sobota 27. dubna, 11:32 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 14:26
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 15:01
     

    Anny, tuto pesnicku milujem!...spolu s ostatnou hudbou z filmu Desperado.. mam niekde este tuto staru kazetu ...

    [www.kfilmu.net]

    Ben sa mi pacil za celu dobu asi len dvakrat.... ked islo o pesnicku ktora sa hodila k jeho farbe hlasu...Aj u tejto tvojej ukazke sice mu to sedi...ale chyba mi zial ten ozajstny naboj pesnicky...On sa mi hodi skor k takym pohodovejsim, ako k niecomu takemu vyraznemu..

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 15:06
     

    Kéria,ja som to sem dala preto,že je to taká roztomilá blbinka.winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 16:04
     

    Tak samozřejmě, že včera měl Chodúr vlastně nejhorší vystoupení vůbec v celé soutěži...on prostě rockový nikdy nebude. Přesto klobouk dolů, jak to zvládl. Proti třeba dalším, kteří také nejsou rockeři - Bagárová, Lacho....

    Naopak Šmajda z rockového kola vytěžil.

    Stano...taky Habera.... love smiley tedy teď, jako mladý v Teamu mě moc nezajímal. winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 16:09
     

    Anny...a ja som len nadhodila poznamku, ze...Ben sa mi stale pri spievani zda taky krcovity....Ked sa raz nauci spievat uvoleny a s lahkostou, celkom rada si vypocujem nejaku jeho pesnicku, lebo....sa mi farba jeho hlasu naozaj paci!..Mam radsej taketo zamatovejsie hlasy...ako tie vyssie....

    Napr a u Chodura sa mi v niektorych polohach jeho farba hlasu doslova nepaci...i ked na druhej strane ho aj tak povazujem za "najvyzretejsieho" typka zo vsetkych.... smoking smiley ( hm...v tej "farbe hlasu" sa fakt az moooc podoba T. JOnesoviwinking smiley )

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 16:31
     
    tak jsem opět stále na stejném....líbí se mi Bendig a Chodura bych občas při zpěvu poslala zpívat operu.....nějak mu nemůžu přijít na chuť. A Šmajda včera teda thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 16.11.2009 23:38
     

    Ach jo sad smiley vypadol Ben,síce mu spev moc nešiel,ale oko na ňom spočinulo so zálúbením.grinning smiley Bol mi sympatický. A štve ma ,že cukerínový Denis zostáva. angry smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 17.11.2009 08:36
     
    smiling bouncing smiley..si predstavte, ze som vcera vecer posielala Chodurovi SMS!
    Vcerajsie vyradovanie sme pozerali spolu s Matkom(7,5r.)...a ten do mna hucal: "Babiii, poslime Martinovi hlas, aby nevypadol ako Leonaaaaaaaaa!!!"...lebo vraj tej drzal velmi palce a ze je skoda ze vypadla a aj Martina by bola skoda.
    JUCH,...a tak som Matkovi urobila radost as SMS poslala!!!!grinning smiley...a zhodli sme sa este, ze by sme vyradila Lacha...
    ------------------------------
    Benova pesnicka na rozlucku - ta bola fakt uzasna thumbs down ( hm...konkretne pre mna to je jedna z najlepsich piesni vobec, co mi utkveli v pamati z tejto serie smoking smiley)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 17.11.2009 08:41
     

    Keria...máš pravdu...i já se občas přistihla, že si tu písničku zpívám...tohle Benovi sedlo.

    Štve mě, že si tam děti nechávají Lacha a Bagárovou... eye rolling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 17.11.2009 11:25
     
    Asi to bude jedna z tych pesniciek, co si tu na YouTube budem aj v buducnosti obcas pustat!smoking smiley
    [url]
    =related[/url]
    ---
    ..ale este dufam, ze sa niekde objavi lepsia verzia..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (17.11.2009 11:27)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 17.11.2009 11:53
     

    Mě by na ten kolotoč nedostali, možná tak na nějaký vláčky nebo ještě na draky, to se dá jezdit dole. Ale tohle? Bych radši odstoupila ze soutěže asi. drinking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 22.11.2009 23:02
     

    Tak co říkáte dnešku? To jsem si říkala, že půjdu spát stejně jsem se divala a chvílemi tedy jen poslouchala.

    Chodůr a Bendík opět nezklamali hlavně duet byl super. Dneska tipuju na vypadnutí Lacha neboť i Šmajda se zlepšuje

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 22.11.2009 23:24
     

    Na Šmajdíka mi nesahajte!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Objektívně síce uznávam,že najlepší je Chodúr,Miro je moja srdcovka.

    Osobne mi je už dlhšiu dobu protivný Denis,vždy hrozí,že dostanem hyperglykemický šok,jak z neho ten cukor ukapává.

    Ospravedlňujem sa prípadným fanúšikom,ale já ho fakt nemusím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 23.11.2009 00:06
     

    anny, já taky ne smiling smiley, hyperglykemičko grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 23.11.2009 06:25
     

    Chodúr, Bendig a Šmajda sólo super. Stará nepokazila, ale byla to taková tuctovka...nijak nenadchla. Lacho a Bagárová - ty jejich kudrlinky těžce rozdýchávám. Není to můj šálek kávy...oni nedají jediný dlouhý tón aniž by tam kroutili hlasem... eye rolling smiley

    Jenže Bagárové to celkem vyšlo, takže nevypadne, a Lacha tam podržejí třináctky....tudíž Martin je v ohrožení.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.