sobota 27. dubna, 15:01 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.11.2009 00:29
     
    Hm...Anavi, suhlasim s tebou...a na viacerych slov. netovych diskusiach ludia pisu presne to iste...Je to zbytocne rozlisovat!!!...ved ide "len" o spev winking smiley.....i ked vidno, ze nie vzdy to plati(dokelu!) eye rolling smiley!
     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.11.2009 10:43
     

    [url]

    [/url]

     

    Tak si ho připomeňme love smiley love smiley love smiley .

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.11.2009 12:55
     
    Ale pro mě tedy nezapomenutelné je Dont´w worry be happy od Rumla.

    [url]
    =related[/url]
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.11.2009 13:38
     

    Stano...díky. Ráda si připomenu. thumbs down love smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.11.2009 16:04
     

    Taky mě vytočilo,že vypadla Leonaangry smiley angry smiley angry smiley Ted se bojím, aby ty 15 ti leté naivky nepotopily i Martina, protože jeho image je v porovnání s Benem nebo Šmajdou dost nízká a o zpěv tu, jak vidno moc nejde.sad smiley thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 15.11.2009 23:21
     

    Tak čo? dívali ste sa? Já fandím Šmajdákovi a tak som rada ,že mu to vyšlo.smiling smiley
    čo hovoríte dnes na porotu? Hejma sa mi zdal nejaký divný. Dosial bol vždy za hodného strejdu a dnes od cca tretej pesničky akoby ho vymenili.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 15.11.2009 23:28
     

    anny, mě naopak přišel divný Habera na začátku - připadal mi nějaký naštvaný a tvářil se, jak bůh pomsty sad smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 15.11.2009 23:35
     

    Jo,Ivy,na začiatku,to jo. Mne pripadalo,že nebol nadšený tým rockovým divadielkom ,ako bol príchod na motorkách. Potom,v hodnoteniach mi prišiel ako obvykle.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 06:21
     

    Jako šmajďák to je kouseklove smiley love smiley love smiley . Chodúra jsem slyšela, už jen z postele, jak se mi zavírali klapky.

    Jinak i když moc Starou nemusím a nelíbí se mi ani její barva hlasu, myslím že zpívala jako jedna z nejlepších.

    Bagárová a Lacho byli opět vedle. Bendig to opětovně rozjel thumbs down . Ale nejvíc to prostě sedlo Šmajdovi. Bylo vidět, že tohle byl jeho šálek a sedl mu thumbs down

    Chyběla mi Leona sad smiley To by jsme si asi jinak šmákly sad smiley škoda no.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 06:35
     

    Přesně podle předpokladu - šamponci rockové kolo nezvládli...včetně Moniky. Šmajda, Stará a Chodúr perfektní.

    Jo, Haberovi vůbec myslím neseděj ta divadýlka kolem...bylo to vidět i v tom kole, co se Šmajda svlékal...tohle není Haberův šálek kávy. Myslím, že téměř jako jediný z poroty mluví k věci a s jeho hodnocením se ztotožňuju. Až tedy včera na Starou, tu potopili úplně zbytečně.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 07:55
     

    Stará se mi taky mocl íbila. Habera vůbec není divadýlkovej typ, vždyť se podívejte, v čem tam chodí oblečenej - obyčejnej chlap, na nic si nehraje. Džíny, tričko a basta. Manžel včera říkal, že to vypadá, jako kdyby mu Habera vyraboval spodní foch ve skříni, kde má hadry do sklepasmiling smiley))). Mně je to na Haberovi symaptický (krom toho mu ten věk sluší teda, se mi líbí jako chlap love smiley).

     

    No jo no, to se dalo čekat, že Hejma nebude hodnej strejda, pokud jde o rock, je to přecejen jeho parketa.

     

    Mě včera Chodúr nějak nebavil. Zato mě bavil Bendig na kolotoči grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 08:20
     

    grinning smiley grinning smiley ´Já jsem se taky řezala Bendoušovi na tom kolotoči.

    " Je mi patnáct jmenuju se Bendig a chcí dólůů."

    Mezi náma, která z vás by na ten kolotoč vlezla??? Jako já ne nono smiley mě bylo špatně jen jsem se dívala.tongue sticking out smiley

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 11:54
     

    Včera jsme to měli puštěný, ale sledovala jsem jen tak napůl. Akorát Šmajdu jsem si nenechala ujít. On, ač není nějak dobrý zpěvák, tak rockové kolo zvládl nejlíp. thumbs down Chodúr mě teda silně nebavil a byla to nudaaaaaaaaa. thumbs up

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 12:52
     
    smoking smiley..vcera som pozerala zase "prerusovane", lebo som absolvovala dva dlhocizne tf (hihi, jednu Ameriku a jedno GB...)...ale z toho co som videla
    1/ Smajda - thumbs down thumbs down thumbs down...aj ked doteraz som vzdy bola k nemu kriticka, ale tentoraz super!!!
    2/ Stara - smoking smiley ...sice nie som extra sluchove nadana...ale ani nahodou mi nepilila usi, takze som ju dokazala pocuvat!! thumbs downthumbs down
    3/ Bendig - mile a celkom vydarene queenovsky... thumbs down thumbs down
    hm...Chodur - darmo, ani nic moc!, Lacho...absolutne thumbs up thumbs up...uff...a viac som nevidela! grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 13:51
     
    Já to vždycky přepínám po Vraždách v Oxfordu a pokaždý zpívá jako poslední ten samej eye popping smiley eye rolling smiley co ho nemusím ani omylem - oni už se v tom pořadí zpěvu nestřídají???
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.