úterý 7. května, 17:13 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 13
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:54
     

    lostris taky jezdím a chodím sama......hodně mě berou i děcka. Polovička má svůj svět a nejde se mnou už nikameye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:55
     

    Tak to jsme na tom stejně, to jsem ráda, že nejsem sama ženou pecivála. Teda není v pravém slova smyslu pecivál, pracovitej je až až, ale všechno do padesáti metrů kolem domu. angry smiley angry smiley thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:57
     

    to fakt asi dopadne tak, že zimní sraz bude jednou silvestrovskýgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:02
     

    jo, ten můj je taky pracovitý a proto, když chci někam jít nebo jet, mě upozorní, že on je celé dny venku a když má volno, tak chce být doma angry smiley angry smiley angry smiley. Zrovna dnes jsme mohli jít se známýma na několikakilometrovou procházku / ale nic dálkového, šel i jejich 4 letý klučina/, ale mojemu se tradičně nechtělo a mě bylo blbé jít s nima sama, bo oni na konci trasy mají rodiče a šli k nim na oběd. já jsem si myslela, že my se zatím občerstvíme v hospodě a půjdem zas společně zpátky, ale sama bych do hospy nešla a jít na oběd k cizím lidem se mi nechtělo. Toš jsem seděla doma. angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:05
     

    los my byli pozvaný dnes na pečení bůřtů k rodičům holčiny, s kterou syn žije....no šla jsem jen já, páč polovička přeci v zimě nikam nepůjde. bylo to fajn odpoledne. Oni to takhle pořádají každý rok. A příště plánuju, že si s někým Silvestra domluvím a pojedu, doma stejnak na mě celý večer nepromluví.....a čučet na ty přiblblý TV programy mě nebavínono smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:08
     

    U nás je to stejné, on sedí a čučí /po kolikáte už /na S tebou mě baví svět a já kdybych nekecala tady, tak se nudím eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:13
     

    Hned je mi líp, holky! A vás to nesere, necháte je sedět doma a jdete si po svých, nebo je to s hádkou a ksichtama???

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:24
     

    Stano jak kdy, ze začátku byly žárlivý scény, ale ted už si z toho nic nedělám a ani nemám výčitky, že jdu sama bez něj. Nechce, tak at si dřepí doma. Děcka mi to schvalují.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 20:50
     

    Chlap dneska maká,takže nebýt toho,že mi teď volala kolegyně(která jediná odjížděla z práce střízliváeye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley ),že cestou vlítla do stromusad smiley ,docela bych si to užívala

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 21:02
     

    šmarjá a je doufám OK.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 21:17
     

    Stano, já mu vždycky řeknu, že je první, koho se zeptám, jestli chce jít se mnou jinak jdu sama. Už mě to ale nebavilo být všude navíc, bo kamkoli jsem šla, každý tam byl s někým, jen já trčela jak prst. Takže teď mu řeknu, že jdu tam a tam, že jestli chce tak může jít se mnou a jestli nechce, tak že půjdu s někým jiným. winking smiley zatím to vždycky byla kámoška, ale jeden nikdy neví winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 21:54
     

    Já spíš myslela, zda se ksichtíte vy na ně, že zase jdete samy, než oni na vás. Páč já se neudržim, já se ksichtim a dělám dusna, že kazí plány a zábavu... eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 22:25
     

    Holky já se před chvílí vzbudila. Nevyčtejte si, že nic neslavíte dnešek je den jako každý jiný, zítra nebude nebe nahoře a zem na nebi. Já tyhle nadirigované oslavy z hloubi duše nenávidím, ještě v TV estráda v níž písnička střídá nablblou scénku a propadla bych se do depky .....

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 22:28
     

    Stano, dřív jsem dělala tlaky, že jako kvůli němu nikam nejdem a že je mi to líto a přemlouvala ho...Teď už na to ...chceš, nechceš, tak zdar eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 23:16
     

    lostris přesně jak u nás....winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.