středa 1. května, 13:30 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

Datum: 10.02.2010 00:01
 

Na přání Pavly zakládám aktuální téma smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 31.01.2011 20:10
     

    peefko, co mi to děláš? nono smiley winking smiley dobrý úlovek, na hranaté mám úchylku smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 07:51
     


    Mona napsal(a):

    Tak dnes můžeme tak maximálně chodit k rostlinkám a dýchat na ně. Jinak se chystám na první výsevy...ale až tak za týden...nějaké ty papriky (přišly mi se Zahrádkářem)....taky dám do zeminy zmijovce a mrknu, co se vysévá v únoru za kytky...jo a ještě dávám v únoru narašit kany... winking smiley


    Já letos zmijovce nemusím ani kontrolovat, jestli mi nevykvétají v bedýnce ve sklepě, protože jsem měla všechny ve skleníku v zemi a nechala jsem je tam. Probouzet se tedy budou později. Ty v přenosných nádobách jsem všechny rozdala. Věra

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 07:54
     

    Já v únoru nosím po různých místech našeho bytu maximo minimální teploměr a chytám se za hlavu, jaká je na verandě kosa. grinning smiley

    (při mínus 14 st. C venku tam máme nulu sad smiley)

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:17
     

    Ideální pro zimování některých vzácných hrnkových rostlin. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:29
     

    Hani jsem na tom asi i hůř, uvidíme jak co přezimovalo, třeba fuchsie pod schody vypadají moc dobře. Teploměr raději nenosí, protože by mě mohlo švihnout v jaké že kose kytky mučím. No do postele si je brát nebudu :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:32
     

    Hani, obdobně. Máme v domě hodně studené chodby. Sice okna ohromná, ale jinak zima, jak v morně. Ibichy jsem musela už před časem přestěhovat. Nerozdejchaly by to.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:37
     

    Jájo, doufala jsem, že tam bude od plus pěti výš, chtěla jsem tam dát ibišky thumbs up a citroník thumbs up . Ne topit jim tam nebudu. winking smiley

    Fuchsie snesou teplotu klesající k nule nebo mírně pod nulu? (při odpovídající zálivce) Všude píšou o teplotách 3 - 5 st. C confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:41
     

    Hani mám je bez zeminy, jen zabalené ve vlhkých novinách a uložené v igelitce, už mají mikroskopické náznaky rašení. Jestli to klapne je to geniální způsob zimování, bez jakéhokoliv opatrování winking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 08:56
     

    Jájo a světlo jim nechybí?

    Máme totiž skvělý sklep, studený, s vlhkým vzduchem (až tak, že tam máme párkrát vodu, vesměs do půl metru, ve vypjatých chvílích 1,2 m eye popping smiley, vše máme na policích), jenom je tam málo světla, dvě malá okénka.

    Kdyby jim světlo nechybělo, tak to by bylo lepší, tam s jistotou nemrzne.

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 01.02.2011 09:04
     

    Ne to nevadí jsou v igelitce a v těch novinách, zcela bez listí a bez zeminy. Někdo to radil buď tady nebo na KR. Já je neuměla přezimovat v zemině tak jsem to riskla, zatím vypadají moc Ok až bude jejich čas řeknu jak dopadly celkově. Pro mě by to bylo řešení a mohla bych jich mít víc. Vadí mi jak se vytahují když jsou na světle a navíc mi je vždycky (kdysi) zdecimovaly molice.

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 03.02.2011 13:31
     

    Tak jsem se včera taky dostalal do Globusu v Liberci a hlásím, že těch keramických nádob mají hodně moooc, různý tvary a druhy smiling smiley slevu mají do vyprodání a nebo do 27.2

    Tak sem si jednu větší kulatou se slunečnicí za 70 káčé odvezla. Irisko díky flower smiley 

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 03.02.2011 13:35
     

    jsem ráda, že jste je taky sehnaly.....jsou fakt pěkný bytelný...pak se pochlubte s kytičkama, já chci do nich dát ty nízke jiřinky od Basíka

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 03.02.2011 14:06
     
    Fajka napsal(a):

    Tak jsem se včera taky dostalal do Globusu v Liberci a hlásím, že těch keramických nádob mají hodně moooc, různý tvary a druhy smiling smiley slevu mají do vyprodání a nebo do 27.2

     

    Ale co nepovíš eye popping smiley eye popping smiley dík thumbs down

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 03.02.2011 14:52
     

    Jak vás tady čtu tak už mne svrbí ruce na hrabičky a motyku winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 03.02.2011 15:00
     

    Když vidím, jak venku sněží, tak spíše na hůlky od běžek. sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.