neděle 5. května, 20:13 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 18
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 10:30
     

    na sklokeramickou desku a na nerez dřez mám taktéž připravky z DM drogerie z řady Denkt mit (levnější než značkové a účinek super) nepoužívám denně cca 1x za 14dní jinak myju klasicky vodou a papír.ubrouskama.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 10:47
     

    Holčiny ahoj móóóóóóc vám děkuji já mám sklokeramiku od prázdnin jar s vodou také používám,škrábu škrabkou na kamna

    ale cif nepoužívala protože je tam napsáno že néééééé,při denní údržbě tonení jakbych si to představovala nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

    ještě bych se chtěla omluvit za vniknutí do téhle diskuze protože byla a je o něčem jiném love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley mějte se všichni sluníčkově v tomhle mrazivém počasí . stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smileyještě jednou děkuji flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:05
     

    Při denní údržbě asi ne,ale při mém vztahu k úklidu je ten cif sakra potřebastydlin smiley ,ale používám ten jemnej.Škrabka je samozřejmost,páč ani cif není všemocnejeye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:19
     

    Když, Evčo, člověk nekydá tu špínu lopatou, má houby pocit uspokojení, že uklízel. drinking smiley

     

    Zdeni, tím, že nežehlíme, máme fůůůru času kecat o čemkoli, takže žádné téma není odbočením. grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:30
     

    Můžu se zeptat, na co ta škrabka? Na co Cif? To vám třeba něco přeteče? Nikdy jsem nechápala, proč ty škrabky na sklokeramiku nabízejí, se přiznam.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:31
     


    Hanule napsal(a):

    Když, Evčo, člověk nekydá tu špínu lopatou, má houby pocit uspokojení, že uklízel. drinking smiley

     

    Zdeni, tím, že nežehlíme, máme fůůůru času kecat o čemkoli, takže žádné téma není odbočením. grinning smiley flower smiley

    Svatá pravda thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:32
     


    Anavi napsal(a):

    Můžu se zeptat, na co ta škrabka? Na co Cif? To vám třeba něco přeteče? Nikdy jsem nechápala, proč ty škrabky na sklokeramiku nabízejí, se přiznam.

    Anavko - sklokeramiku nemám - klasika plyn - trouba el. , ale tobě nikdy nic nepřeteče ?????? eye popping smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:58
     

    Ivčo a když ti náhodou něco přeteče a necháš to tam pár dní zaschnout,jak to pak dostáváš dolůeye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 12:59
     

    Přeteče, ale otřu hadříkem a je to. Ale napadá mě te´d, že je to možná tím, že mám indukci a tam se to nestihne připéct.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 13:01
     

    Jak mám u toho plynu bezkontaktní sklokeramický povrch s hrncem, ještě jsem nic škrábat nemusela. Ale u čistokrevné elektrické sklokeramiky je to asi nutnost.

     
  • Status: začátečník

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 13:42
     

    Indukce nepřipaluje,moje dcerušky uvařit-vykašlat na otření pak se to trochu chytne a pohroma je hotová a o té špíně je to přesně tak .Můj chlap mi pořád říká že to přeháním ,že už to nikdy nebude nové smoking smiley smoking smiley smoking smiley thumbs up thumbs up thumbs upHolčiny ahoj jedu nakupovat zboží tak se mějte sluníčkově flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 14:30
     


    Evca napsal(a):

    Ivčo a když ti náhodou něco přeteče a necháš to tam pár dní zaschnout,jak to pak dostáváš dolůeye popping smiley


    Nenechávám pár minut zaschnout smiling smileywinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 14:37
     


    Anavi napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Ivčo a když ti náhodou něco přeteče a necháš to tam pár dní zaschnout,jak to pak dostáváš dolůeye popping smiley


    Nenechávám pár minut zaschnout smiling smileywinking smiley

    To bude tím, tzn. přeteče, sundá hrnec, utře , dá hrnec a pokračuje ve vaření , to neumím, teda mám plynový sporák, a ono to stačí zaschnout, než dovařím angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 14:40
     

    Prosím tě, Ivanko, ty si jdi se svou vypulírovanou deskou do žehlící diskuse, ano. tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.11.2011 15:17
     

    Hanule, mohlas mě poslat i někam úplně jinam smiling smiley, já to chápu grinning smiley

     

    No, jak píše daga - přeteče, dám hrnec stranou, utřu, pokračuju. Po dovaření žádná práce smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.