sobota 27. dubna, 14:23 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 08:35
     

    Mně se líbil Bendig. Včera mě nevzala ani Šenková, ani Stará, ten popík jim prostě až tak nesedne, ani Lacho mě extra nenadchnul. Chodúr je bez konkurence, ale Bendig prostě umí přenýst emoce. Vypadá u toho srandovně, ale když mi jezdí mráz po zádech, tak to něco znamená. Je to děsný klišé, ale on fakt zpívá srdcem. Třeba mě Mono zab grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 08:47
     


    Evca napsal(a):

    Včera jsem zas přepla až na toho posledního.Jeho taneční kreace mě teda dostalyeye rolling smiley eye rolling smiley a utvrdily v tom,že nesledováním superstar nepřicházím vůbec o nicdrinking smiley

    Evčo zahlídla jsem včera kousek, nenadchlo mě to, más pravdu lepší je sedět tady thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 12:53
     


    Stano napsal(a):

    Mně se líbil Bendig. Včera mě nevzala ani Šenková, ani Stará, ten popík jim prostě až tak nesedne, ani Lacho mě extra nenadchnul. Chodúr je bez konkurence, ale Bendig prostě umí přenýst emoce. Vypadá u toho srandovně, ale když mi jezdí mráz po zádech, tak to něco znamená. Je to děsný klišé, ale on fakt zpívá srdcem. Třeba mě Mono zab grinning smiley grinning smiley .

    Stano, včera jsem zrovna taky přemýšlela o tom, jak ho Monča nemusí smiling smiley. Musím říct,že jsem moc nechápala, že ho vůbec pustili do finále. Mně se nelíbí hlavně svým zjevem. Ale ve chvíli, kdy začne zpívat, tak jde všechno stranou a mám pocit, že mu to fakt jde.

    Včera jsem prošvihla Chodúra!!! eye rolling smiley To narážela Evca na JEHO taneční kreace??? No to ještě netuší, že on je to totální pohybový antitalent smiling smiley grinning smiley Ale mile se snaží winking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 13:33
     

    To je právě to, že když se někdo snaží, tak se mu promine vše. Jak křenění Bendíka, tak medvědí tanečky Chodúra. Jenže Chodúr má charizma winking smiley thumbs down . To je pak úplně jedno, že nebaletí . A ten jeho Bily Jean, mi zněl tak nějak jazzově s tím jeho hlasem flower smiley drinking smiley

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 13:41
     

    Tak já už to vzdala a nekoukala vůbec. Taky tomu přispělo to, že Madonnu ani Jacksona nemusím. Možná, když bude rockový večírek, tak juknu. smiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 16:14
     

    Stano...jo, včera Bendig celkem dobrý. winking smiley Mně přijde ta jeho teatrálnost umělá, no...a třeba mě zab. grinning smiley grinning smiley

    Chodúrovo tančení já zase právě miluju...on si z toho svého ,,neumění´´ prostě dělá srandu... thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 16:50
     

    tak mě osobně se líbí zpěv Bendiga......Chodúra nemusim.....nějak mi nesedínono smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 17:15
     

    Taky jsem se včera dívala, nakukovala jsem u šití toho závěsu. Chodúr má úžasnej hlas. Ten se mi líbí. Ten Bendig mně nezaujal. Hele on šišlá, nebo se mi to zdálo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 17:22
     

    Amee...nezdálo...

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 17:24
     

    Mono grinning smiley grinning smiley, ale on fakt krapet šišlá, když tak nad tím přemejšlím confused smiley smiling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 19:48
     

    Nath, tak to jsme na tom stejně. Jsem vycvičená od dětí takže ani já tyto dva nemusím a domečkem se stejně line rock.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 20:10
     

    Tak jdeme na to-za chvíli to začne.I když je mi to líto,tipoval jsem,že nám Slováci dají napr..

    Opak je pravdou SUperstar bude česká(ý)

    JABRAKA

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:01
     

    Tak manžovi vypadla favoritkaeye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:10
     

    I mně sad smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:20
     

    Doprdele. Tak tu jsem ořvala pořádně, taky moje favoritka. Do háje, přesně se pozná, kdo hlasuje. Jsem smutná a mám po náladě sledovat to dál, bez Šenkový to bude pro mě poloviční radost se dívat, na ni jsem se těšila nejvíc, pro mě byla nejlepší. sad smiley sad smiley thumbs up thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.