sobota 27. dubna, 07:37 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.11.2009 06:08
     


    Nathanaella napsal(a):

    Šenková, Chodúr a Stará thumbs down thumbs down thumbs down

    Asi na přímý přenosy už koukat nebudu. Dlouhý reklamy mě vyloženě ***. angry smiley Takže si to možná pustím ze záznamu.


    Mi to samý. Nesnáším reklamy. A ještě když to dají v neděli a v pondělí ráno se stává eye rolling smiley . Takže náhrávám a reklamy přetáčím.

    No a žádná novinka moji favorité jsou Martin s Leonou.

    Kurňa ta holka má hlas v šestnácti jako zvon. Mám z ní husinu.thumbs down

    A to už vůbec nemluvím, jaká to je kočka. thumbs down

    Chodúr je bez komentáře. thumbs down thumbs down thumbs down Líbí se mi jeho barva hlasu i jeho projev thumbs down flower smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.11.2009 08:18
     

    No místo Konve měl jít Ben, ale je to jak říkáte - hlasujou patnáctky a samosebou, že pro kluky.

     

    Mončo, mně připadá umělej spíš Ben, než Bendig. A to nejen při "zpěvu", ale hlavně v normálním projevu...eye rolling smiley Bendig to má naopak, zpívá děsně teatrálně, ale pak je z něj upřímnej citlivej klučík, když dozpívá. Ben tam něco odpředvádí a pak se předvádí dál.eye rolling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.11.2009 14:00
     

    Stano...jo...já mám na mysli zpěv. Ta teatrálnost, ta umělina, mi vadí. Ben neumí - tam mi nemá co vadit...už měl vypadnout dávno.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.11.2009 09:41
     

    Martin a Leona jsou úplně jinde, než ten zbytek.thumbs down thumbs down thumbs down Ale pak bude velmi těžké rozhodnout mezi nimi.angry smiley Jen mám strach, jak Leoně vyjde příští kolo, s Madonou a Jacksonem. Ty anglické texty jí fakt moc nešly, tak aby si to nějak nepokazila u diváků.sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.11.2009 10:02
     

    Jsem na tom jako Věra neviděla jsem jediný díl a žiju winking smiley , mě to už dřív moc nebralo, pořád tvrdím svoje, že ty děcka zneužijou, dají jim klamnou naději a půl roce po nich nikdo nevzdechne. Jak je to s minulými superstar??? Jsou z nich vytloukači večírků.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.11.2009 11:41
     

    Jájinko,na jednu stranu máš pravdu,ale na druhú -každý tam leze dobrovolne. Nikdo im nesľubuje večnú slávu. Tieto decká majú výhodu v tom,že už videli ,jak dopadli ich predchodcovia,takže nemoužu mať prehnané ilúzie. Táto súťaž im umetie len ten prvý krok,ďalej už musia bojovať sami. A že by sa ani jeden neuplatnil,tak to tiež nie až tak úplne pravda. Myslím,že na Slovensku sa uchytili viac než v Čechách.Ale zdá sa mi,že to tak bolo vždycky,na Slovensku vždy nejak ľahšie prerážali nové tváre,Tu v Čechách je to nejak zakonzervované.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2009 17:05
     

    Tak dneska už zase budou zpívat, moc se těším na Chodúra smiling smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2009 19:35
     

    Jak říkala Věra,raději sedí u grilovačky.Tak já zase od ní valil domů,u dcery ještě chlastali načínali třetí flašku Chardonaia televizi také vůbec nemají.Ani neví,co to Superstar je.Jen já,blázen starej tomu fandím.

    JABRAKA

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2009 20:02
     

    Kámoška mi psala, že prej už čeká u televize a čeká, jako dřív se čekávalo na Angeliku. Prej je platonicky zamilovaná do Chodúra. A jéje eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Myslím, že dnes vypadne Ben.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2009 21:20
     

    Možeme tipovať-já to zatial vidím na Moniku

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 06:10
     

    Buď Monika nebo Šmajda. Ale toho puberťačky podržej, takže to vidím na další holku. eye rolling smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 06:15
     

    Co to tam ten Miro předváděl??? A to byl můj oblíbenec. Řval, jak když taháš kočku za ocas. A bagárka je taky nějaká vedle. eye rolling smiley Těžko uvěřit, že dřív zpívala pěkně.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 06:26
     

    Nezbývá mi, než si nějaký díl nahrát. Včera jsem si to snad 3x přepnula na superstar, ale zpěvu jsem se nedočkala - reklamy , zbytečné povídání poroty a moderátorů (nikoho z nich nemusím) a já nevydržela. Ze záznamu si pustím jen zpěv. Věra

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 06:30
     

    Máš recht Spike thumbs down winking smiley Těch reklam je tam opravdu moc a moderátoři to natahují, jak se dá. Dělají už rozhovory i před vystoupením.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 08:17
     

    Včera jsem zas přepla až na toho posledního.Jeho taneční kreace mě teda dostalyeye rolling smiley eye rolling smiley a utvrdily v tom,že nesledováním superstar nepřicházím vůbec o nicdrinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.