neděle 28. dubna, 08:00 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 06.09.2011 21:22
     

    los díky.....něco jsem si z toho vybralawinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 06.09.2011 22:01
     

    Výklad snu: Létání

    Létání – rád by si se odpoutal od každodenních starostí




     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.10.2011 10:45
     

    Dneska se mi zdál šílený sen. Zkombinovaly se moje dvě nejhorší noční múra. Vrátila jsem se na střední a byla těhotná. Hezké na tom bylo, že se na mě nikdo nedíval skrz prsty, naopak, spolužáci byli hodní a zavazovali mi tkaničky u bot grinning smiley Měla jsem jasno o jménech, buď Julie nebo Alexandr, otce jsem nějak neřešila, nevim proč. No a největší trauma jsem měla z toho, že už mě vezli do prodnice a já si uvědomila, že nemám sbalený župan grinning smiley grinning smiley grinning smiley Pak jsem se naštěstí probudila. Mám z toho hrůzu ještě teď!!!

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.10.2011 11:45
     

    Mně se zdálo o nejmenovaném kolegovi z práce, že ke mě přišel jakoby nic a našpulil se jako že bude pusa, taková normální, jako od syna, že, no tak jsem si řekla, proč ne, když je tak hezky, a jen jsem přiložila rty na jeho, už jsem měla jazyk na madlích, a na omluvu řekl "moje žena má hrozně malou pusu". Už nevím jak, ale vím, že jsem utrpěla šok, kvůli kterému jsem skončila v nemocnici a ten zmetek ani nepřišel...nono smiley angry smiley stydlin smiley eye rolling smiley

     

    Taky se mi zdálo, že jsem na nějakém dětském kroužku, nějaký vyšívání nebo jaká blbost, jsem tam nová, mám v puse čerstvá rovnátka, kvůli kterým nemůžu mluvit, nedovřu pusu a tečou mi z ní sliny, no strašný, a pořád plivu ty šroubky (teda zámečky) a drátky... eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Tak jsem se na kroužku uvedla jako dementek.sad smiley

     

    No ještě že už jsem vzhůru - ale kolegy se dnes stydímstydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 21:08
     

    Včera se mi zdálo, že mě Anavi pozvala do Prahy na mini sraz. Konal se v krásně renovované Jájině vile. Ivča mi ihned oznámila, že se bála, že si nebudeme mít co říct a že se budem nudit, tak Jáje slíbila, že jí vygruntujem. Prý nestihla ani nic nakoupit, tak s mega kabely vytáhla mega balík hnusných tlustých solených tyčinek. / jak já je nemám ráda/ eye rolling smileyBarák to byl ohromný, z jedné strany louka, z druhé pole, za domem skály a les a z terasy bylo vidět až do Ratiboře na Ivčin dům. Kde byl v tu chvíli zbytek Prahy těžko říct, ale z nádraží jsem přišla pěšky a bylo to kousek grinning smiley Pustily jsme se do drhnutí plovouček, pak jsme vyleštily nábytek, omyly úžasné tapety a když jsem se sápala na okna, ukazovala Ivča právě paní uklizečce od nás z práce eye popping smileykostelní věž v rodné Ratiboři a v ní nádherné křesílka, ve kterých si hoví, když si tam chodí číst. Byla jsem zvědavá a šla se taky mrknout. A potvrdila jsem si, že mám úžasný zrak, neb křesílka v reálu vzdálená možná několik stovek km, jsem viděla úplně jasně do nejmenších detailů. thumbs down thumbs down thumbs downPři mytí posledního okna přifičela Amee na kole, prý jde zkontrolovat, jak jsme daleko. Z hladu jsem snědla několik tyčinek, pozdravila náhodou procházející spolužačku ze střední a balila jsem na zpáteční cestu. Anavi mi nabídla, že její kámoška jede zítra do Zlína, že mě může vzít. Jenom blázen by zůstal do dalšího dne!!! Mazala jsem na nádraží až se mi za patama prášilo. Pak zazvonil budík, vstala jsem, žízeň jak trám, v puse slano od tyčinek a do práce jsem šla zedřená jak sandál. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley

    P.S. Anavi, ráda jsem tě viděla eye rolling smiley smoking smiley grinning smiley

    Jájo, udržuj ve své vile pořádek, páč ten čurbes už nehodlám nikdy uklízet!!! winking smiley

    A jinak jsem úúúúplně normální spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 21:27
     

    Mělas přijet uklízet ke mě,já nemám vilugrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 21:32
     

    Hiiii jak víš jakej tu mám binec, příště si sebou vezmi taky žehličku, to prádlo tu zůstalo nevyžehlený eye popping smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 21:33
     

    Dej mi svátek s úklidem. Příště až se bude konat sraz v Praze, tak si velice pečlivě zjistím, co je to za barák grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 22:33
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.01.2012 22:35
     

    Já si teda přečetla své staré dva sny výše a musím se přiznat, že brečím smíchy grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.01.2012 08:34
     

    tak Lostris slzím do klávesnicegrinning smiley grinning smiley grinning smiley ....tak už jsem se dlouho nezasmála

    a já jsem tu tak zdegenerovaná od vás, že se mi zdálo, že mám vši a nemůžu je zaboha vyčesat.grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.01.2012 21:13
     

    Buď ráda, že to byl jen sen, co by za to někteří dali winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.01.2012 23:20
     

    Tak mě dnes ve snu bouchnul kotel, prasknul komín a pak se na půdě skácel. Letěl jsem do stavebnin, ale tam měli zavříno a venku mráz jako Milka. Dál nic nevím, protože se moje desetina začala hrabat z postele, že jde dělat kafe a já byl rád, že už nemusím spát.

    Zase to za mě vyřešila - hodná holka coffe smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (28.01.2012 23:23)
     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 09:22
     

    Vy mi dáváte, já si nepamatovala sny už delší dobu jsem je házela za hlavu a jak jste vytáhli tohle, takse dějou divy.

    V noci u nás byl státní převrat a drancovaly se obchody a já jak jsem taková no blbá, tak jsem si nenakradla a neměla jsem co jíst. Nějaký starý řek mi dal pita chleba (existuje něco takového vůbec?) no bylo to divné a drsné. Jak dopadli naši čelní politikové nevím o tom se tam nejednalo.

    Další sen stojíme na mostě přes Pastvinskou přehradu a voda teče opačným směrem a v ní plavou spousty mých milovaných hrochů, fakt jich jsou stovky a do toho můj nejmladší syn jakožto malé dítě do té vody na kraj z mostu žuchnul, seběhla jsem za ním a z vody se vykulil jeho synek Robin. Vůbec nevím co si o tom mám myslet a raději to ani vědět nechci. I v druhém snu byl ten státní převrat tak jakoby v podtextu , ale nemluvilo se o něm, jo ti hroši se zvedli a pluli právě kvůli převratu.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.01.2012 09:43
     

    Holky, to už je na Chocholouška grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.