úterý 30. dubna, 23:10 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

Datum: 10.02.2010 00:01
 

Na přání Pavly zakládám aktuální téma smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 17.01.2011 16:29
     


    jaja99 napsal(a):

    To budeme mít taky jen co to odtaje....Holky na KR chválí ten plašič Cvrček, prý opravdu funguje na všechny chlupatce. Možná to ze zoufalství zkusím koupit.

    [www.deramax.cz]

    To je ten ultrazvukový plašič? Máš psa, to nemůžeš

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

     
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 17.01.2011 18:41
     

    Ha Drahuš, to mě nenapalo, už to všechny spouštějí a taky mají psy eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, dík za upozornění. Schválně se jich optám co jejich psiska na to?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 17.01.2011 20:20
     


    carlos napsal(a):

    Holky, Drahuš má pravdu, dyk je leden !!!!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ¨ Co budete dělat v únoru, to budete na ty kytky dejchat aby vylezly ?!? eye rolling smiley . Sice sníh není, což tedy poklidit se dá co se nestihlo na podzim, ale není důvod k panice a předcházení jarních prací. Bylo teplo, to je fakt, ale chystám se až ve druhé půlce února na průklest a kácení. Jinak jsem se byl na zahrádce podívat taky, pro jabka a taky jak to tam od podzimku vypadá. A páč jsem nic novýho nezjistil (škodná letos nebyla), tak jsem zase mazal domů. To co popisuje Iva už pomalu hraničí s workoholismem grinning smiley

    carlosi, já jsem tím fakt posedlá stydlin smiley, já osázela i obecní plac... nedovedu se koukat na kus nezúrodněné půdy eye rolling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 17.01.2011 21:48
     

    Ivčo nejsi posedlá, jsi maniakální grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 01:33
     


    carlos napsal(a):

    Ivčo nejsi posedlá, jsi maniakální grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Děkuji za stanovení diagnozy grinning smiley, hned se mi bude líp usínat, když vím, na čem jsem winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 01:58
     


    petr.pospisek napsal(a):

     

    Carlosi, když to je takové jarní těšení, a já taky budu na to kytí dýchat, aby to lezlo ven...winking smiley grinning smiley bo sněhu tady nemaje a slunko nad hlavou očekávám přílet vlaštovek...grinning smiley grinning smiley grinning smiley , si dělám blbou srandu...Néééé, ono to sluníčko fakt láká něco na té zahrádce kutit, když ještě není co obdivovat...

    mám navíc hodně nových cibulovin, cedulky nedávám, takže je to každoročně překvapení - nejen "co" leze, ale taky jaké barvy winking smiley A od loňska mi přibylo hodně narcisů, nové tulipány, krokusy, jsem zvědavá, jestli to něco nesežralo...

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 05:10
     

    Ivi, jsem na tom úplně stejně. Z nově zasazeného jsem objevila modřence a narcisku, včera jsem sondovala vedle a před barákem, tam to má všecko ještě chrupec, je to víc ve stínu...Hm..připomněly jste mi kleopatřinu jehlu, taky ji mám, musím omrknout, jak na tom je, ještě, že vás mám flower smiley .

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 10:36
     

    Kontrola na zahradě ukázala, že palma zatím neměla ani nejmenší problém. Je vidět, že globální oteplování funguje a zasadit si palmu na zahradě, je možné i v našich zeměpisných šířkách.winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 14:35
     
    eye popping smiley...vonku vyzera krasne predjarne, ale len teraz popoludni - takze zatial ziadna slava...ale uz som pod oknom objavila 2ks mravcov angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 19:48
     


    petr.pospisek napsal(a):

    Ivi, jsem na tom úplně stejně. Z nově zasazeného jsem objevila modřence a narcisku, včera jsem sondovala vedle a před barákem, tam to má všecko ještě chrupec, je to víc ve stínu...Hm..připomněly jste mi kleopatřinu jehlu, taky ji mám, musím omrknout, jak na tom je, ještě, že vás mám flower smiley .

    loni jsem poprvé nezapomněla a vzorně ji svázala a je to znát - je v mnohem lepší kondici, než předešlé zimy, kdy byla upláclá na zemi, plesnivá a skoro shnilá sad smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 18.01.2011 20:31
     

    Vážu ji každý rok, ale letos dostala pěkně na frak

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 19.01.2011 00:20
     

    vy provokatérky jedny smiling smiley nechte ty kytičky ještě chvilku odpočívat, jo? grinning smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley ...... mně už letos ten sníh pěkně leze na nervy thumbs up

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 19.01.2011 00:45
     

    To jsem ráda, že se tu ptáte na aktivitu v únoru, to mám ještě víc než týden čas! grinning smiley Dělám mrtvého brouka a na zahradu mrknu jen po očku a doufám, že to ještě zapadne sněhem a že tedy ani v únoru nebude možná žádná zahradnická práce. Věra

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 19.01.2011 05:54
     

    Hlásím, že kleopatřina jehla, ač nesvázaná, vegetuje smoking smiley . I našla jsem špičečku tulipánu. Akorát, že je tu hnus mlha, skoro jak v Rákosníčkovi...tak to moc ke kutání neláká. Ale přišel katalog od Basíků a od Starkla, tak se vzdělávám...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte v únoru?

    Datum: 19.01.2011 08:25
     


    jaja99 napsal(a):

    Ha Drahuš, to mě nenapalo, už to všechny spouštějí a taky mají psy eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, dík za upozornění. Schválně se jich optám co jejich psiska na to?

    Jajo, oni ti psi nemusí dělat nic, ale na stopro to slyší a mívají bolesti hlavy, jsou třeba víc podráždění což ty nepoznáš, ale psa trápíš.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.