neděle 5. května, 17:42 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 18
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 20:33
     


    Majka napsal(a):

    Další ničitel ručníků angry smiley Ručník má tu funkci, že má sát vodu, jakmile na něj dáš aviváž, tak nasaje aviváž!!!!! nono smiley


    tohle jsem netušila eye popping smiley eye rolling smiley já totiž aviváž Lenor používám JEN na ručníky a povlečení...aby to jako bylo měkkčí grinning smiley ale stejně jsou ty ručníky nic moc. Mamka ta je má uplně katastrofální thumbs up do normálního prádla nedávám nic, jen tekutý ariel cca 80-100ml voní mi nejlíp.kupuju vždy když je nekde v akci.

     

    Jinak ŽEHLENÍ NESNÁŠÍM ale bohužel jsem stále nenašla způsob jak ty bavlněný trička vyprat tak,aby uschly a byly nositelný sad smiley moje jsou ještě ok, ale ty manželovi angry smiley a to se je snažím věšet sebelíp.

     

    Musím okouknout ty čistící prostředky v Lidlu naše trouba už třeba hodně nutně potřebuje očistu stydlin smiley

     

    Hanule parádní diskuze, moc jsem se při čtení pobavila thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 20:41
     

    A už vůbec se nesmí použít na funkční prádlo a podobné vymoženosti. Drahou budndu aviváží prostě zničíš.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 21:05
     

    tak tohle jediny vim-na moiru a softshelovou bundu ani omylem nono smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 18.10.2011 22:22
     

    bez aviváže se neobejdou flísky a umělé svetry, elektrizují, jinak vše ostatní může / musí být bez.

     

    A co dresy vašeho muže, smrdí i po vyprání? (jedna z prvních porevolučních úderných reklam grinning smiley)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 06:31
     

    Také se hlásím k nežehličům...Žehlila jsem minimálně i v dobách kdy se o sušičce nechalo jen zdát..Bylo to sice o důsledném věšení a posbírání prádla...Aviváž nepoužívám, právě proto, že to zůstane v prádle, vlastně to obalí vlákna. Příjde mi to nesmyslný..Na veškeré funkční věci je jo i zakázaný právě z toho důvodu..zničí to strukturu a funkčnost. vláken..Nic nevyvářím, peru maximálně na 60 a to jen ručníky a utěrky. Používám ariel a na občas pomydlím mejdlem než hodím do pračky..Ručníky mám nadýchané a jemné, byly takové i před používání sušičky..Je fakt, že na ty nikdy nepřišla žehlička ani neprošly vyvářkou..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 06:38
     

    Já tedy můžu přispět čerstvou zkušeností s osuškama. Osobně mám právě ráda tu čerstvou škrábavost bavlněných, ale teď mám ty směsové bavlna bambus a ty jsou takové nadýchané a měkké jako po aviváži. Takže kdo to má rád, doporučuju. Mě to poněkud sere grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.10.2011 06:39)
     
  • Autor: pavlina
    Status: nováček

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 09:08
     

    přeji krásny den -nežehlící dámysmiling smiley

     

    tak jo ja to tedy po 20letech vyzkoušim bez te avivaže thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 12:23
     

    Postoupeno weekovské klice. flower smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 14:23
     

    Tak jsem zkusila vyprat bez aviváže a teda žádnej zázrak..trika jsou škrabavý angry smiley . Kdyby nepršelo, tak to strčím vše znovu do pračky a vymáchám v aviváži...prostě ekologie je jedna věc a můj dobrý pocit druhá ... Hanule omlouvám se stydlin smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 14:31
     

    Proboha, jak můžeou být trika škrábavý?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 16:19
     

    ono záleží i na vodě, taky na vše dávám aviváž. Ručník by byl jak prkno a svetříky s trikama by mi zvedaly vlasy statickou elektřinou či co to je. A pro ten dobrý pocit, že si na sebe beru voňavé čisté oblečení se aviváže nevzdám. Peru v Arielu, osvědčil se mi víc jak Persil, prádlo mám víc bílé. Ale co mi nesmí už do baráku je Lanza. Ta se vůbec nerozpustí ve vodě a při věšení prádla v koupelně jsem si říkala, co mi to křupe pod nohama....a on prášek.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 16:36
     

    Z prkenného prádla fakt obviňuji spíš zbytečně velké množství prášku nebo špatně vymáchané prádlo. Holky, já jsem na prádlo prevít a aviváž nepostrádám smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 16:39
     

    Nejlepší aviváž je pořádnej vítr, když to pověsíš ven. Když je prádlo málo odstředěný a dlouho schne, tak je tvrdší.

     
  • Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 17:16
     

    A nebo je skvělej deštík, to pak prádlo voní a je měkoučký.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 19.10.2011 17:35
     

    ,,,,,taky si myslím, že hodně záleží na vodě... my máme dost tvrdou vodu a ikdyž prášku nedávám hodně, tak když nedám aviváž, tak je prádlo opravdu tvrdší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.