sobota 27. dubna, 14:41 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 25.11.2009 19:48
     

    [www.super.cz]

     

    roztomilej winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 25.11.2009 19:51
     

    trošku odjinud: líbí se mi poslední fotky Anety Langerové

     

    [www.super.cz]

    thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 07:01
     

    já mu fandím víc než Chodúrovi....a v deseti letech parádaeye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 12:11
     

    Týýý brďo v deseti letech? Je to v hrdle winking smiley. Mě se líbí, kde to zpívá grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 12:13
     

    Ty fotky Langerky thumbs down thumbs down. Nevím, která víc se mi líbí eye popping smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 17:58
     

    Bendig je fakt dobrý, ale já fandím Chodůrovi.winking smiley thumbs down

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 19:09
     

    Bendig je fakt dobrý,sama nevím komu mám fandit.Asi převažuje Chodůrthumbs down ,Bendiga nemůžu šlyšet, mimo zpěvwinking smiley .Je to přese jen pubertální patnáctiletý kluk.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 26.11.2009 23:33
     

    Bendig mi pripadá ako nebrúsený diamant. Tak nejak človek tuší,že tam ten potencial je,ale musí ho dostať do rúk zkúsený brusič.

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 27.11.2009 09:36
     

    Anny, nebyla by lepší brusička?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 27.11.2009 10:26
     

    Honzíku,asi né.grinning smiley grinning smiley grinning smiley ..alebo .možno Bendig by mal iný názor. grinning smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 27.11.2009 21:08
     

    Já tak nějak pořád nevím, Chodúr se mi líbí, fakt UMÍ...ale je to nějak na jedno brdo...a u Bendiga mi něco občas vadí...ale jinak je super a je dobrej...!!

    Z holek mi chybí Leona, tady je fakt znát, že hlasujou puberťačky pro chlapečky...Líbí s mi Dominika, má čistý hlas, ale nějak fakt a hodně nemusím Bagárovou...Kam se hrabe na Leonu!!!.Taky moc nemusím Šmajdu, protože souhlasím s názorem Habery, že je to narcis a připadá mi, že se snaží napodobit zpěváka, a to zahraničního a teďka nevím jeho jménogrinning smiley ...ale v minulém kole mi teda vyrazil dech, jako by to ani nebyl on a fakt zpíval moc dobře....!!Takže je to kolo od kola a favorita jasného zatím nemám! Jo a nebejt dětí, tak to snad ani nesledujem!!

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.11.2009 11:38
     

    Když si vzpomenu na Karla Gotta,když byl v Bendikově věku,úplně to stejné,stejný temperament,stejný elán.A ta nesmírná píle!Gott byl precisionista.Nic pro něj nebylo dokončeno,dokud to nebylo absolutně precizní.A měli jste slyšet zvukaře,kteří mu byli tehdy k dispozici ve studiích!Buzeroval je vždy k dokonalosti.Jestli na to Bendik bude mít,může snad Mistra i nahradit!

    JABRAKA

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 08:28
     

    Tak jak se vám líbil včerejšek?? Já jsem tedy opětovně neviděla všechno. Při Bendíkovo Why jsem už koukala do sebe. eye rolling smiley Četla jsem , že to bylo to nejlepší z celého večera.

    Mě se nejvíc líbil Šmajdíklove smiley thumbs down . Jeho důvěřivý skok do publika a zpěv v běhu , neměl chybu. Jen jsem si tak říkala, že chlapec může bejt rád, že v tom publiku jsem nestála já, jako patnáctiletá. Obávám se, že by živej nevyvázl.grinning smiley grinning smiley

    Jinak Chodúrova písnička od R.E.M. byla samozřejmě lepší, než ta jeho druhá. Jen si ale nemyslím, že to bylo tak hrozný,jak hodnotila porota. Nebo, že by porota cejtila v Chodúrově druhém vystoupení přehnanou snahu? Nebo mu písnička jen nesedla?

    Bagárová opět hrůza. Podle mě vylítne. Ta holka je totálně vedle.thumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 09:32
     

    Bagárová a Stará mě tentokrát moc nezaujaly. Šmajda a Bendigthumbs down . Chodůra od začátku nemusím, nevím proč mi nesedí, ale hlas má pěkný.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 10:15
     
    grinning smiley...neviem, ale vcera som mala nejake divne usi...a dost tonom mi ich "trhalo" winking smiley..Hihi, takze som obcas kulila oci o com rozprava porota, ked obcas vychvalovala..
    Hm, Chodur ma vcera zase nenadchol, Bendig ciastocne dtto (napr. tu poslednu pesnicku A.Lennox mam az prilis dobre zafixovanu v pamati, aby som nebola z jeho vykonu tak unesena....aj ked uznam, ze on je len na zaciatku cesty)....
    Smajdovi druha pesnicka sadla, ale stale ho nemusim - je u mna posledny...winking smiley...
    Stara- tradicne slusne...
    Monika, asi je na odstrel..(ale mam na nu slabost..asi by bola jedina, ktorej CD s naladovymi skladbickami by som bola ochotna si doplnit do svoje zbierky - tak ako Dare, aj mne sa jej zafarbenie hlasu uzasne paci..)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.