sobota 27. dubna, 14:39 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:21
     

    Stano, ale je fakt, že "bid et" se mi taky moc nelíbíl... no. Ta angličtina holt byla její slabší stránka... sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:49
     
    angry smiley Davam vam za pravdu!...sice ani mna vcerajsia pesnicka Leony nenadchla....ale celkove je to dievca uzasne!!!....pre sutaz je velka skoda, ze vypadla! Jej hlas je nezamenitelny, tu si budem pamata este moc dlho!!
    ----------
    Uff...a Smajdu tiez uz par kol posielam "po košicku -TA HET"! eye rolling smiley...hm...a po hned nom niekoho dalsieho zo SK, lebo sice jak Stara, tak Lacho obcas "vedia"...ale pre mna su malo "vyrazne a zaujimave" typy!
    -----------------
    (No...vcera som sice pri superstar nezehlila, ale ani nahodou som sa nenudila... mam upratanu kniznicu..a teraz som dokoncila supliky v hale grinning smiley ...Ono sa to krasne da dohromady zladit...obcas trochu prijemne... s moc uzitocnym.. smoking smiley)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 21:58
     

    No mě ty reklamy už vytáčej neskutečně, člověk nemůže mít kompaktní dojem. angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 22:00
     

    Kéria-Nieeeee šmajďáka mi nevyhadzuj!!!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 22:00
     

    Dyk má tak pěknej účes, viď, Evi? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2009 22:05
     
    smiling bouncing smiley ...ma pobavite! ...ked ja to fakt malo "pozeram", ale zato viac pocuvam! smoking smiley ...a zbystrim pozronost len ked sa nieco zaujimavejsie ozyva z hrdielok tych mladaskov!
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 05:38
     

    Taky jsem zklamaná...už to holt není o zpěvu...ale o zfanatizovaných holčičkách, co jim rodiče dopřáli mobil. eye rolling smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 06:03
     

    Tak jsem dost zklamaná, myslím, že i když Leoně nejde tolik z hrdla angličtina je stejně lepší zpěvačka, než nějakej Ben. Absolutně nepochopím, jak mohla Bagárová s Benem předběhnout takovej hlas, jako zvon. Přiznávám, aj slza byla. Leoně jsem držela palce, ať se dostane co nejdál. Bavilo mě jí poslouchatsad smiley sad smiley sad smiley .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 06:53
     

    A já jsem stále mimo mísu, netuším o kom a o čem je řeč. Tak snad někdo z nich prorazí a pak se dostane až k mému sluchu. grinning smiley Věra

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 11:50
     

    Díval jsem se na sázky.Když byly minulý týden na Leonu sázky vysoko,teď lidi,kteří si na ni vsadili u sázkových kanceláří mohou sázenky zahodit.Vždyť stačí nejakou tou tisícovkou zaplatit pár SMS na někoho jiného.Sázkaři si namastí kapsy.

    Leona ale stejně nezůstane vedle.Zatleskejme ji.

    JABRAKA

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 11:56
     

    Nekoukala jsem ani na vyřazování. To vypadla Šenková, jo?! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley angry smiley angry smiley angry smiley No ty vole (pardon), tak o už je o ničem. eye rolling smiley Teď už bych se ani nedivila, kdyby celou soutěž vyhrál Ben. Mladé slečny ho žerou a že nezpívá, ač je to pěvecká soutěž, je jaksi vedlejší.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 15:01
     

    No já se z toho taky nemůžu nějak vzpamatovat. Ona byla pro mě vždycky bonbónek, kromě Chodúra jí nikdo nesahal po kotníky. Včera proběhlo v rádiu, myslím, že na Evropě 2, kde moderuje Leoš, že podle hlasování Čechů by vypadl Lacho, a že ji vlastně "potopilo" hlasování Slováků. sad smiley

     
  • Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 17:22
     


    Stano napsal(a):

    No já se z toho taky nemůžu nějak vzpamatovat. Ona byla pro mě vždycky bonbónek, kromě Chodúra jí nikdo nesahal po kotníky. Včera proběhlo v rádiu, myslím, že na Evropě 2, kde moderuje Leoš, že podle hlasování Čechů by vypadl Lacho, a že ji vlastně "potopilo" hlasování Slováků. sad smiley


    no teraz neviem,či sa tu mám vôbec vyjadrovaťgrinning smiley grinning smiley

    ale aj mne je tej holky ľúto,jej spev je úžasný a myslím si,že ona sa aj tak bude muzike venovať,že ju už má neaký ten menežér vybranúwinking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2009 19:45
     

    Desetiletý Lacho zpívá Elán eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley :

     

    [archiv.nova.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 11.11.2009 00:00
     

    No za mě jako dobrý winking smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.