pátek 3. května, 20:30 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

Datum: 10.02.2010 00:01
 

Na přání Pavly zakládám aktuální téma smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 04.02.2011 21:06
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    Na ten velký hranatý jsem také měla zálusk, ale byl jeden poslední a byl prasklý.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 04.02.2011 23:07
     

    holky já na ně došla taky náhodou, tak teď se jen těším, co do nich dáme na jaro. Pochlubte se pak....já už mám jasno co do nich přijdewinking smiley thumbs down

    Ivko Ty jsi jich tam už určitě moc nenechalagrinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 14:19
     

    tak jsem venku trochu hrabala a pak seděla na sluníčku....je tam kouzelnělove smiley .JÁ CHCI AŤ UŽ TO TAK ZŮŮŮSTANEEEE

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 15:16
     

    Já takýýýýý.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 16:35
     

    Takovejch nás je

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 21:43
     

    Dnes mi přišel katalog z Lukon Glads. Mají krásný věci a určitě bych si vybrala, ale po loňské zkušenosti s nimi si asi nechám zajít chuť.

    Možná zkusím Krulichovi. Jestli dřív nevyměknu a nenakoupím všechno u Písaře až doplní na jaře trvalkový sortiment,

    Chtěla bych nějaké nižší šalvěje aby nerozklesávaly, lupinusy a ¨ještě nějakou heucheru.stydlin smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 21:45
     

    Helo, mám tři druhy šalvějů. Jestli na jaře obrazí, tak ti odštípnu. A lupiny si vysej. Ty asi těžko koupíš

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 21:49
     

    Vlaďko, už jsem byla smířená s tím, že lupiny zkusím vysejt a pak jsem zjistila, že v jednom zahr.centru v Plzni u Písaře, kam občas zajedu, je měli vloni v nabídce a hned v několika barvách za cca 35,-.

    Vlaďko, jaké máš ty šalvěje - jsou nižší? U Krulichů jsem viděla, že existují nějaké i jen 40 cm a tam si myslím, že by byla šance, že nebudou polehávat.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 22:14
     

    Helo asi tak, vyšší nebudou. Jeden je šedozelený, jeden bíle panašovaný a jeden má panašování do růžova

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 22:40
     

    555 v žádném případě nekupuj lupiny na jaře narýpu a pošlu ti (pokud ovšem nechceš vyloženě nějakou jednu konkrétní barvu). U nás je to bez záruky, protože každým rokem vykvetou jiné . Na podzim jsem je už rozsazovala na veřejném pozemku , protože se mi invazivně rozmnožily po celé zahrádce.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 09.02.2011 23:04
     


    555 napsal(a):

    Dnes mi přišel katalog z Lukon Glads. Mají krásný věci a určitě bych si vybrala, ale po loňské zkušenosti s nimi si asi nechám zajít chuť.

    Možná zkusím Krulichovi. Jestli dřív nevyměknu a nenakoupím všechno u Písaře až doplní na jaře trvalkový sortiment,

    Chtěla bych nějaké nižší šalvěje aby nerozklesávaly, lupinusy a ¨ještě nějakou heucheru.stydlin smiley

    Fakt v Lukonu taky tak špatná zkušenost? Kolegyně zrovna dneska vyhrabala jejich loňský katalog, který jsem jí zapůjčila a společně jsme nad ním vzdychaly smiling smiley, co bychom všechno nutně potřebovaly ... Hlavně oxalisy, krokusy, denivky, skalkové floxy a mají moji vysněnou kokardu Fanfare!!! eye popping smiley Myslíte, že by měli drzost ji zaměnit třeba za tu obyčejnou? confused smiley

    Jejich katalog mi zatím vždycky dorazil, letos zatím nic...

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 10.02.2011 07:06
     

    Anavi, katalog přišel včera. Z Lukon Glads mi vloni přišla denivka zaměněná za jiný kultivar, 2 řebříčky - jiná barva, 2 trávy - neměly šanci přežít a taky opravdu nepřežily. Klejicha - chcíplá - když nevzešla ani po 6 týdnech, poslali na reklamaci obratem novou.

     

    Dáši, jestli máš toho lupinusu tolik, tak bych za něj byla ráda.

    Vlaďko, já ty panašovaný nemusím. Jsi hodná, děkuju.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 10.02.2011 07:40
     

    Já zatím spala zimním spánkem, ale zítra jedu služebně do zahradnictví MONTANO Přerov nad Labem a už mně to nenechá spát a co bych si koupila pro sebe a co jako dárek příbuzným (mají smůlu, ode mne jenom květinové dárky, vynahrazuju si, že všechno se mně do zahrádky fakt nevejde tongue sticking out smiley)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 10.02.2011 07:53
     


    555 napsal(a):

    Dáši, jestli máš toho lupinusu tolik, tak bych za něj byla ráda.

    Plné louky jich mají a i na zahraděwinking smiley nádhera thumbs down flower smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 10.02.2011 08:43
     

    Tak to se budu těšit.love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.