úterý 7. května, 07:24 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 13
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 18:51
     
    Neslavici smoking smiley...ono je to fakt lakave.. aj ja som sa prekonala... a 2 taniere chlebickov som "upatlala" ...a moj ocko sa hned do toho pustil..
    ------------------------
    U nas to uz zacina niekde v dialke rachotit ( ...ale pocut uz aj hukacku..eye popping smiley) .Dufam, ze susedia zachovaju tradiciu z poslednych rokov a nebude to nic extra prehnane, lebo predtym to bol horor - ako na strelnici angry smiley...I ked to mojim psom nevadi..ale mne hej, mam obavy zo vsetkeho co striela eye rolling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 19:02
     

    PN děkuje za poklonu. winking smiley Je zlatíčko, že? Já zatím upatlala plněná vejce, mezitím už jsou další chlebíčky. Bouchli jsme Matesovi dvě římské svíce, skoukli Dlouhého, Širokého a Krátkozrakého a jdeme si nalít vínko. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 20:39
     
    a 01.jpg

    Holky skvělé..taky vám udělám chutě.. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 20:50
     

    Laduš nelákej mě, vypadá to skvěle.

    Jinak už nám nějakkej blbec střelil rachejtli na balkon, jestli to popálilo okno J se pomine

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 20:54
     

    Jájo, snad ne. eye rolling smiley Tohle na Silvestru fakt nesnáším, to neorganizovaný chaotický střílení vším možným. angry smiley Mám z toho dost velkej respekt a proto to vždy sleduju za zavřeným oknem.

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 20:55
     

    Snad to bude dobrý neodvažuju se na balkon, rána asi byla spíš do zánbradlí a to bydlíme jen v prvním patře eye popping smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 21:40
     

    Ty bláho, tak na balkon už dneska tady radši nelezu. Naštěstí "koukáme" přes silnici přímo do zámecký zahrady, tak snad nic nehrozí. Ale člověk nikdy neví. No, my jsme úplně na vrchu. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 21:45
     

    Jednou nám hořel na balkoně nátěr podlahy od rachejtle, nebyli jsme doma objevili jsme to až po návratu, byla klika že to samo zhaslo sad smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 21:47
     

    Ježiš, to je strašný. eye popping smiley Taková věcička malá, co dokáže napáchat. Já bych to do ruky nevzala. Ani ty malý práskací kuličky. Z toho mám fakt vítr.

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 21:55
     

    Mám z tech bumajzlí taky lufta a štvalo mě když to kluci chtěli bouchat, naštěstí už je to přešlo grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 21:58
     

    No právě, dneska to odpalují i děti. To je děsný. Navíc si spousta lidí nakoupí i rákosníků. thumbs upA pak jsou z toho akorát nepříjemnosti a zranění. sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:03
     

    Taky mám respekt a rachetle nemusím.. thumbs up

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:06
     

    Tak můžu začít konečně slavitdrinking smiley Odpoledne jsme šli s naším psem-jezevčíkem na procházku. Naše obvyklá trasa trvá asi hodinu. K domovu jsme to měli ještě asi deset minut, kdy tu někdo v dáli vystřelil první rachejtli. Do našeho jezevce jak když střelí abyl v trapu. Mysleli jsmesi, že na nás bude čekat u branky, ale nebyl tam. Bylo přesně 17,30 hod. Od té doby jsme prošli celou ves a celej les. Několikrát jsme se vrátili domů a zase vyrazili do terénu. V lese byla tma jak v pytli, ale naštěstí tam známe každej kámen.

    Nikdy se nezaběhnul, neztratil .... mám ho za prd...í celej den už pět let

    Nechtěla jsem to prostě vzdát a za každou cenu jsem ho chtěla najít do půlnoci. Je to můj parťák a věrnej Pátek a nejlepší pes na světě a ...... právě dorazil domů, kanec jeden mizernej. love smiley . Je v pořádku, jen trochu smrdí od koňskýho hovnagrinning smiley na hlavěgrinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:08
     

    grinning smiley love smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 22:09
     

    Evanko..sláva, že je doma... flower smiley ..on za to chudák nemůže...tak to za mě podrbej za uchem jo? winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.