neděle 28. dubna, 07:23 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:04
     

    Ale jako chápete to? Vézt vlastní matku do porodnice?! confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:05
     

    ale Galad proč ne? Na tom není nic divnýho....grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:08
     

    To vám ještě neprozradila, že v tom snu pochybovala, jestli rodím a prý jsem na ni řvala, že to snad musím vědět, když už jsem dva spratky vrhla na svět.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:10
     

    To je pravda no grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:34
     

    jen jestli něco netrénujete na nečisto....grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:35
     

    Jenom to ne, by se jí někdo zeptal, jak se jmenujou její děti a museli by jí zavřít do blázince, protože Viktor, Blanka a Karmílek grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:50
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 19:55
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ...pokial je clovek mlady, tak si nejak prilis ludi skatulkuje podla rokov...cim je starsi, tym viac si uvedomuje relativitu..smoking smiley

    Ja ako dieta som sa kamaratila s dievcatom o par rokov mladsim od susedov...Potom moj syn, ked bol maly, tak jej sestra - jeho rovestnicka bola jeho najlepsia kamaratka a spolu sa hravali ( ... na manzelov zalezeni vo velkej krabici..., alebo sa "stratili" na dvore - zaliezli do krikov a naschval sa nam neozvali, ked sme ich zufale na okoli hladali...)

    ...a dnes ja mozem nazvat ich ocka - byvaleho suseda ( uz sa blizi k osemdesiatke) kamaratom - moc si spolu rozumiemelove smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 08:21
     

    Dostala jsem povolení sem zkopírovat sen, o kterém mi psala Stano. Byla by škoda ho nezdokumentovat grinning smiley

     

    Já zachránila život Bradu Pittovi. Skočil do řeky na šutry, rozrazil si hlavu a kdovíco ještě, umíral mi v náruči a já ho asi dvacet minut chovala na ruce a říkala mu takový ty kecy "you mustn´t die, stay with us, don´t leave us"!!!

    Přijela záchranka a současně novináři, novinářům vévodila Galad. Odvezli ho, bylo jasné, že bude žít, ale jak ti na mě koukal, když byl zrovna při vědomí, no... jako kdyby to byl Kevin Spacey, byla bych radši, ale Brad taky dobrej.

    Galad mi cpala před pusu mikrofon, zatímco jiní novináři sepisovali tiskovou zprávu, kam napsali, že Brad ještě při vědomí řekl, že měl hubu plnou čolků.
    A Galad ale byla jak střelená, já se zlobila, čekala jsem, že řekne "a teď tu pro vás máme ženu, která zachránila život Bradu Pittovi...", a ona ne - ona na mě "dělej vole jsme v éteru, řekni něco, bude prdel", jako by vůbec nechápala, co mě v životě potkalo - že jsem právě chovala v náruči Brada Pitta a donutila ho motivačními kecy nezemřít.

     

    grinning smiley thumbs down Jsem dodala, že se jí ta angličtina konečně vyplatila.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 09:15
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 09:15
     

    Dnes mi můžete říkat "superhrdinko".smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 10:56
     

    Stano ??? Toho bych tam nechala....klidně i s čolkama v hubě. Jooo takhle Nicholson to by byla jiná grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 10:58
     

    Já teda původně četla s čoklama a taky mě to zanechalo chladnou grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 11:10
     

    Taky jsem teď četla z čoklamasmiling smiley. No já jsem taky přemýšlela, že ho tam nechám, jenže on pod tou hladinou ležel a ještě koukal a naposledy natahoval ruku za sluncem, to mě jako obměkčilo (ale fakt jsem původně myslela, že nic, páč předtím, než do té vody na ty šutry skočil, se choval dost arogantně - chci říct, úplně mě přehlíželnono smiley grinning smiley).

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.09.2011 11:10
     

    thumbs down grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.