly hezký rostliny. thumbs down V Penny jsem viděla, že mají vánoční. Kdes objednávala?

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.02.2024 21:25
     

    Regi paní je nabízí na Bazošu, já již od ní mám 2 divoké vánoční kaktusy co tam v loňi nabízela flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 21.02.2024 08:45
     

    každopádne krasavice thumbs down thumbs down thumbs down

    gabca napsal(a):

    Sleduju na FB květiny Jánský u nás na Pace. Vždy když dají nový příspěvek, najdu v něm něco, co nutně potřebuju. grinning smiley

    Už mám od nich x čemeřic, petrklíče, pítka, květináče. To je zase nemoc...

    Minule dávaly holky fotky nových čemeřic, no co myslíte? Už mám zase další a to jsem se zařekla, že už neeeee.

    Měli i žlutý, ale to už jsem naštěstí nestihla, byly prý hned fuč.Tuhle jsem si tam nechala dát stranou.

    Helleborus Frostkiss® Glenda's Glos

    Děvčata, poraďte. Není na škodu, že nemá moc listů, ale spíš spoustu květů? Snad nějaké vyhodí. Já radši kupuju, aby měla i pár hezkých listů....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 21.02.2024 13:01
     

    Mě se zase nelíbí nějaké listy, můžu je šmiknout.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.02.2024 14:59
     
    lidl (2).jpg
    Další fotografie:

    Dnes v Lidlu. Máme to na půl se sousedkou. Už bylo dost přebráno.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.02.2024 20:16
     

    Berdo, tys to rozjela. thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.02.2024 10:31
     

    berdo, jen do toho thumbs down, když to máš kam dát. Já jen předpokládám nějaké ztráty winking smiley, tak mám preventivně objednáno grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.