sobota 27. dubna, 08:15 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 09:16
     

    Takže oni sa na jednotlivé kola presúvajú medzi Blavou a Prahou? Alebo sú aj nejaké Brnenské kolá?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 10:17
     

    Vyřazování jsem neviděla. Takže Puskailer a Balogová, jo? Že vypadl on, to mi neva, naopak. smiling smiley Ale místo Nikolety bych vyšoupla Ištvancovou. Přesto, že se jí to v neděli podařilo.

    Holky, ale teda Šmajda s Led Zeppelin mě dostal. I když to nebylo bezchybný, tak v momentě jak začal "ječet", jsem zesílila telku a byla jak v rauši. smiling smiley

    A Šenková je dračice s úžasným hlasem. Tý bych vítězství přála. thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 10:18
     

    Anny ja nevim jak to bude letos, ale momentalne budou nocovat tady. Meli by dorazit na obed smiling smiley takze je urco uvidim...

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 10:22
     

    Tak to som rada,že sa ti páčí Šmajda. Já mu musím držať palce už tak-nejak z povinnosti. Moj bývalý kolega je z jeho rodiny.Mne sa teda najviac páčil tu:

    [archiv.nova.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 11:11
     
    Anny, winking smiley...tuto pesnicku mam tiez rada...a Šmajda ju zaspieval celkom dobre!
    Hm, sice som toto posledne kolo nevidela cele eye rolling smiley - len par pesniciek na uvod a potom poslednu - hihi, najviac ma mrzi, ze som nevidela Chodura winking smiley )..ale uz par dni sa chystam ho pozriet niekde na nete...
    Pusinka podla mna tiez nic-moc v speve, ale...pozerat sa dal smiling smiley, vie to chlapec ako sa predat, preto sa dostal az tak daleko....Na druhej strane presne na toto - "nevediet" - doplatila Monika, aj ked po hlasovej stranke bola fakt dost dobra eye rolling smiley...Zial v takychto "show" ciste len spev casto nestaci, je plno inych veci, ktore rozhodnuju o tom BUD-ALEBO....
    Ja viem, ze Istvancova ma vseobecne malo sympatii - ale jej zafarbenie hlasu sa mi celkom paci- ked jej sadne pesnicka, tak sa da pocuvat ..Vseobecne sa mi zda, ze takych tych "ujacanych" dievcat je vo svete muziky viac ako dost...preto pre mna naj....prijatelnejsia je dtto Šenková thumbs down
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 12:18
     

    No, byla jsem teď v krámě a plnej pult nějakých Blesků nebo co to bylo za bulvár, na titulní stránce je pan Ištvanec v obětí s Banášovou, fotka údajně dva roky stará. No. Já ty "děcka" lituju, v patnácti, šestnácti se dostat do bulváru... Myslím, že bych na jejím místě snad šla dobrovolně, nikdo na ní nenechá suchou nit. eye rolling smiley thumbs up Tedy... nás nevyjímaje grinning smiley. Když ona je jak spící panna. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (28.10.2009 12:18)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.10.2009 18:22
     

    Moji favoriti jsou jednoznačně Leona a Martin. thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 29.10.2009 08:07
     

    Los, vidím to stejně.flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 29.10.2009 09:22
     

    I já. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 01.11.2009 20:57
     

    Možná se mýlím, ale mám takový pocit, že byl schválen zákon, který stanoví, že pořady nevhodné pro děti by měly být nějakým způsobem označeny. Je-li to pravda, pak volám po tom, aby podobně byly označovány i pořady nevhodné pro starce. Právě sleduji „Československou superstar" a dělám to jen proto, abych nenapsal do diskuze něco o něčem co jsem neviděl. Je to úžasný!! Kamera je neustále v pohybu, všechno se třpytí, světýlka světélkují co jen mohou, slavný moderátor s neméně slavnou moderátorkou se mě snaží přesvědčit že mám být na vrcholu blaha když už za chvilku, po pauze věnované debilním reklamám, uvidím a uslyším superzpěv! Pak se objeví nějaký puberťák či puberťačka a vysekne písničku, samozřejmě zpívanou anglicky, neb čeština už dávno není in. S vědomím, že jsem stár a nemohu tomu všemu rozumět, vypínám televizi a pustím si Karla Hálu - superstar mého mládí.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 01.11.2009 22:57
     

    I já v tomto případě mám raději, když zaspívají v češtině či slovenštině. Vždyť písníčky Gombitové a Kubišové byly parádní.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 01.11.2009 22:59
     

    jo závěr se Šenkovou byl super thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 01.11.2009 23:53
     
    Hm...no samozrejme je to "robene", aby to vsetko vyzeralo SUPER, UZASNE, VELKOLEPO... grinning smiley....
    Hm, ale mne to vlastne nevadi, ani ci spievaju cesky,slovensky alebo anglicky...vlastne pozeram to len tak.....ze "vnimam" iba ked ma nieco zaujme...a veru Senkova a Chodur dnes boli uzasni eye popping smiley ...kde sa to berie v takychto "mladatach" uz tolko dokonalosti?! UFF, klobuk dole! thumbs down
    Hm...a predstavte si, ze ked Dominika Stara dospievala Vyznanie... z vedlajsej miestnosti, kde nasi pozerali STV1 sa nieslo Vyznanie v orgin.podani Mariky Gombitovej eye popping smiley...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 06:24
     

    Přesně, jak řekl Habera....Stará, Konvičková (no...ale jo), Chodúr a Šenková. thumbs down thumbs down thumbs down Vynechávám Bendiga, bo toho fakt nemusím.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 07:43
     

    Včera jsem chytla poslední 2 po Vraždách v Oxfordu,dokonce jsem si počkala i na rekapitulaci,ale že by mě někdo zaujal,to teda neeye rolling smiley tu co zpívala jako poslední potkat za šera,tak se zakousnu do stromu a dělám větev.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.