sobota 27. dubna, 21:03 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 11:12
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Staníku skvělej sen, já furt jen lítám chlapi žádný ani umírající grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 12:21
     

    Proč já v každém snu brutálně souložím,když v reálu se tomu vyhýbám jak můžuconfused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 17:16
     

    Evčo, hrubě potlačuješ to co je přirozené. Nediv¨se že ti to sny vrací grinning smiley grinning smiley grinning smiley , a bude ještě hůř, jsetli s tím něco neuděláš winking smiley

     

    Teda holky máte sny jak z partesu. Já stejně, jako Jája, lítám a pokaždý nevím jak přistát grinning smiley, ženský ve snech mě nefigurujou. Ale tuhle se mi zdál jakýsi sen zasazený tak do 14. století, hlavu a patu to nemělo, a mám za to že to byla nějaká vsugerovaná scéna z podobného filmu. Fakt sia ale teď ne a ne vzpomenout ..... (P.S. ráno jsem ruku v nočníku neměl grinning smiley )

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 18:06
     

    carlosi taky se jen tak odstrčíš nohou a zlehounka se vzneseš? Při mojí váze je to div, ale ve snu lítám jako pírko, přistává se mi dobře na jednu nohu :-). Musíš se snažit

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.09.2011 18:06)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 20:41
     


    Evca napsal(a):

    Proč já v každém snu brutálně souložím,když v reálu se tomu vyhýbám jak můžuconfused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Seš tak vyčerpaná z těch snů, že se ti do toho v reálu prostě nechce grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 20:43
     


    Stano napsal(a):

    Taky jsem teď četla z čoklamasmiling smiley. No já jsem taky přemýšlela, že ho tam nechám, jenže on pod tou hladinou ležel a ještě koukal a naposledy natahoval ruku za sluncem, to mě jako obměkčilo (ale fakt jsem původně myslela, že nic, páč předtím, než do té vody na ty šutry skočil, se choval dost arogantně - chci říct, úplně mě přehlíželnono smiley grinning smiley).

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tak Bradovi bych ochotně dala i dýchání z úst do úst love smiley love smiley love smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 20:55
     

    a ty nevieš,že je v snoch všetko naopak?

    takže ked sa ti začne snívať že sa ti nechce,vtedy už budeš dračica winking smiley grinning smiley

    Evca napsal(a):

    Proč já v každém snu brutálně souložím,když v reálu se tomu vyhýbám jak můžuconfused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 20:57
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smileyanino, snad ji ani nestraš! grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.09.2011 18:14
     

    Jáji, já zásadně vzlétávám ze skály, či nějakého strmého vrchu. Je to bájo pocit to létání, ale povětšinou skončím někde v korunách stromů, vysílen a zmožen se pak probouzím ....... grinning smiley . Závidím ti vzlet i přistání stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.09.2011 18:59
     

    Létám naprosto snadno a lehce bez zádrhelů už od dětství, docela by mě zajímalo co to znamená. Snad, že se chci vznést nad problémy a podívat se na ně s odstupem. Ovšem co ta Tvoje přistání ??? Netuším. Já si pořídila dodatečně i lítací příjmení :-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.09.2011 19:29
     

    Já teda lítám tak, že dělám pohyby rukama jako ve vodě, jen když chci nahoru, tak musím máchnout pod sebe.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.09.2011 20:16
     

    Já taky lítám thumbs downje to super pocit, pokud mě teda nikdo nehoní v uzavřené místnosti a já se nemusím " plazit "po stropě. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.09.2011 20:37
     

    Jéje v místnosti jsem ještě nelítala. Majko já ten let jen koriguju spíš jako dlaněma :-) máme holt každá jinou techniku.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.09.2011 07:56
     

    Já teda plavu prsa. Taky jsem se postupně zdokonalila, v počátcích jsem paradoxně se mohla vznést jen se závažím, což byl někdy problém, páč shánějte se po nějakým šutru na záda nebo do kapes, když vás samozřejmě jako na potvoru zrovna honí vrah. nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.09.2011 09:20
     

    se přiznám, že taky létám....je to nádhera, jen lehce se odrazím a letím nad vším...přistání klidné, bezúrazovégrinning smiley . Jen když mě někdo honí....ne a ne se odlepit z místa....vždy až na poslední chvíliwinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.