neděle 28. dubna, 00:43 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 09:59
     

    Viď Vlaďko, nemám si zabalit a zavolat sanitku?

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 11:15
     

    Nebo spíš začni malovat transparent grinning smiley.

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 11:18
     

    Nojo aby ze mě nebyl disident, že? Ale na to jsem málo radikální. Ti hroši v Pastvinské přehradě tekoucí naopak to byl dost silný pocit nevím, co si o tom myslet, furt ten sen ve mě je.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 13:07
     

    Holky, to je fakt patologický grinning smiley grinning smiley grinning smiley, ale abych nesůstal stranou : jsem ve staré budově střední, kam jsem kdysi chodil, a kde jsu strašně dlouhý chodby. Jsou zastavěny nábytkem, je pološero, až skoro tma a na té chodbě je prostě navíc nainstalována naše tři roky stará vychystávací linka na zboží (pozn. časový rozdíl mezi školou a linkou je cca 38 let) . Místa prachmálo, a aby tomu nebylo konce, tak honím v té polotmě něco neviditelného, avšak instinktem těžce cítitelného. Co to bylo, neuším. Polovička do mě v noci (až bezcitně) čutla, ať ju tím hulákáním nebudím stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 20:25
     

    Lostris, tak z uklízecího snu mně zaujal (teda kromě představy, že si vás pozvu a vy mně tu uklidíte tongue sticking out smiley ) ten Ratiboř- narodila jsem se v Pržně a žila na Bystřičce. winking smiley

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.01.2012 17:10
    Hodnocení fotografie "O čom sa vám zdalo?": 5
     

    O čom se mi zdalo, nevím, ale jedno je jistý, dnes se mi bude zdát o superhrdince!

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 24.03.2014 08:41
     

    Zdálo se mi... Byl večer, tma, stáli jsme venku, byla napnutá atmosféra, tajuplné světlo, když v tom začal jezdit po obloze z mraků napsaný text - asi od Pánaboha, nějaké jinotaje o Putinovi... Pak mi začalo znít v hlavě, rychlé hlasité údery, současně se zvukem světelné záblesky, sílilo to (prý zhruba takhle "příjemný" je biorezonance hlavy???)... Pak jsem jako upadla do kómatu nebo co... Nějak jsem si v tom snu stanovila, že je to srdeční infarkt, ale dostalajsem křeč do čelisti, takže jsem nemohla ani otevřít pusu, jen jsem cedila přes zuby, aby moje ségra (to už jsme byly doma u rodičů a byly jsme tam samy) zavolala 155, a ona furt "jooo, počkej", "ježiš nech mě",... prostě je nezavolala a já střídavě padala do bezvědomí...

    Pak jsem se nějak vzbudila a měla jsem z toho takovou křeč v hubě, že jsem ještě několik minut váhala, jestli to není pravda. Musela jsem si sednout v posteli a fakt tu pusu silou vůle otevřít a rozhejbat, abych uvěřila, že to byl sen...

     

    No a nad ránem další sen, jakási banda čtyř ženských, já mezi nimi, dělaly jsme jakési pokusy ve skalách, v nějaké ruině, byl sníh... Výsledkem pokusů byla bazuka... Když ji ta jedna z nás, taková jako vrchní teroristka asi (něco jako Galad grinning smiley), vzala tu bazuku se slovy, že už je to hotovo a namířila ji z okna a že vystřelí, dala jsem se s křikem na útěk... No a pak vystřelila a ta bazuka vyprdla sněhovou kouli a po dopadu se v té kouli zablejsklo a rozprskla se grinning smiley. Byla to bazuka na prdění výbušných sněhových koulí, malých, prostě na vytuněnou koulovačku... eye popping smiley smiling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (24.03.2014 08:55)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 24.03.2014 08:46
     

    Stano eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley já si sny většinou nepamatuju, ale nedávno se mi zdálo, že k nám přijel Čenský s pojízdnou prodejnou grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 24.03.2014 08:54
     

    eye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 24.03.2014 09:43
     

    cancoure a co prodával? Koupila sis něco grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.03.2014 08:04
     

    .......někam jsme šli s dětima, .... " když se zdá o dětech , bude nějaké mrzení ", tak jsem zvědavá co se vy...... eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.03.2014 08:58
     

    Mimina jsou mrzutosti, ale větší to nevím.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.03.2014 09:03
     

    Když jsou pěkný, tak je to radost flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.03.2014 09:05
     



    jaja99 napsal(a):

    Mimina jsou mrzutosti, ale větší to nevím.

    .......větší , nebo menší, prostě děti, ... jdu něco dělat, než se děda vrátí z nákupu thumbs up grinning smiley ,naštěstí se všude a vybavuje, nebo hádá , tak že přijde tak za 2 hodiny, ale za ty nákupy ho musím pochválitthumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.03.2014 22:33
     

    Co se mi zdálo ?? Ty jo !! Neřeknu, ale byl to mazec. eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.