pondělí 6. května, 14:23 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 10:52
     

    Trixi, nedáváš velké množství prášku?? Šokovala mě známá, že dává dvě odměrky. Dávám půlku odměrky sypkého prášku, peru na 40 a prádlo mám jak víno, dokonce se nebojím říct, že bílým předčím kdekoho... Teď jsem začala brát domů prát utěrky a ručníky zpráce, po dvou měsících se z šedých hadrů konečně zase stávají bílé utěrky sad smiley. Asi to někdo pral s modrými ručníky nebo nechápu confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:00
     

    Podle mě je nejdůležitější správné třídění prádla. A jakmile je v materiálu nějaká příměs, tak ani 90 °C to nezachrání, naopak, už při 60 to buď zežloutne nebo zešedne.

    Anavi, v čem pereš?

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:03
     

    Taky mi zajímá, v čem perete.

    Já pouze tekutý Ariel, dle mého pere nejlépe.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:10
     

    Majko, vím, ale přeci se nenechám sedřít z kůže. stydlin smiley 

     

    Anavi, nee dávám tak 200-250 ml, podle toho jestli to jsou párkrát vzatý věci, nebo špína po klucích a teplota na 40-50.

     

     

    Práškový Tide nebo Ariel

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Trixinka (17.10.2011 11:11)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:38
     


    Majka napsal(a):

    Podle mě je nejdůležitější správné třídění prádla. A jakmile je v materiálu nějaká příměs, tak ani 90 °C to nezachrání, naopak, už při 60 to buď zežloutne nebo zešedne.

    Anavi, v čem pereš?


    Sypký Tixtide, tekutý Ariel - téměř nic jiného. Vyzkoušela jsem toho víc a k tomuto se vždy vrátím. Ariel většinou na barevné, na bílé ten sypký.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:39
     

    Aha, koukám, že ve značkách se poměrně shodneme smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 11:43
     

    200-250 ml je dost, ne? Kolik má ta odměrka, co dávali dřív k Arielu? Tu dávám poloviční... nevím, kolik to může být,ale tuším, že u toho je tak číslo 80??

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 12:51
     

    Tak včera jsem se přemohla a fakt chvíli žehlila, ještě toho ale dost zbylo eye rolling smiley.

    Na praní používám sypký Persil senzitive a na jemné mám teď tekutý Perwoll, ten je tedy dost navoněný, až mi to je někdy nepříjemné. A to mám máchání navíc. Dávkuji o dost méně než je uveneno na prášcích na obalu a myslím, že to stačí. Někdy jsem pro vůni zkoušela přidávat do máchání pár kapek levandulového olejíčku, prádlo pak má takový jemný voňavý nádech, to se mi líbilo, většinou na to ale zapomenu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 13:32
     

    Když se dá hodně prášku, tak se nevymáchá, a řekla bych, že prádlo šedne a je tvrdší,než obvykle. Když dám občas prádlo do sušičky, i tak to někdy vyklepe prášek a to dávám skutečně malé množství. Je to pěkné svinstvo sad smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 13:41
     

    Teď jsem to vážila a půlka odměrky, myslím že taky ariel, ale dovezenej z německa cca 100g.

    Takhle nějak bylo myslim to dávkování na obale, tak se tim jakž takž řídim, běžně špinavý prádlo, tvrdá voda.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 14:08
     


    Anavi napsal(a):

    200-250 ml je dost, ne? Kolik má ta odměrka, co dávali dřív k Arielu? Tu dávám poloviční... nevím, kolik to může být,ale tuším, že u toho je tak číslo 80??

    Plná je 150, půlka 100 ml - šla jsem se kouknout winking smiley . Já dávám též půl odměrky, pokud jsou nějaké fleky, tak to tím gelem potřu. Ještě mám od Arielu nějaký spray na fleky, ale Sil byl lepší.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 14:20
     

    Teď budou mít v Lidlu celou řadu různých prostředků W5, mezi nimi i sprej na žehlení. Je to teda za zlomek ceny Drahuščina, ale netuším, jestli to má stejnou funkci.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 17.10.2011 14:44
     

    Tak na fleky používám Neflek od italské značky, co vyrábí Pulirapid...

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 09:48
     

    Majčí, tak to určitě, to dlouhoodbé praní nevytříděného prádla mi s ním pěkně zacvičilo. Ale zase radši obětuju hadry, co stejně za dva roky intenzivního záhulu přijdou vniveč, než chatrné zbytky nervů. Bych musela prát pomalu po jedné ponožce*, příp. by mi všechen ten kontaminát uhnil, než bych naplnila pračku.

    Až dojde na období reprezentace, bude hůř. eye rolling smiley

    Majka napsal(a):

    Podle mě je nejdůležitější správné třídění prádla. A jakmile je v materiálu nějaká příměs, tak ani 90 °C to nezachrání, naopak, už při 60 to buď zežloutne nebo zešedne.

    * a k tomu mě nikdo nepřekacá grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 12:25
     

    Majka napsal(a):

    Teď budou mít v Lidlu celou řadu různých prostředků W5, mezi nimi i sprej na žehlení. Je to teda za zlomek ceny Drahuščina, ale netuším, jestli to má stejnou funkci.

    Taky jsem si toho spreje na žehlení v nabídce všimla. Nevíte, jak by to mělo fungovat? Drahuš má nějaký speciální prostředek na žehlení?

    Když odbočím od žehlení nežehlení, tak jsem v Lidlu nakoupila prostředky na troubu (velká spokojenost), sklo (taky dost slušné), čištění WC (testuji), čištění sklokeramické desky (nenadchlo mě).

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.