úterý 7. května, 16:32 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 13
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 20:09
     

    Tak letos stejně jako vloni?grinning smiley Žádná oslava, alespoň u nás. Nejspíš telka, udělám pár chlebíčků na zakousnutí a před půlnocí usnu, jako skoro vždyckywinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 20:10
     

    Budeme trčet taky doma. Staršímu jsme slíbili, že může počkat na rachejtle. TAk jsem zvědavá. Loni usnul deset minut před půlnocí jako pařez a odmítal spolupracovat!!! A ráno byl naštvanej, že jsme ho nevzbudili smiling smiley. Ale to se nedalo grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 20:12
     

    já vím, jak to prožijou u Monovýchwinking smiley , budou celou noc hrát Osadníky grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 20:13
     

    Aspoň nezaspějí půlnoc jako já skoro pokaždé a mám to v plánu i letos

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 20:22
     

    Já možná letos vyrazím do Prahy na ohňostroj...když je už jeden v šest..., chtěla bych vyzkoušet ho nafotit..takovej velkej u nás není..Záleží jaká bude zima..Jinak na silvestra také nikde nepaříme..si to odbudem tak různě jiné dny.. winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 21:14
     

    Klasika, doma na kanapi. Silvestr mě nebere.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 21:18
     

    Já to se slavením nijak nepřeháním v klidu domova je fajn.

     

    Přeji všem hezky stráveného Silvestr s prima oslavou. A šťastný nový rok 2009nono smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 29.12.2008 21:24
     

    Silvestr mě taky nějak nebere. Dřív to bylo krapet jiný... to jsme byli mladší a Silvestra si jak se patří užívali s celou partou. Já to vlasně ani nebrala jako slavení Nového roku, ale jako příležitost se pobavit a zapařit. To že ten den byl zrovna S. bylo jaksi vedlejší. smiling smiley

    Veselit se na povel mi taky nějak leze krkem. Ani nevím, co budeme dělat letos. Možná si zopáknem loňský rok. Celý večer a noc jsme já, manžel, sousedka a tchánovi seděli na dvorku, měli puštěný rádio, pili svařáky, grogy a bylo nám super. A ani nám nebyla moc zima. smiling smiley Fotky naštěstí žádný nemám. Byli jsme oblečný jak vágusové (aby taky ne... v hadrech "k psovi" grinning smiley). A už asi v půl druhý jsme doma chrněli jako zabitý a rozehřívali se. smiling smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 09:55
     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 10:19
     

    Lado a nepletes si to s novym rokem? to je totiz kazdy rok v sest ale na silvestra o zadnem drivejsim nevim....odkud by to melo byt?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 10:36
     

    Tak jí to sem frknem winking smiley

    Novoroční ohňostroj Praha / 1.1.2009 /

    Praha již tradičně přivítá Nový rok slavnostním ohňostrojem. Ve čtvrtek 1. ledna 2009 se v 18.00 hodin z prostoru Letenských sadů v Praze 7 rozlétnou tisíce světel. Ohňostroj potrvá 999 vteřin – tedy více než čtvrt hodiny.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 17:32
     

    grinning smiley Kdepak Osadníky...budeme tu sami jen s malýma dětma. No...možná s Míšou jednu hru. winking smiley

    Těšíme se jak děcka na klid, o půlnoci se přesouváme na verandu, kde v teple sosáme bubliny a sledujeme ohňostroje (dvě hospody v blízkosti). winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 18:21
     

    A mám po spaníangry smiley angry smiley letos se k nám pozval snad celej barákthumbs up

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Silvestr

    Datum: 30.12.2008 18:46
     

    No jasně..dyť píšu, že na silvestra nikam nevyrážíme.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2008 10:10
     

    Evi, dostala jsem rozzuřený mail od kámošky... taky se k nim "pozvali" sousedé. Ona se těšila po celoročním lítání kolem dětí do pozdních nočních, že sebou třískne na gauč a bude se jen tak povalovat u telky, když jsou pro jednou bez dětí a všichni jim nahlásili, že zapnou doma vysílačky, že u nich nic být nemůže, když mají děti doma a půjdou k nim. Upřímně se raduje angry smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.