středa 8. května, 01:25 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 13
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:12
     

    Evano, tak hlavně, že se pejsek vrátil. To pro ně musí bejt strašný. Jsou na ty zvuky daleko citlivější a hlavně si to chudinky neumí vysvětlit... najednou z ničeho nic rána jak z děla... sad smiley Já děkuju Bohu, že ten náš je v poho. Asi za to můžou jeho lovecký pudy, že mu mu ty řachy nevaděj.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:14
     

    Ahoj, tak u nás to začalo bouchat kolem 18- té hodiny sad smiley . Za náma je novej satelit a očividně se předhání, kdo má víc rachejtlí eye rolling smiley . Jinak před 12ti lety jsme na silvestra byli na horách a před barákem tu nechali starou škoduli. Po návratu jsme našli ohořelý vrak angry smiley . Nějakýmu blbci pod to vletěla rachejtle a bouchlo to. Podle hasičů prý byla klika, že bylo v nádrži málo benzínu.

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:16
     

    Míšo eye popping smiley to je děsný, to abych nechodila spát a hlídala si žabičku před domem eye popping smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:17
     

    Missi, koukám u vás bude taky "veselo" s rachejtlema. eye rolling smiley

     

    Já bych to zrušila. Ať si každá obec udělá svůj ohňostroj, pěkne organizovaný. Žádný, že každej to pálí jak se mu zlíbí.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:17
     

    Chudák pes, vylekal se a eště ho posral kůň. sad smiley winking smiley Já byla s holkama teď jenom na zahradě. Jak se ozve první rána, nehnou se z baráku, radši by si provalily bok. eye rolling smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:22
     

    Missi, to je teda nářez.Já byla přesvědčená, že bydlíš takové klidné čtvrti, kde něco podobnýho nepřichází v úvahu.

    Jinak vám holky děkuju za projevy soustrasti. Pomalu se dostávám ze smutkusmoking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:24
     

    Otázkogrinning smiley ... myslím, že bivakoval v ohradě pro koněthumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:24
     

    Chudáci zvířata, jsou v tom nevině nic neslavěj a ještě jim jde o život thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (31.12.2008 22:28)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:26
     

    Evanko, já to o psíkovi čtu až teď. Buď ráda, že je doma a hlavně celej thumbs down . 6e smrdí...no a co, on se v posteli ovoní winking smiley grinning smiley .

    Naše holky ven nesmí, dělaj nesmírnej kravál a mám strach, aby na ně něco nespadlo.

    Evan, je tu klid, pouze samé vilky, ale mezi starousedlíkama je pár hodně bohatých....no a to jsou desetitisíce, co každoročně vyletěj od nich do luftu eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:29
     

    Evano, koňský voněj. Jsem tak ráda, že je doma, uf.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:33
     

    Naši psi jsou v pohodě, ale mám strach, až s nima půjde Jenda v noci, aby nějakýho rachejtláře nesejmuli. Nebo aby na ně někdo něco nehodil angry smiley Jsou ze cvičáku naučení, že střelba = obrana Jen si Missi vzpomeň u Jaji ti kluci z penzionu, jak večer stříleli a já psy nemohla udržet. Sežrali by i vás, jak jste ke mně šly ke stanu.....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:34
     

    Jasně..moh he vyválet v mršině.. winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:40
     

    Tak u nás je to taky tak. Jeden zbohatlík odvedle každej rok vystřílel "PRÝ" za 100tisíc. se to tady odhadovalo mezi sousedy. Loni se odstěhoval, takže je to tadyklidnější. Já to nesnáším, ani nejdu o půlnoci venthumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 23:08
     
    chleb.jpg

    Dejte si winking smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 23:12
    Hodnocení fotografie "Silvestr": 5
     

    D9k já bych ten s kaviárem mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.