neděle 26. května, 19:25 Svátek má Filip
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 17:18
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, myslím, že máš, co se týče rostlin, na chvíli vybráno. Nový záhon to ani nepojme.Tohle máš rodinnou věc, kterou využiješ i při vaření pro dědu. Je to i taktické až zase přitáhneš další kytky. grinning smiley

    Objevilas nějaký zajímavý nebo jen normální nákup? A jak píše Ela, určitě nezmrzne.

    To bych nebyla já, koupila jsem si mixér na který jsem tam už kolik let koukala, mám tedy jen nejasnou představu , k čemu mě bude grinning smiley....je to vylepšeny Ronig, ale nemá tolik funkcí a podobný už mám

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 19:14
     



    kordula napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, myslím, že máš, co se týče rostlin, na chvíli vybráno. Nový záhon to ani nepojme.Tohle máš rodinnou věc, kterou využiješ i při vaření pro dědu. Je to i taktické až zase přitáhneš další kytky. grinning smiley

    Objevilas nějaký zajímavý nebo jen normální nákup? A jak píše Ela, určitě nezmrzne.

    To bych nebyla já, koupila jsem si mixér na který jsem tam už kolik let koukala, mám tedy jen nejasnou představu , k čemu mě bude grinning smiley....je to vylepšeny Ronig, ale nemá tolik funkcí a podobný už mám

    Já jsem jeden "nasyslený" dala nedávno vnukovi,asi tři roky ležel zabalený ve spíži v krabici. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 19:17
     

    Kordul, ta pivoňka je krásná.

    Já se asi nechala nachytat. Objednala jsem tři kusy ( i pro kolegyně z práce ) pivoňky Berzella, jedna stála 450,- a ani jedna nevylezla. Budu reklamovat, tak snad to půjde, je to teda dost peněz.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 20:20
     

    Kordul, já jedu zítra. Kamarádka chce pivoni, tak budeme koukat. thumbs down Mám strach z davů, ale jinak to nešlo.

    Gabčo záleží odkud jsi měla. Chválí z Brna, Třeba ještě vyleze, naděje je, byla zima.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 20:21
     
    img_20240425_125155.jpg



    gabca napsal(a):

    Kordul, ta pivoňka je krásná.

    Já se asi nechala nachytat. Objednala jsem tři kusy ( i pro kolegyně z práce ) pivoňky Berzella, jedna stála 450,- a ani jedna nevylezla. Budu reklamovat, tak snad to půjde, je to teda dost peněz.

    Tady je měl Polák v květináčích a snad měly poupata nádherný velký keře

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.04.2024 20:26)
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 22:31
     

    Tak to za takový rostliny zase nebylo tolik peněz. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.04.2024 07:05
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak to za takový rostliny zase nebylo tolik peněz. thumbs down

    Ne ,byly nádherný. Myslela jsem , že jsem je vyfotila, byly nádherný

    A měl i kosatce od nimi po vyšší za 80,- nádherně vybarvený a já se táhnu s muškátama, kterých je všude plno🙈, u Šťastnych v UO je mají také, ty samé barvy

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.04.2024 21:12
     

    Tak jsem na Floře neodolala a itoh Bartzella jsem koupila. Ve velikých květináčích, nádherné rostliny za 440,- . Byli tam dvoje Poláci, kde pivoně byly nádherné. Hodně to šlo na odbyt. Naštěstí jsem si ji po obědě zaplatila a nechala u paní, před odchodem vyzvedla. Itohy měla už vyprodané, že přiveze ráno nové. Tato paní měla i kuklíky, kamarádka si vybrala. U těch druhých PL byl možná větší výběr, viděla jsem tam i Nosagey za 360 s poupátky, krásné rostliny. Jinak dřevité jsem viděla, ale slabé za 500, u PL s pivoněma jsem je neviděla. No a mám 1 cibulku lilie, malá náhrada za ty doma pomrzlé. Zdálo se nám, že dříve bylo více prodejců, zajímavější nabídka. Narcisy v prodeji nebyly. Je to jako všude, něco krásné, něco se člověk diví, že s tím jdou na trh.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 07:33
     

    Ahoj holky. Já blázen- jela jsem dokoupit do Třeště k pí. Mouricové 3 fuksie, co mi nepřežily zimu. No a odjela jsem s 8 a manžel se ptá - takže další koťata ??/ prý je tahám zjara a napodzim jak kočka koťata/ Není on to drzý chlapec?? Naštěstí v tomto mě celkem podporuje a byla to sranda. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 08:53
     
    img_20240503_184811.jpg



    Zamina napsal(a):

    Ahoj holky. Já blázen- jela jsem dokoupit do Třeště k pí. Mouricové 3 fuksie, co mi nepřežily zimu. No a odjela jsem s 8 a manžel se ptá - takže další koťata ??/ prý je tahám zjara a napodzim jak kočka koťata/ Není on to drzý chlapec?? Naštěstí v tomto mě celkem podporuje a byla to sranda. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Dobrý nákup, Eliška zase přitahla hortenzie z Polska.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.05.2024 21:29)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 09:14
     

    Zami-Lado, máš skvělého chlapa thumbs down .

    Kordulko, Eliška je love smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (03.05.2024 09:14)
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 20:15
     

    Blízkost fuchsií závidím.

    Kordulko, to je nemoc. grinning smiley

    Tak ať nákupy rostou.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 05.05.2024 21:52
     
    20240505_130149928_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    V pátek jsem měla okružní jízdu po zahradnictvích. Dostala jsem za úkol pokoupit nějaké begonie. Jezdím pro jeden druh plnokvětých na slunce do Bratronic u Mladé Boleslavi. Udělala jsem si malou muškátovou radost.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 05.05.2024 22:21
     

    thumbs downať rostou. Na obr. 1 je koukolák? Kamarádka si kupovala na Floře, ale takhle pěkný neměla a přitom dala asi 150 kč.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.05.2024 07:00
     

    Aleno, koukolák. Docela pěkný v různých velikostech mívají právě v Bratronicích. Sesazují tam z nich i velké závěsy Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží a jestli ho pak ještě jednou přivedu k nějakému kvetení. Nemám s tím úplně dobré zkušenosti. Ale jednou za pár let zblbnu a zkouším znovu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.