sobota 27. dubna, 08:58 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 11.11.2009 17:18
     

    no na 10 let dobrýýýýýthumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 11.11.2009 17:31
     

    myslím,že dnes by to už tak nedal. Ráž spieva strašne vysoko a ľahšie ho zaspievajú deti než dospelí.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 11.11.2009 17:43
     

    tak u Šenkové jsem také zaslzela sad smiley, je vidět, že pubertální fanynky mají dosti kreditu thumbs up

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 11.11.2009 21:11
     

    Anny,Je jasné a logické,že Slováci spíše budou podporovat svoje zpěváky.U Čechů je ta smůla,že jich teď zůstalo víc.A jsou všichni velice kvalitní.Tím se hlasy víc rozmělní a pak při větším zájmu Slovenských diváků je snadněji přehlasují.Ale nakonec vítěz bude stejně jen jeden.

    JABRAKA

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 12:04
     

    Jabrako,myslím,že si svoje slova adresoval Anine Šustekovej a nie mne. Mne je totiž viac-menej jedno kdo vyhraje. Víťaz nemá uhrabanú cestičku na výslnie slávy,má len zaručený kratší humbuk v médiách. Ak tvrdo nezapracuje,tak sa vytratí. Kdo si dnes spomenie na Zbyńka Drdu? Myslím,že aj na Slovensku viac vydáva Zdenka Predná (myslím ,že skončila v prvej 5)než víťazka Katka Koščová.U nás tiež viac počuť o Bendem než o Vlastovi Horváthovi.

    Je mi ľúto,že Leona vypadla,ale vážne sa o ňu nebojím. Ak v nej niečo je,tak sa uplatní. To,čo k tomu potrebovala už má. Už sa o nej vie,poznajú ju.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 13:09
     

    To Anny jo, mně tam prostě jenom bude chybět, ona a Chodúr byli uměleckej zážitek, teď ho bude půl. angry smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 14:15
     

    No a můj jasnej favorit je šoumen Chodúr winking smiley thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 15:38
     

    Anny, myslím, že Drda nějak zpívá (tuhle jsem ho viděla ve Snídani s Novou - ale zpěv nic moc mi přišlo), ale vidět moc není. Z těch vítězů se drží "nahoře", tedy myslím tím, že se o ní ví, snad jen Aneta Langerová a Šářka Vaňková - ale ta spíše teď kvůli toho, že chodila a zase se rozešla s Hůlkou smiling smiley

    A co ten motorkář z X-Factoru? Nevíte, co s ním je?

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 12.11.2009 15:57
     

    Papi Zoniga bydlí v mém rodišti a zpívá o sto šest.winking smiley Sekl s prací řidiče kamionu a se svou kapelou hodně vystupuje po celé České republice.Zpívá rokové písničky.thumbs down Tuhle jsem viděla jeho koncert u našich na domácím televizním kanále.winking smiley

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 17:01
     

    Sice o nich není slyšet, ale myslím, že dost se jich v branži uchytilo. Teda hlavně v muzikálech. Takže ta soutěž jim určitě pomohla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 19:27
     


    jabraka napsal(a):

    Anny,Je jasné a logické,že Slováci spíše budou podporovat svoje zpěváky.U Čechů je ta smůla,že jich teď zůstalo víc.A jsou všichni velice kvalitní.Tím se hlasy víc rozmělní a pak při větším zájmu Slovenských diváků je snadněji přehlasují.Ale nakonec vítěz bude stejně jen jeden.

    JABRAKA

    jasné a logické, že Slováci budou podporovat svoje zpěváky????
    U mě to teda neplatí... hodnotím zpěv, sympatie, nikoliv národnost. Měla jsem potřebu to tady napsat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Papinka

    Datum: 12.11.2009 19:29
     


    marcellina napsal(a):

    Papi Zoniga bydlí v mém rodišti a zpívá o sto šest.winking smiley Sekl s prací řidiče kamionu a se svou kapelou hodně vystupuje po celé České republice.Zpívá rokové písničky.thumbs down Tuhle jsem viděla jeho koncert u našich na domácím televizním kanále.winking smiley

    škoda, že se o něm víc neví... to byl můj velký favorit love smiley thumbs down

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 19:47
     

    Márčí, aha, no tak to bude asi tím, že já rocku moc neholduji winking smiley Tak o něm nic nevím winking smiley Tak je fajn, že zpívá dál, i když můj šálek kávy to nebyl flower smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 12.11.2009 19:51
     

    Tak Zonyga byl frajer. A je dobře, že mu to stále zpívá thumbs down. Akorát teda o něm neslyším sad smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 12.11.2009 19:52
     

    Mě se rock líbí jen některý.Musí mě ta písničky chytnout ,jak se říká u srdce.winking smiley

    Já,jelikož pocházím ze stejného města jako on,tak mám o něm pořád čerstvé informace,teda pokud je má má rodina.grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.