neděle 5. května, 12:56 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 18
  • Autor: pavlina
    Status: nováček

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 19:58
     

    muj poznatek --ložni pradlo na jedničku a trika od kluka taky ,ma většinou značkove a nemusiim žehliiit huurraaaspinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out coffe smileytak fakt aviváš nebyla třeba ---je to třeba vyzkoušet holky diiik thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 20:23
     

    No vida, že to jde winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 23:19
     


    Majka napsal(a):

    Proboha, jak můžeou být trika škrábavý?

    Asi jsem moc cimprlich stydlin smiley , ale mám ráda heboučký oblečení i ručníky stydlin smiley . Vostrej froťák angry smiley .

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 23:40
     

    Dožehlila jsem, tak sem zase lezu stydlin smiley Neumím prátlo pověsit tak, abych ho nemusela žehlit. Pokud prádlo pověsí Vícepůlka, tak mohu i kropit. Ale můžu být zase ráda, že ho pověsil na šňůry, že?

    Aviváž nedávám vůbec. Jednu letitou jsem musela vyhodit. Udělal se z ní amaroun. Nepoužívám, protože to korýtko v pračce, do kterého se dává, je po pár použití aviváže naprosto zablemcané, upatlané a nelze jej pořádně umýt.

    Prádlo nejraději věsím venku - vítr vyfouká, slunce vybělí. Po této proceduře prádlo krásně voní čistotou. Sušičku používám jen v zimně na ložní a v případě nadměrné kumulace vypraného prádla a nedostatku místa na sušáku.

    A když jsem u těch přísad k praní. Používáte ještě někdo škrob?

     
  • Autor: pavlina
    Status: nováček

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 20.10.2011 07:25
     

    ahojky...všechny zdravímsmiling smiley

    s tim ublemcanym korytkem od aviváže naprosto souhlásím ..je to fuj tajblsmiling smileya proto jsem rada že jsem to tunašlaspinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out--joo a holky divte se ja byla dva měsice nepoužitelna a manžel mě naučil jak na to abych nemusela žehlit tedy aby on nemusel žehlit spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue outtakže on mě naučil jak to na ty ramínka pověsit at je to nadhera nežehlícíspinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     

    a co se týká škrobu tak použíbám jen na zaclony ....ikdyž poslední rok už ani to ne...grinning smileyfakt že jo poslední dvě praní jsem to nepoužila mam jen problem že už ty zaclony nejsou bilunke a je fakt mam je docela nove ..doma nekouříme a přesto záclonky bíle nejsou ...no ale vždy jak je na okna dám tak sou přeci jen bělejši než byli než jsem je do te pračky dalaspinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue outmate figl jak udržet zaclonky krásné co nej nej nej dýlstydlin smiley

     

    zatím paaacoffe smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 20.10.2011 08:49
     

    Já se přiznám, že avivážuju všechno. Aviváž zneutralizuje ev. zbytky pracího prostředku. Ten používám od Amway, dává se ho jen malounko, a peru na 30-60, víc ne. Dřív jsem dávala ložní na 90, ale je to zbytečné. Do sušičky taky dávám všechno a celý rok. Na šňůrách venku suším jen vyjímečně. Osušky a ručníky jedině v sušičce, aby byly krásně měkké a neškrábavé. Do měkka se usuší kromě sušičky jedině venku ve větru, na sluníčku ztvrdnou do nepoužitelna. Když je vítr, tak se většinou žene nějaký déšť, takže se mi nechce hlídat, jestli se prádlo usuší nebo zmokne, proto jde rovnou do sušičky. Co se týče žehlení - žehlím všechno (tedy nejsem maniak a např. ponožky a kalhotky fakt nežehlím, ikdyž vím, že jsou i takové pilné hospodyňky, co to žehlí), občas nežehlím osušky, když je vyndám hned po usušení ze sušičky. Pokud je tam nechám ležet dýl, tak je přejedu pořádně párou. winking smiley 

    Před pár dny se u nás zrovna rozvinula diskuze na téma žehlení a dcera i snacha se přiznaly, že tedy nežehlí až na nějaké vyjímky jako jsou pánské košile (ale to vyřešily holky šikovné taky geniálně - žehlí si je pánové, kteří je nosí grinning smiley ). Věra

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 04:58
     

    Missi, jakáž pomoc sad smiley, ale vážím si toho, žes to aspoň zkusila.

     

    Pavlinko, bezva zpráva. smiling smiley thumbs down

     

    No, a tebe, Věrko, tebe mám úplnou hrůzu okomentovat, tys mě teda překvapila, takový postrach trvale udržitelného rozvoje, asi až na ten amway. Hele, proč jako do sušičky ještě aviváž? eye popping smiley Zneutralizovat prací prášek umí ocet taky (jak už jsem psala), když už jsme u toho, a nezbavuje savosti. Vyrazilas mi dech, holka s odvahou vydat se do Afriky a lpí na přeměkčeném kusu hadru k utírání. winking smiley grinning smiley Si tu z tebe v lecčems beru příklad, protože jsi motivační gejzír, ale v tomhle si z tebe příklad nevezmu.

    Tak nám aspoň povyprávěj o tom pracím prostředku amway, prosím, co je to malounko v nějakých exaktních jednotkách, jak se ti jeví, že pere skvrny, příp. co na ně dáváš, na kolik vychází prací dávka a tak dál. please smiley

    PS. Aspoň že ta mladší generace je v tom žehlení taková uvědomělá. smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (21.10.2011 05:08)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 05:07
     

    Absolutní souhlas, jen samozřejmě respektuji, že ne každý tu možnost má. flower smiley

    slunino napsal(a):

    Prádlo nejraději věsím venku - vítr vyfouká, slunce vybělí. Po této proceduře prádlo krásně voní čistotou.

    Ještě navážu s tím škrobem - nepoužívám, používala jsem jen kdysi velmi vzácně, na starobylé plátnové ubrusy s vyšíváním po prababičce, resp. z babiččiny výbavy, a tyhlety věci, ale tekon žádné stolování neprovozuju, takže už nic.

     

    Pavlinko, se záclonami my s Majkou úplně neporadíme, protože je ani jedna nemáme (že jo, sestro Majko grinning smiley). Osobně mám jenom takový "fáčový" závěs a ten je jaksi bělopřírodní, čili ten snese fšecko. Dokud jsem záclony měla, neškrobila jsem je a nezdálo se mi, že by nebyly dost bílé.. jen je možné, že se rychleji zašpiní, když nejsou vlákna obalená, to asi jo.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 05:10
     

    Stáníku, myslím si, že tobě sušička "nefunguje", protože ty máš jen tu v pračce, ne? flower smiley (Ehm, ten původní Stáníkův povzdech proběhl asi někde mimo tuhle diskusi, tak se příp. nedivte, "nač reaguji". winking smiley)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (21.10.2011 05:16)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 06:47
     

    Věro!!! eye popping smiley Ty hambářko. Víš, jakou ekologickou stopu zanenecháváš na této Zemi už jen tím, že tolik lítáš? Měla bys to alespoň v tom praní kompenzovat. Mi to tvoje praní přijde jak bezpečný sex na xtou, dvojitý prezervativ, prášky a neplodné dny k tomu.

    Záclony? Hanule thumbs down Mám doma ale nějaký prostředek, co jsem koupila a vyprala v něm záclony z práce. Budu se muset podívat. No, záclony, takové to nic z Ikea, i když toho bylo asi 18 ks, zvládla to pračka na 2×. Dopadlo to dobře, ale když to daly uklízečky do prádelny, spočítali nám to na plochu a zaplatili jsme 700 Kč za vyprání eye popping smiley A to to ještě nějak vytahali, takže to má oslí uši jako kráva. levnější by bylo koupit nové. To jsou paradoxy, co?

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 08:04
     

    Reklamace! Nefunguje mi hlasování. confused smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 08:07
     

    Ani když klikneš na začátek diskuse, když ji otvíráš?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 08:20
     

    Hani, jojo, sušička v pračce. Myslela jsem, že bude inteligentnější. Vnucovali nám ji v krámě, div že neřekli, že je chytřejší než já. Myslela jsem, že rozpozná přinejmenším množství prádla, když ne obsah vody v něm. Ale ne. Když tam dám sušit celou várku, suší tři hodiny, když tam dám jedno tričko, suší - světě div se - tři hodiny.angry smiley angry smiley A nebo to opravdu neumím. A neptejte se, kde mám k ní návod.eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 08:50
     

    Už si úplně nepamatuju, kdy jste ji pořizovali, ale nerozmlouvali jsme ti náhodou tu sušku v pračce? Je to úplně na houby. Klasická suška zvlášť má mnohem větší buben, moje je třeba na 7 kg prádla. Kamarádka měla tu v pračce a nadávala na to kudy chodila. Přehodím tam celý obsah pračky, usuší bez problémů. Ona musela rozdělit na tři kupičky a stejně to tahala ven navlhlé. A jak je ten buben malý, tak i patřičně sežvaněné.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 21.10.2011 09:04
     

    Ke škrobu - dříve jsem vášnivě škrobila utěrky i kapesníky. Kapesníky mi pak děti škrobit zakázaly, že je to škrábe smiling smiley a zpohodlněla jsem i na ty utěrky. Ten škrob zabezpečí to, že špína zůstane na povrchu a prádlo se tolik neničí. Mamka má x let staré utěrky, bílé jako sníh.Otevřu šuplík a praští mě ta bělost do očí smiling smiley, to fakt nepřeháním. Mám prádlo pěkné a trvám na tom, že pěkně bílé, ale na mamku nemám. Myslím, že za to vděčí tomu škrobu, nevím, že by měla na utěrce nějaký flíček... eye rolling smiley Jo, a klasicky ho vaří z takové modré krabičky, žádné tekuté novinky.. to jen prádlo navoní a je to k prdu.

    Záclony nevedu, ale měla jsem kdysi krátké v kuchyni a ty jsem škrobila "na stojáka". Fakt ta záclona stála. Pověsila jsem ještě mokrou na okno, vytvarovala takové ty vlnky smiling smiley a nechala uschnout.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.