sobota 27. dubna, 11:33 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 09:00
     

    Mým favoritem je jednoznačně Martin Chodúr, ten je prostě dokonalej flower smiley Leonu jsem moc nemusela, každopádně včera mě totálně dostala. Skvěle prokoukla, ty vlasy jí sekly! S tou ofinou jí to vůbec nesluší, ale včera byla naprosto skvělá. K jejímu výkonu není co dodat! smiling smiley 

    A co se týče image, krásná Dominika a Markéta - nádhera, šaty jako pro princezny flower smiley Bendiga moc nemusím, ale tu písničku zpíval skvěle!!! winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 10:28
     

    mě hrozně dojala MArkéta.....jothumbs down ....Leona mě včera nezaujala

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 13:09
     

    Hmmm..tak mne sa včera práve Beding vobec nepáčil. Já mám tú pesničku velmi rada a podla mňa ju vobec nepochopil. Nemal pokoru pred tou pesničkou,jeho hlas jej neslúžil. Naopak,tá pieseň slúžila jemu,aby na nej ukázal svoje hlasové exhibície a to bez ohladu na to, že to vobec nevyžadovala. A tá angličtina...... hroza.

    Já ale nie som proti Bedingovi nijak zaujatá,naopak Dám dělovou ránu-tak to sa mi od neho prevelice páčilo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 16:16
     

    Mně se Bendigův hlas jako takový líbí, ale většinu písniček zpívá tak nějak ,,uměle´´...nepůsobí na mne přirozeně a mně to ruší. Leona samozřejmě není sexbomba, ale má roztomilý obličej a famózní hlas.

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 16:20
     

    Šenková, Chodúr a Stará thumbs down thumbs down thumbs down

    Asi na přímý přenosy už koukat nebudu. Dlouhý reklamy mě vyloženě ***. angry smiley Takže si to možná pustím ze záznamu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 16:25
     

    Jo...a krom reklam taky přehnaná šou!! V tom má Honza pravdu...je to šíleně nafouklé. Soutěž by byla zajímavější v skromnějším hávu.

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 16:33
     

    To máte pravdu. Jako... kdyby tam všichni zpívali tak, že by mi při každém vystoupení spadla čelist, tak bych to možná přešla. Ale tohle... Co je moc, je příliš. Taky nechápu, proč z toho udělali až takovou mega show. confused smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 18:47
     

    Což o to. To,že je to megaakcia celkom chápem,má to velkú sledovanosť. Ale tie reklamy... Naposledy to bolo skutočne prehnané,už to šlo na úkor kvality zážitku. Po prvej pesničke-hneď reklama angry smiley angry smiley angry smiley

    Na druhú stranu,je to snáď prvý velký spoločný česko-slovenský program (keď teda vyněchám IQ testy národa-tie ma teda vobec nebavili) po rozpade ČSR. Po 16 rokoch! Tak si vzpomínam,to bolo rečí,jak si zostaneme blízký -aspoň na kultúrnej rovine-aj po rozpade.sad smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 20:31
     

    Lucka kouká na vyřazování,já si v kuchyni dávám se sousedem kafe a jedním okem mrkám na obrazovku.

    Já:Ta blondýna má docela pěknej účes

    Lucka:Která??

    Já:Ta nakrátko střižená

    Lucka:To je Šmajda

    Já:Mě nevadí,že šmajdá,má pěknej účeseye rolling smiley

    Lucka záchvatgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 20:55
     

    Tak to je veliký šok KONVICE vypadla!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 22:23
     

    evi grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Konvice je mi líto... ale popravdě - už je to hodně těžký, nevěděla bych, koho poslat pryč confused smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.11.2009 22:48
     

    No,Konvičce jsem dost fandil,ta má skutečně od pánaboha nadělíno!Ale jsou tam lepší.Snad o ní ještě uslyšíme.Jsem zvědav na dalšího.Teď to už bude

    hustý

    JABRAKA

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.11.2009 06:23
     

    Taky je mi nakonec Konvy líto...ale bohužel byla taková nemastná, neslaná. A mám obavu, že teď už začínají hlasovat hlavně patnáctky....pro chlapce... eye rolling smiley Mimochodem...to je tedy fakt úlet s tím spodním prádlem... thumbs up

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.11.2009 07:23
     


    Blb napsal(a):

    Možná se mýlím, ale mám takový pocit, že byl schválen zákon, který stanoví, že pořady nevhodné pro děti by měly být nějakým způsobem označeny. Je-li to pravda, pak volám po tom, aby podobně byly označovány i pořady nevhodné pro starce. Právě sleduji „Československou superstar" a dělám to jen proto, abych nenapsal do diskuze něco o něčem co jsem neviděl. Je to úžasný!! Kamera je neustále v pohybu, všechno se třpytí, světýlka světélkují co jen mohou, slavný moderátor s neméně slavnou moderátorkou se mě snaží přesvědčit že mám být na vrcholu blaha když už za chvilku, po pauze věnované debilním reklamám, uvidím a uslyším superzpěv! Pak se objeví nějaký puberťák či puberťačka a vysekne písničku, samozřejmě zpívanou anglicky, neb čeština už dávno není in. S vědomím, že jsem stár a nemohu tomu všemu rozumět, vypínám televizi a pustím si Karla Hálu - superstar mého mládí.


    Honzo, tak to jsme na tom podobně, jen s rozdílem, že já jsem zatím žádný díl neviděla. Jednak i z důvodu, že nám od července nefunguje tv, ale mohla bych si to pustit na netu jako jiné věci, ale nějak mě to zatím nenalákalo. Ale měla bych zkusit aspoň jeden díl, abych byla v obraze, když kolem mě o tom mnozí zasvěceně hovoří. Ty říkáš, že je to nevhodné pro starce, ale já jsem byla zaskočena na grilování u známých, kdy jedna naše vrstevnice měla hrozný problém, že jí právě uniká jeden díl a ona nemůže hlasovat. Nakonec se na chvíli vzdálila do domu a dívala se! eye rolling smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.11.2009 07:43
     

    občas kouknu , ale nehlasuju....nevěřím že to je spravedlivý...a Konvičkový je mi líto, když v neděli zpívala, měla jsem..."husí kůži.....bych spíš vyhodila toho Bena....ten se umí pohybovat, ale zpěv nic moc

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.