neděle 5. května, 13:50 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 18
  • Autor: pavlina
    Status: nováček

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 11:21
     

    ja taky maizenueye rolling smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 11:39
     

    Jj tam jedině :-) mls smiley že bych se stavila????

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 15:29
     

    tak jsem včera v Lidlu koupila ten cistic na trouby a ikdyz to vypadalo na zacatku blbe (zkoušela jsem teple cistení) tak ted je výsledek dokonalý!! děkuji mnohokrát za tip-zrovna ty čistící prostředky mají v akci winking smiley máte někdo odzkoušený ještě nějaký jiný W5 čistič z Lidlu? stálo to pár korun a efekt fakt super thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 15:58
     

    Tak to jsme ráda, já ho kupila včera taky, a pěnu na WC a ještě impregnaci na boty.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 16:19
     

    Suee, mám W5 na koupelny a na WC. Poměr cena - výkon je dobrý. Jsem s touto čistící řadou spokojena.

    Anavi, dětství a babička love smiley 

    Děvčata, ono záleží na množství škrobu. Nevím, jak to babi dělala, ale bylo to akorát. Žádná rovná peřina jak prkno. Mamka to umí také. A mě se s tím nechce dělat. Musí se pak hodně dobře vyžehlit a za tu práci, a u mě i za ty nervy, to nestojí. Nikdo to neocení.

    Jajo, když jsem se osamostatnila, tak jsem kopírovala mamku a škrobila jsem. Jenže do pračky škrob při programu nenaleju. Musí se vytáhnout prádlo, vymáchat v kýblu se škrobem, vyždímat. Časem jsem přišla na to, že je to zbytečné. Vícepůlka mi rovnou řekne "Vždyť se to stejně zmuchle." No, a to mám po náladě a po snažení se.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 16:25
     

    Suee, máš nějakou radu, jak to na ty trouby použít, aby dobře bylo?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 16:46
     

    no urcite nastrikat do studene trouby, nechat pusobit a pak to slo krasne setrit ta spina....a to ja ji poradne nemyla minimalne rok a pul stydlin smiley pri te teple variante se to tak nejak ususilo,tak jsem stejne musela nastrikat znova do studene trouby.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil suee (22.10.2011 16:47)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 16:47
     

    Aha, pozdě, už jsem nastříkala na teplou grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 16:56
     

    tak treba to pujde,ale ja musela dat druhy kolo grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 17:49
     

    používám od W5 sprej na keramiku, umyvadlo je hned parádní a v kuchyni sprej na nerez.....nastříkám sporák a hoibičkou setřu. Připáleniny jdou okamžitě dolů jak v reklamě. Pak dotřu papírovou utěrkou do sucha a je hotovo. i na okna je OK a te´d jsem si koupila i sprej do bot....hezky voní. Na tu troubu musím taky koupit, když to tak jde.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 18:04
     

    Tak mám umyto, ale že by to šlo až tak ideálně, jak si představuju... no starý věci nepustí, že jo? a z boních stěn to zkrátka stejně steče a nic moc výsledek. Ovšem voda byla špinavá, to zas jo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 18:16
     

    dej druhý kolowinking smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 18:16
     

    Já jsem z čističe trouby W5 taky nadšená, po letech mám troubu jako novou. Já jsem nejprve udělala za studena, krásně to pouštělo, ale zapomněla jsem že jdou vyndat ty boční rošty, tak jsem to neměla nastříkané rovnoměrně a špína ještě trochu místy zůstala. Druhý den jsem udělala teplou variantu s odstraněnými rošty, sice to zaschlo, ale pak jsem to mokrým hadříkem jen otírala, až jsem ji otřela dočista do čista.

    Pak jsem nadšená z čistice skla, dvířka trouby se mi lesknou, dnes jsem šudlala skřínku v obyváku a taky spokojenost.

    Pěnový čistič WC se mi taky zdá dobrý, pak jsem koupila na WC ještě ten čistič ekologický, ten taky dobře čistí a moc hezky mi voní.

    A čistič sklokeramickké desky, jak už jsem tu jednou psala, ten mě nepřesvědčil, vyčistí, ale dřív jsem měla Savo glanc a s tím to šlo mnohem líp.

     

    Jo a ještě doporučuji po čištění trouby ji před prvním pečením nechat trochu vypálit, dnes jsem pekla a trochu jsem to z té trouby ještě cítila a to si myslím, že jsem ji hadříkem hodně otřela.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil peefko (22.10.2011 18:18)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 19:21
     

    Peefko diky za upozorneni, taky jsem premyslela, jestli to nebude citit! necham ji vypalit..flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 22.10.2011 22:58
     

    Já teda nevím,ale v možnostech,který dala Hanulka na výběr jsem žádný čistič nenašlaeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley nemohla by se diskuse přejmenovat na nic nedělajícíplease smiley please smiley já totiž z toho jak všichni uklízí mám docela depkunono smiley nono smiley nono smiley

    Jdu si nalejt vínodrinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.