pondělí 6. května, 16:03 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Nežehlící diskuse

Datum: 15.10.2011 18:13
 
Anketa
Co si nejraději dopřejete za finance, jež ušetříte bojkotem aviváže?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 16 uživatelů.
Ňákej pěknej plevel do květníku nebo na zahrádku. 5
 
31%
Knížku. 3
 
19%
Kus žvance. 3
 
19%
Designově funkční bytový doplněk. 2
 
13%
Další pikslu laku na papírové pletení. 0
 
0%
Starožitnost. 0
 
0%
Starou žitnou. 0
 
0%
Funkční prádlo. 0
 
0%
Funkční spotřebič. 1
 
6%
PHM 1
 
6%
Sportovní náčiní. 0
 
0%
Zahradní náčiní. 0
 
0%
Jiná odpověď (a HUŠ, cigára neuvádějte, Evčo!): 1
 
6%

Prostě jsem MUSELA realizovat Amélčin geniální nápad. thumbs down grinning smiley

Při rozhodování kam, padla volba na rubriku Záliby a VOLNÝ ČAS smoking smiley. Zbytek je jasný, protože nežehlit je ZDRAVÉ A KRÁSNÉ. drinking smiley

..........................

Přidána vyšetřovací anketa. grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (16.10.2011 14:11)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 18
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 15.10.2011 20:22
     

    No jasně, smrt aviváži tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nežehlící diskuse

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 15.10.2011 21:24
     

    Švagrová pere v aviváži všecko sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 15.10.2011 21:26
     

    no já byla na tom, že aviváž usnadňuje žehlení, nebo že se i nemusí žehlitstydlin smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 15.10.2011 22:41
     

    Žehličku mám, ...vím i kde. Žehlicí prkno také, překáží v ložnici eye rolling smiley . Oba předměty se spolu nepotkaly již hooodně

    dlouho stydlin smiley . Jediné co teda žehlím jsou plátěný letní kalhoty a vánoční ubrus winking smiley .

    No a aviváž teda leju úplně do všeho.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 15.10.2011 23:01
     

    Odpočívám po hodině a půl žehlení. A to jsem nevyžehlila vše. Nakukuji. Musím vám dát za pravdu, že nežehlením získám nějaký čas na jinou (bohulibější) činnost. Ovšem vím, že bych ho promrhala. Než bych se rozhodla, zda danou činnost vykonat tak či onak a z které strany a zda vůbec začít něco dělat sad smiley A nebo bych volno využila k brouzdání na netu thumbs up Já se znám...

    Přišla jsem na velký klad žehlení. Při žehlení nelze pojídat furtžerky, bo musím mít obě ruce čisté a neumatlané. Takže já jsem vlastně nucena žehlit, abych nepořádala nájezdy na ledničku stydlin smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 08:00
     

    Ježiš, to je krásná diskuze. Hned mi po ránu zvedla náladu. grinning smiley

    Jsem též známý nežehlič...to, co se musí vyžehlit (některá trika, kalhoty....) skládám do koše...a ten permanentně přetéká. Naštěstí mám už dceru, kterou to baví...tedy ve spojení s televizí. Takže když už hromada prádla padá, dcera něco "ubere"...a já se hecnu tak jednou za měsíc. eye rolling smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 09:44
     

    Hanulko potěším tě. Já aviváž nepoužívám. Pochvalu očekávám ihned grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 11:05
     

    Právě mi vola synek, že jeho manželka (galad švagrová) si stěžuje, že jí triko po vyprání smrdí. prý ho vyprala u matky a krásně voní. Tudíž jim asi fakt blbne pračka. Já reagovala hned, ať se vysere na tu aviváž a bude mít po problému. Podle mě mají pračku zanešenou aviváží sad smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 11:11
     

    Je to dost možné, hlavně aviváž je to, co tam vytváří všechen ten hlen, jak pěkně přerůstá věčnou vlhkostí do černých plísní.

    Zkusit kyselinu citronovou, velký sáček třeba z lidlu, přehnat na vyvářku.

    Hele, mám pračku pořád otevřenou, i horní šuplík, moc ji nečistím a že by byla nějak dramaticky zasraná, rozhodně nemůžu říct.. a přeciž mají pražskou vodu, takže po téhle stránce je to ok.

     

    Amélko, pochvala před nastoupenou jednotkou.

     

    Slunino, já ti nevím, všechno je pochopitelně dvojsečné.. tudíž i žehlení, žehlíš jak divá, nejíš, no a pak? smoking smileyJeden je zničený tím ohromným energetickým výdejem a hodinou a půl hladovění!!

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 13:02
     

    Super diskuze thumbs down. Žehlení nesnáším. Právě mi malá usnula a já mám v koupelně kupu na žehlení, kterou střádám někdy od srpna, a měla bych se na ní teď vrhnout a vyžehlit, ale nejdřív jsem šla nakouknout na net a najdu tuhle diskuzi grinning smiley. Snažím se žehlení hodně omezovat, ale košile pro manžela a i trička synovi do školky prostě žehlit budu muset eye rolling smiley. Aviváž taky nepoužívám už léta a vůbec mi nechybí.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 14:08
     

    Taky nežehlim. Žehličku jsem cca před devíti lety dostala od tchýně, mi asi chtěla něco naznačit.eye rolling smiley Ona je jedna z těch co žehlí i ponožky. Mno nezlákala mě. Vyprané, usušené ihned skládám do skříně do komínků, tam se to srovná. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 14:14
     

    Jste šikovné holky. smiling smiley thumbs down

     

    Vylepšila jsem úvodní příspěvek o sběr dat. drinking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 14:18
     

    Tsssss,nehlasuju,moje varianta odpovědi byla předem zamítnutasmoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 14:20
     

    Evčo, miláčku, to byla prevence, kdyby ti náhodou anketa zase nefungovala. nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nežehlící diskuse

    Datum: 16.10.2011 14:26
     

    Tak to jolove smiley love smiley love smiley love smiley jen dotaz,co je to PHMconfused smiley jestli to náhodou nepotřebuju

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.