úterý 7. května, 07:43 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 13
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 12:26
     

    jo vlastně jsem zapoměla. Jsem pozvaná dnes odpoledne na pečení buřtů. Tak se tam na chvilku objevím.smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 12:30
     

    Odjíždím už za hodinu, jdeme hrát ještě nějaký silvestrovský turnaj v líném tenise, myslím, že ostuda je zaručena už dopředu stydlin smiley.

    Od rána "pomazánkuju", jdu to všechno sbalit, Silvestr budu slavit mimo domov, takže se tu mějte krásně flower smiley A do nového roku jen to nej nám všem flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 14:30
     

    ostudu myslíš v souvislosti s tenisem nebo v celkovém pojetí oslav Silvestra? grinning smiley

    Já budu doma, ale od rána též pomazánkuju, bo mládež vyráží do ulic a mama hotel byl povýšen do funkce zásobovače angry smiley eye rolling smiley. Ostatně jako všechny další "trapné"matky. eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 16:35
     

    A já babička, která na nějaké juchání už nejsem, budu mít jako hlavní náplň večera chránit naši čubinu před petardami, které si v okolí mnozí neodpustí. Jak já tenhle večer nemám ráda. Už mám připravený oblbovací roztok, kterým budu Barunku napájet, tak učiním tenhle večer přijatelný i pro nisad smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 17:05
     

    a já jsem v práciflower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 17:44
     

    A já z ní teď přišlaflower smiley flower smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 17:49
     

    já jdu domů až v deset eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 18:10
     

    Janino, tak ať ti to utíká sad smiley

    taky nemám ráda slavit a bavit se na povel ale vy ostatní, kdo si to užíváte se nenechte odradit. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 18:40
     

    Já jsem hlídací, takže klídek. V poledne byl povinný odpočinek. Usnul děda, usnula babička.... ale holčičky ani náhodou grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 18:51
     

    My sedíme doma, co je Adam na světě, ale nějak mi to nevadí. Nejvíc mi vadí přiblblé televizní Silvestry... Takže vínko, pěknou hudbu, nějaký mls, telku zapneme až na přípitek. No, udělala jsem jednu obloženou mísu, kdyby někdo přišel, ale nepočítám s tím... eye rolling smiley Asi jsme meganudný sousedi, ke všemu nenávidíme ohňostroje... Asi už jsme starý. grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 18:52
     

    Drahuš, ty to teprve rozjedou grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:24
     

    Rozjezd je opět v domácím prostředí.Toho svého nepřemluvím.Mohli jsme vyrazit do jednoho malého restaurantu a tam při hudbě našich hrajících kamarádů na kytaru,bass kytar.,bubny ,housle,rumba koule ,mandolína.No co tak to zase oslavím tak jako každý rok se sluší pro starší generaci. Všem přeji do Nového roku hodně toho nčtěstíčka aspoň plnej kýbl a peněz co unesete,zdravíčka jak to nejlépe půjde. 2 0 1 2 Užijme si ho .flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley winking smiley winking smiley winking smiley love smiley love smiley love smiley thumbs down thumbs down thumbs down please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:35
     

    Balanc, jsme na tom stejně, já toho mojeho taky z pohovky nedostanu a ne jen na Silvestra. Už jsem to vzdala a chodím a jezdím sama, vím, že to není ono, ale sedět kvůli peciválovi doma nebudu. nono smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:36
     

    IOSTRIS TO BY SE PĚKNĚ URAZIL A TO BYCH DO NOVÉHO ROKU ŠLÁPLA PĚKNĚ DO H........eye popping smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 31.12.2011 19:50
     

    Aha, tak už mlčím winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.